Ankara Etkinlik Rehberi: Mayıs 2022

Ankara Etkinlik Rehberi: Mayıs 2022

Mayıs 2022 Ankara Etkinlik Takviminiz hazır! Ankara’da mayıs ayı boyunca düzenlenecek konserleri, sergileri, kültür-sanat etkinliklerini, çocuk aktivitelerini ve tiyatro oyunlarını keşfedin.

Ankara mayıs ayı boyunca tiyatrodan sinemaya, konserlerden atölye faaliyetlerine pek çok etkinliğe ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Üstelik yalnızca bununla da sınırlı kalmıyor. Mayıs ayı boyunca ziyaret edebileceğiniz sergileri de sizler için derledik. Tabii ki, minikleri de unutmadık. Çocuklar için en güzel etkinlikleri titizlikle seçtik. Eğer sizler de “Bu ay ne yapsak?” diye düşünüyorsanız, sizin için derlediğimiz bünyenize mutluluk, huzur ve keyif verecek etkinliklere bir göz atın!

Tiyatro: Erdal Beşikçioğlu’nun Mutlaka İzlemeniz Gereken Performansı: Bir Delinin Hatıra Defteri

Gogol'un 1842 yılında yazdığı 'Bir Delinin Hatıra Defteri' tek perdelik, tek kişilik oyunu bu kez Erdal Beşikçioğlu’na emanet. Yaşadıklarıyla baş etmeye çalışan bir adamın hatıra defterinde yazanları konu alan "Bir Delinin Hatıra Defteri",  Erdal Beşikçioğlu'nun muhteşem performansıyla Cüneyt Gökçer Sahnesi'nde sizlerle...

Yer: Ankara Çayyolu Cüneyt Gökçer Sahnesi

Tarih: 5 – 6 Mayıs 2022, 20:30

Bilet: Biletix

Tiyatro: Metin Zakoğlu Yazdı, Yönetti ve Oynadı: Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz

Metin Zakoğlu’nun akılcı bir metotla sahneye koyduğu Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz adlı oyunu bugüne kadar hiç kimse sadece tek kişiyle ve böyle bir yorumla sahneye taşımadı. Seyirciler seyirci mi, oyuncu mu, oyuncular oyuncu mu, mahkum mu yoksa kendileri mi?

Yer: Ankara Yeni Sahne

Tarih: 7  Mayıs 2022, 20:00

Bilet: Biletix

Tiyatro: Kahkaha Dolu ‘SUİT - Düğün Dündü Bugün Bugün’ Oyununu İzlemeye Hazır mısınız?

Genç ve ünlü oyuncu kadrosuyla ‘SUİT - Düğün Dündü Bugün Bugün’ tiyatroseverleri güldürmeye geliyor. Peki ya “doğru insan” tam düğünden önce karşınıza çıkarsa? İşte bu sorular kahramanlarımızı içinden çıkılmaz gibi görünen sorunların, eğlenceli bir dolantının ortasına sürüklüyor, kahkahalarımızı tutamayacağımız bir dizi komik olay ustaca bir kurguyla sahneye taşınıyor…

Yer: MEB Şura Salonu

Tarih: 7 Mayıs 2022, 20:30

Bilet: Biletix

Konser: Maskeli Balo Ankara’da

Ankara Devlet Opera ve Balesi, Giuseppe Verdi’nin en bilinen eserlerinden Maskeli Balo’yu Mayıs ayında yeniden CSO Ana Salon’da sahneleyecek. 

Yer: CSO Ada Ankara

Tarih: 7 Mayıs 2022, 20:00

Bilet: Biletix

Stand Up: Psikoloji Talk Show’u ‘Bar Psikoloğu’ Ankara’da!Bar Psikoloğu, gerçek ve girişimci bir psikoloğun psikoloji-psikoterapi klişelerini konu aldığı bir psikoloji talk show'udur. İlk perdede sıklıkla sorulan ve merak edilen konuları tiyatral, keyifli ve bar muhabbeti tadında yalın bir dille anlatan psikoloğumuz, ikinci perdede sizlerden gelen sorulara bilimsel bulgular aracılığıyla ve kendi süzgecinden geçirdikten sonra cevaplar vererek interaktif bir muhabbet ortamı sunuyor.

