• Arama

Lifestyle:

“Hayatın değeri uzun yaşamasından değil; iyi yaşamasındandır” diyen Montaigne’in izinden giderek hayat kalitenizi arttıracak bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Sinema, televizyon, sahne sanatları ve hatta internetin yeni yıldızı Youtube’un en iyilerini keşfedin.

Dizi ve sinemaseverleri heyecanlandıran, dünyaca ünlü birçok yapımı tek bir platformda milyonlarca insana ulaştıran Netflix, HBO, Amazon Prime ve Apple TV Plus sayesinde herkesin konuştuğu dizilere ulaşmanız mümkün. Bunun için en iyi ve en yeni yabancı dizilerine göz atabilir, severek izleyeceğiniz dizileri öğrenebilirsiniz. Hayatı hızlı yaşayan, sezon sezon dizi izlemek yerine iyi filmleri tercih edenler için ise en iyi film önerileri tek bir tıklamayla size film öneri rehberi olacak. Sinema ve televizyon sektörüne yepyeni bir soluk getiren Netflix’in en iyi dizi ve filmlerini ayrı olarak OGGUSTO Lifestyle kategorisinde bulabilirsiniz. Bu kadar film ve diziden bahsedince ödül törenlerini de unutmak olmaz. Oscar’lar, Altın Küre Ödül Töreni gibi tüm dünyanın nefesini kesip izlediği film ve dizi ödüllerini aynı zamanda OGGUSTO’dan okuyun.

Söz konusu hayatı daha güzel anılarla, deneyimlerle doldurmak için en çok okunan konularımızdan biri de İstanbul Etkinlik Takvimimiz; her daim ajandanız olma niteliğinde. İstanbul’da gerçekleştirilecek konserler, tiyatrolar ve kültür-sanat etkinlikleri için etkinlik rehberine göz atın ve hemen biletinizi alın! Ayrıca çocuklar için düzenlenen etkinlikleri de keşfedebilirsiniz.

Özel günler hayatımızdan hiç eksik olmaz. Doğum günleri, yıl dönümleri, anneler günü, babalar günü, yılbaşı… Bunca günün arasında hediye telaşına düştüyseniz en güzel hediye önerilerimize göz atın.