Yer: Fade Stage & Coffee,

Tarih: 5 Mayıs 2022, 20:30

Bilet: Biletix

Atölye: Sanat, Müzik ve Keyfin Bir Arada Olduğu Masterpiece Etkinlikleri, Sizlerle Buluşmaya Devam Ediyor

"Keyifli bir ortamda güzel müzikler eşliğinde, sonunda kendinizi bile şaşırtacak yağlıboya tablolar yapabilirsiniz. Daha önce resim yapmış olmanıza gerek yok, hatta yapmamışsanız çok daha keyifli olabilir. Masterpiece bir resim kursu değil, resim ile dolu geçireceğiniz bir keyif seansı. Sanatçılarımızın adım adım yönlendirmeleri ile seçmiş olduğunuz eseri tamamlayacak ve etkinlik sonunda evinize, ofisinize götürüp asabileceğiniz, arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz size ait bir yağlıboya tablonuz olacak.

Yer: Masterpiece Ankara

Tarih: 7 Mayıs 2022, 13:30 – 19:00

Bilet: Biletix

Tiyatro: ‘Bir Baba Hamlet’ İzleyicisiyle Buluşmaya Devam Ediyor

Şevket Çoruh ve Günay Karacaoğlu’nun çok beğenilen bu oyunu Ankara’da! Kalaslarından dekor, heveslerinden oyun yapmak üzere yola çıkmış iki cüretkar oyuncu, kendilerine kurban olarak Shakespeare'in başyapıtı Hamlet'i seçmişlerdir. Can siperane bir cesaretle seyircinin önünde buna yeltenirler ama kısa sürede temsil can havline dönüşür.

Yer: Meb Şura Salonu

Tarih: 10 Mayıs 2022, 20:00

Bilet: Biletix

Konser:
Bülent Ortaçgil, Ankaralı Sevenleriyle Buluşuyor

Bülent Ortaçgil’in büyülü sesini sahnesinde izlemek ve Bülent Ortaçgil ile birlikte şarkılarını birlikte söylemek için bu konseri kaçırmayın!

Yer: 6:45 KK Ankara,

Tarih: 11 Mayıs 2022, 21:00

Bilet: Biletix

Konser: Zuhal Olcay Eşsiz Yorumuyla Sahnede


Zuhal Olcay, büyüleyici sesi ve en sevilen şarkılarıyla unutulmayacak bir konser için Ankara'da seyircileriyle buluşuyor...

Yer: Meb Şura Salonu

Tarih: 13 Mayıs 2022, 20:00

Bilet: Biletix

Tiyatro: Ömrümün Sonuna Kadar, İzleyicisi İle Buluşmaya Hazırlanıyor

İki farklı ruh iki farklı tür iki farklı huy bir çatı altında...sorunsuz yaşayabilme ihtimalleri var mı sizce? Bu oyun bu sorunun cevabını veriyor üstelik her anında karınıza ya da kocanıza bakıp "Aynı sen işte" diyeceğinizi garanti ederek...Ömrümün Sonuna Kadar... Bu oyunu izledikten sonra artık nerenizin yanacağı size kalmış...!!! 

Yer: Ankara Devlet Tiyatrosu Şinasi Sahnesi

Tarih: 13 Mayıs 2022, 20:00

Bilet: Biletix

Stand Up: Alpay Erdem İle Kahkaha Dolu Bir Akşam

Sevilen karikatürist Alpay Erdem, "Alpay Erdem Stand Up" adlı gösterisiyle 14 Mayıs'da Ankara'da Route Sahne'de.

Yer: Route Ankara Sahnesi,

Tarih: 14 Mayıs 2022, 21:15

Bilet: Biletix

Tiyatro: William Shakespeare'in Eserinden ‘Uykusuz Gecelerimin Hamlet'i’

Uyku sorunu yaşayan gezgin anlatıcı, sırtında çantası ile geceleri kendine uyuyacak yer ararken, gündüzleri de işportada kitaplar satmaktadır. Uykusuzluğuna bir türlü çare bulamayan gezgin, küçükken uyuması için anneannesinin anlattığı mesellerle benzerlik kurarak okumaktan yorulduğu Hamlet’in derdinin ne olabileceğini kendi yorumları ile bulmaya çalışır.
Yer: Ankara - Fade Stage and Coffe

Tarih: 15 Mayıs 2022, 16:00

Bilet: Biletinial

Tiyatro: Nazım Hikmet'in Ölümsüz Aşkı “Piraye” Ankara Seyircisiyle Buluşuyor

Nazım Hikmet, karısı Piraye’ye 1933’ten 1950’ye kadar, aralıklı olarak hapishanede geçirdiği 17 yıl boyunca yüzlerce mektup yazdı. Bu mektuplar aracılığıyla aşkını, kavgasını, hasretini en duru haliyle Piraye ile paylaştı. Piraye, bu mektupları Nazım’ın Çankırı Hapishanesi’nde kendi elleriyle yaptığı tahta bir bavulda, yıllar boyu sakladı.

Usta şair Nazım Hikmet’in yüreğinin bütün gücüyle yazdığı mektup ve şiirlerden oluşan, onun iç dünyasına yapılan bu yolculukta, aşkın, şiirin, müziğin evrensel ve ölümsüz yönüyle tanışmaya ve yüreğinizin kapılarını açmaya hazırlanın.

Yer: Ankara Devlet Tiyatrosu Şinasi Sahnesi,

Tarih: 19 Mayıs 2022, 20:00

Bilet: Biletix

Stand Up: Doğu Demirkol İle Gülmeye Doyacaksınız!

Son dönemin en sevilen komedyenlerinden Doğu Demirkol, Ankara’lı sevenleriyle buluşmaya geliyor. Stand up gösterisini kapalı gişe oynayan Ahlat Ağacı, Ölümlü Dünya, Bayi Toplantısı filmlerindeki başarılı performansının ardından, Türkiye, Avrupa ve Amerika’da ve  dünyanın farklı şehirlerinde gerçekleştirdiği tek kişilik gösterisinde kendi yaşamından ve bu topraklarda güldürü niteliği taşıyan her olaydan beslenen Doğu Demirkol, bu sezon da seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

Yer: Yenimahalle Nazım Hikmet Kültür Merkezi

Tarih: 20 Mayıs 2022, 20:30

Bilet: Biletix

Konser: Soner Sarıkabadayı Jolly Joker Ankara Sahnesinde

Türk müziğinin sevilen ismi Soner Sarıkabadayı, 20 Mayıs'ta Jolly Joker Ankara sahnesinde sizlerle...

Yer: Jolly Joker Ankara

Tarih: 20 Mayıs 2022, 21:00

Bilet: Biletix

Tiyatro: ‘Timsah Ateşi’ Oyunu Türkiye Turnesinde

2019 yılında Edinburgh Fringe Tiyatro Festivali’nin en iyi oyunları arasında yer alan Timsah Ateşi; Funda Eryiğit, Hazar Ergüçlü ve Kubilay Tunçer’i aynı sahnede izlediğimiz oyun Ankara’ya geliyor.

Rejisörlüğünü Mehmet Ergen’in üstlendiği oyun, 1989 yılında Kuzey İrlanda’da geçen bir hikâyeye odaklanıyor. Sevgisiz bir ev, kötürüm bir baba, işlemediği bir suç yüzünden 8 yıl hapis yatan asi bir kız Fianna (Hazar Ergüçlü) ile dindar ablası Alannah’ın (Funda Eryiğit) hikâyesinde, temposu bir an bile olsun düşmeyen, sürreal, grotesk bir kara-komedi seyirciyle buluşuyor.

Yer: Ankara Çayyolu Cüneyt Gökçer Sahnesi,

Tarih: 21 – 22 Mayıs 2022, 15:30

Bilet: Biletix

Tiyatro: Nurgül Yeşilçay ve Afra Sraçoğlu Performansıyla ‘Bir Barda Bir Gece…’Kadınların her akşam başlayan elektrik kesintileri sırasında kayboldukları bir dünyada arkadaşını bulmak için bir bara giden üniformalı kız ile barın tek çalışanı bir kadının arasındaki gerilimin ve soru işaretlerinin hiç bitmediği, günümüze çok da uzak olmayan distopik bir dünyayı izleyenlere aktaracak oyun DasDas’ta.

Yer: DasDas Sahne

Tarih: 24 Mayıs 2022, 20:30

Bilet: Mobilet

Stand Up: Yunus Günçe - Butik Ünlü, Route Ankara Sahnesinde

Hepsini, her şeyi, herkesi anlatıyor. En çok kendisiyle alay ediyor. Mezara götürmüyor. Neyi var neyi yok sahneye bırakıyor. İçini döküyor. “Yapacak daha iyi bir işim yoktu.” diye başlıyor.

“Eyvallah!” diyerek bitiriyor.

2 saat nasıl geçti; kimse anlamıyor.

Butik Ünlü özetle bir “Yunus Günçe’ye giriş kiti”

Yer: Route Ankara Sahnesi

Tarih: 24 Mayıs 2022, 21:00

Bilet: Biletix

Konser: ‘Oscar and the Wolf’ Üç Yıl Aradan Sonra Yeniden Türkiye’deDünya çapında milyonlarca müzikseverin kalbini fetheden Oscar and the Wolf, 3 yıl aradan sonra yeniden Türkiye'de!

Ülkemizde de büyük bir hayran kitlesine sahip olan, her konserinin biletleri günler öncesinde tükenen ünlü Belçikalı grup, 3 ayrı konser için, 3 ayrı şehirde sahnede olacak. Epifoni organizasyonu ile gerçekleşecek etkinlikler, 26 Mayıs gecesi İzmir Arena'da, 27 Mayıs gecesi İstanbul KüçükÇiftlik Park'ta, 28 Mayıs gecesi Ankara ODTÜ MD Vişnelik Çim Amfi'de yapılacak.

Yer: ODTÜ MD Vişnelik Çim Amfi

Tarih: 28 Mayıs 2022, 16:00

Bilet: Biletix

Tiyatro: "Yaşamaya Dair" Adlı Müzikli Gösterisi Sahnelenmeye Devam Ediyor

Nazım Hikmet'in ölümünün 54. yıldönümü için Genco Erkal'ın uyarlayıp yönettiği oyunda, Tülay Günal da oynuyor. Piyano ve viyolonsel eşliğinde oynanacak oyunda, başta Fazıl Say ve Zülfü Livaneli olmak üzere değişik bestecilerin Nazım şarkıları da seslendirilecek.

Ağırlıklı olarak ozanın Bursa Cezaevi'ndeki yaşamını, eşi Piraye Hanım'a olan tutkusunu anlatan oyun, daha sonra sürgün yılları ve vatan hasretine odaklanarak, destansı yaşamından izlenimlerle noktalanıyor.

Yer: Ankara Devlet Tiyatrosu Şinasi Sahnesi

Tarih: 26 Mayıs 2022, 20:00

Bilet: Biletix

Tiyatro: Kara Komedinin Doruklarından, Ölümün Kıyısına Gelgitler Yaşayan Bir Hikâye: Taxim

Şevket Çoruh, Ozan Güven, Mert Asutay, Nergis Çorakçı, Seçkin Özdemir gibi ünlü isimlerin yer aldığı ‘Taxim’ oyunu kapalı gişe perde açmaya devam ediyor.

“Taxim Bistro”da yolları kesişen birbirinden farklı hayatlar…On farklı insan, on farklı kader. Bir araya gelmesi mümkün ama bir arada yaşaması imkansız olan bu insanların yolları, bir anda beliren “hayatta kalma” kavşağında sınava tabi tutulursa neler olur?

Yer: MEB Şura Salonu

Tarih: 27 Mayıs 2022, 20:00

Bilet: Biletix

 

Ankara’da Mayıs Ayı Boyunca Katılabileceğiniz Çocuk Etkinlikleri

Tiyatro: Çizmeli Kedi, Çocuk Tiyatro Oyunu Actor Studio Sahnesinde Sizlerle

Onu bir çok isimle tanıyor olabilirsiniz; şeytan kedi, kanun kaçağı, çupakabra. Ama o yalnızca karnını doyurup adını temizlemeye çalışan bir kahraman. Siz de onun macerasına tanık olmak için yerinizi hemen alın.

Yer: Actor Studio Sahnesi,

Tarih: 1 – 7 Mayıs 2022, 15:00

Bilet: Biletix

Tiyatro: Karlar Ülkesi -Soğuk Macera Çocuk Tiyatro Oyunu

Karlar ülkesinde mutlu mutlu yaşayan iki kız kardeş, Anna ve Elsa yaşanan bir kaza sonucu birbirlerinden uzaklaşmak zorunda kalırlar. Birkaç yıl geçip biraz büyüdükten sonra kraliyetin kapılarının açılmasıyla soğuk macera başlar.

Yer: Actor Studio Sahnesi

Tarih: 1-4-7-8 Mayıs 2022, 15:00

Bilet: Biletix

Tiyatro: Ağustos Böceği ile Karınca’nın Maceraları Sahnede


Karlar ülkesinde mutlu mutlu yaşayan iki kız kardeş, Anna ve Elsa yaşanan bir kaza sonucu birbirlerinden uzaklaşmak zorunda kalırlar. Birkaç yıl geçip biraz büyüdükten sonra kraliyetin kapılarının açılmasıyla soğuk macera başlar.

Yer: Actor Studio Sahnesi

Tarih: 3 – 14 Mayıs 2022, 14:00 – 17:00

Bilet: Biletix

Tiyatro: Örümcek Adam - Kahramanlar Şehri

Marvel’ın en sevilen ve en popüler süper kahramanlarından biri olan Spiderman sahneye taşınıyor ve çocuklar ile buluşuyor. Parlak bir lise öğrencisi olan Peter Parker’ın maceralarına ortak olmak ve Spiderman’in çocuk yönüyle tanışmak için bilet alabilirsiniz. 

Yer: Actor Studio Sahnesi

Tarih: 4 – 8 – 15 Mayıs 2022, 14:00 – 17:00

Bilet: Biletix

Tiyatro: “Cüceler Kayıp” Tiyatro Oyunu, Ankara Panaroma Sahnesinde Sizlerle

Beceriksizlikleri ile komik durumlara düşen iki korsan Pamuk Prenses ve yedi Cüceler masalının içine girip cücelerin ülkeden kaçmasına sebep olurlar, Pamuk Prenses’e yardım edecek kimse kalmayınca da kraliçenin kötülüklerine kim engel olacak, Pamuk Prense’e kim yardım edecek hep birlikte göreceğiz.

Yer: Panora Sanat Merkezi

Tarih: 7 Mayıs 2022, 14:00

Bilet: Biletinial

Tiyatro: Mavi Olmak İsteyen Spa Oyunu Çankaya’da

Mavi Olmak İsteyen Sıpa, çiftlikte diğer hayvanlarla birlikte yaşayan fakat mutlu olmadığını düşünen biridir. Herkesin onu sevdiği halde mavi olunca mutlu olacağına inanmaktadır. Çiftlikte Öfkeli İnek, Bilge Keçi, Süslü Tavuk ve çiftliğin kahyası Köpek ile birlikte İnatçı Sıpa’nın hayallerini arayışına tanıklık edeceğiz. İnatçı Sıpa’nın hayallerine dans ve müzikle eşlik edeceğiz.

Yer: Çankaya Sahne & Kulis Sanat

Tarih: 14 Mayıs 2022, 15:00

Bilet: Biletix

 

Ankara’da Mayıs Ayı Boyunca Ziyaret Edebileceğiniz Sergiler

Erimtan Arkeoloji ve Sanat Müzesi – Karma Sergi, “İcra ve Zerafet”

Erimtan Arkeoloji ve Sanat Müzesi, Derya Yücel küratörlüğünde “İcra ve Zarafet” sergisini ağırlıyor. Sergi, 20 güncel sanatçının farklı medyumlardaki üretimleri ile Erimtan Müzesi’nin Roma, Urartu, Hitit ve Bizans dönemlerine ait arkeoloji koleksiyonu arasında bağlamsal bir ilişki kurmayı amaçlıyor. İcra ve Zarafet, gelenek-güncel, sofistike ve gündelik, bireysel ve kamusal, sanat ve hayat gibi ayrımların ötesinde, düşüncenin ve icranın, sanat ve zanaatin birbirlerine bulaştıkları o zarif yaratıcı alanda vuku buluyor. Sanatın zanaat, sanatçının zanaatçı, estetiğin işlev üzerindeki zaferi olarak yazılmış bir sanat tarihinin günümüzdeki anlamını sorgulayan sergi; sanatın toplumsal, politik, estetik ve eleştirel bağlamda çok yönlü düşünsel anlatımı ile ortaya çıkardığı formlar arasındaki yaratıcı ilişkiye odaklanıyor.

“İcra ve Zarafet” sergisi Pazartesi hariç hergün 10:00 – 18:00 saatleri arasında Erimtan Arkeoloji ve Sanat Müzesi’nde ziyaret edilebilir. Sergi kapsamında çocuk ve yetişkin atölyeleri, söyleşiler, küratör eşliğinde rehberli turlar gerçekleşecektir.

Yer: Erimtan Arkeoloji ve Sanat Müzesi

Tarih: 11 Mart – 17 Temmuz 2022

İş Sanat Ankara Sanat Galerisi – Habip Aydoğdu, “Kırmızı Yine Kırmızı”

Yaşamla ve toplumsal olaylarla olan ilişkisini her zaman canlı tutan Habip Aydoğdu, Türkiye İş Bankası İktisadi Bağımsızlık Müzesi içerisinde yer alan İş Sanat Ankara Sanat Galerisi’nde 19 Nisan Salı “Kırmızı Yine Kırmızı” başlıklı sergisi ile sanatseverlerle buluştu. 2019 yılında açılması planlanan, fakat koronavirüs pandemisinin getirdiği kısıtlamalar çerçevesinde müze ve galerilerin ziyarete kapanması ile ertelenen sergi, 2022 yılına gelindiğinde konsepti tamamen değişmiş olarak hayat geçiyor. Habip Aydoğdu’nun bir nevi koronavirüs günlüğü olarak da yorumlanabilecek sergiyi, Hasan Çakır şu sözlerle anlatıyor: 

“Arsız bir bitki, kızıl bir çiçek gibi bütün dünyayı sardı sarmaladı COVID-19 virüsü. Korona, ölümü, burnumuzun dibine kadar yakınlaştırdı. Korkudan kabuklarımıza çekilmek zorunda kaldık. Kaybettiğimiz dostları bile son yolculuklarında yalnız bıraktık. Korku ve kaygının hâkim olduğu yalnızlık ortamlarında, kendimizle baş başa kaldık. Her musibet gibi, bu felaketin de faydaları olmadı değil. Belleğimizdeki pek çok çekmeceyi karıştırmaya, önemsemediğimiz kimi duygu ve düşünceleri yeniden hatırlamaya başladık. Gördük ki yolun sonu, öyle sandığımız kadar da uzak değil. Zaman hızla akıyor. Oysa yapılacak o kadar çok iş var ki… Böyle bir duygu ve düşünce ikliminde boy verdi bu sergideki resimler… Salgından dolayı yaşanan kısıtlama ve kapanmalar sergiyi 2019’dan 2022’ye taşıdı. Değişen sadece tarih olmadı; serginin konsepti de güncellendi.”

Yer: İş Sanat Ankara Sanat Galerisi

Tarih: 19 Nisan – 30 Temmuz 2022

Goethe Institut Ankara – Seval Şener, “Acil Toplanma Yerinden Manzaralar”

Küratörlüğünü Onur Çimen’in üstlendiği Seval Şener’in “Acil Toplanma Yerinden Manzaralar” adlı sergisi, 2013 protestoları sırasında, göstericiler için önemli bir nokta haline gelen Goethe-Institut Ankara’nın bulunduğu geçitten yola çıkarak, bir araya gelmenin toplumsal anlamına dair estetik yaklaşımlar sunuyor. Protestonun nasıl bir aciliyeti olabileceği, farklılıklarına rağmen bir araya getirdiği toplulukları, bir sahne olarak eylem alanı gibi konulara eğiliyor.

Yer: Goethe Institut Ankara

Tarih: 8 Nisan – 5 Haziran 2022

 

Dünyadan en yeni haberleri ilk bilen olmak için OGGUSTO’nun haftalık e-bültenine kaydolun.

SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.

SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.