preloader

İstanbul Açık Hava Sinemaları

01.04.2023
İstanbul Açık Hava Sinemaları

Yazı Boyutu:

İstanbul’daki açık hava sinemaları bir araya getirdik. Özellikle yaz akşamlarının vazgeçilmez etkinliklerinden açık hava sinemalarını şimdi keşfedin.

Eski zamanların en sevilen etkinliklerinden açık hava sinemaları, son yıllarda tekrar popüler oldu. Yaz akşamlarının serinliğinde keyifli bir film izlemek isterseniz, İstanbul’un nostalji kokan açık hava sinemalarını keşfedin.

Four Seasons Hotel Bosphorus

İstanbul Açık Hava Sinemaları

Boğaz’ın mavi sularına hâkim konumu ve etkileyici atmosferi ile ön plana çıkan Four Seasons Hotel Bosphorus, bu büyüleyici manzara eşliğinde sevilen açık hava sineması günlerini yine sinemaseverlerle buluşturacak. Four Seasons Hotel Bosphorus’un eğlenceli buluşmaların simgesi haline gelen geniş terasında konumlanan açık hava sinemasında yine izleyiciler keyifli anlar yaşayacak.

Fişekhane

İstanbul Açık Hava Sinemaları

Tarihi atmosfere sahip Fişekhane, yaz aylarının vazgeçilmez açık hava sineması mekanlarının başında geliyor.

Enka Sanat

İstanbul Açık Hava Sinemaları

ENKA Sanat’ın Başka Sinema iş birliğiyle düzenlediği “Sinema Günleri” son dönemin en beğenilen filmlerini sinemaseverlerle buluşturuyor.

{24610}

The Roof at The Ritz -Carlton

İstanbul Açık Hava Sinemaları

The Roof at The Ritz – Carlton, açık hava sineması etkinliklerini bu yaz da katılımcılarıyla buluşturuyor. Film gösterimleriyle The Roof’ta keyifli anlar vaat eden mekan sinema biletinin yanında popcorn ve bir içeceğin ikram edileceği etkinliklerde sanatseverleri güzel yaz akşamları bekliyor.

Feriye

İstanbul Açık Hava Sinemaları

Feriye, yaz aylarında gerçekleştirdiği Açık Hava Sineması ile birbirinden başarılı filme ev sahipliği yapıyor. Feriye Açık Hava Sineması, Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında kapılarını açıyor.

Beykoz Kundura

İstanbul Açık Hava Sinemaları

Beykoz Kundura’nın Bir Yaz Gecesi Festivali bu yaz da sinemaseverleri bekliyor. Açık havada ve Boğaz’ın kıyısında gerçekleşecek festival de bu yıl da dünyaca ünlü yapımlar izleyiciyle buluşacak.

{28804}

Zorlu PSM

İstanbul Açık Hava Sinemaları

Zorlu PSM, yaz boyunca Amfi’de yaz akşamları birbirinden güzel filmlerle açık havada sinema nostaljisini yaşatıIıyor. Filmleri ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Feriye

İstanbul Açık Hava Sinemaları

Farklı disiplinlerden etkinlikleri ve kişileri bünyesinde buluşturarak, kültürel ve sanatsal etkinliklerle imza atan Feriye, film tutkunlarını açık hava sinemasına davet ediyor. Tüm yaz boyunca süren etkinlikler sinemaseverlerde şimdiden heyecan yaratıyor.

Swissotel The Bosphorus

İstanbul Açık Hava Sinemaları

Yüzlerce ağacın içerisinde konumlanan Swissotel The Bosphorus’un korusunda konumlanan Sultan Park’ta, patlamış mısır ve içeceğiniz eşliğinde bir sinema keyfi sizi bekliyor. Birbirinden güzel yerli ve yabancı filmlerin gösterileceği açık hava sineması, yaz aylarında misafirlerini ağırlıyor. Konforlu sinema koltuklarında keyif dolu bir akşam için biletlerinizi şimdiden alın!

{29529}

Uniq İstanbul

İstanbul Açık Hava Sinemaları

Şehrin kalbinde ve yemyeşil bir dokunun içinde yer alan Uniq İstanbul, Başka Sinema iş birliği ile açık hava film festivali gerçekleştiriyor. Dünyaca ünlü yerli ve yabancı filmlerin gösterileceği açık hava sinemasının listesinde ödüllü filmler yer alıyor.

Sakıp Sabancı Müzesi

İstanbul Açık Hava Sinemaları

Sakıp Sabancı Müzesi de yaz aylarında sinemaseverlere harika bir seçki sunuyor. Müzenin boğaz manzaralı bahçesinde gerçekleşecek etkinlik, yazın en iyileri arasına giriyor.

Akmerkez

İstanbul Açık Hava Sinemaları

Aksiyondan, drama, animasyondan, komediye gişe rekorları kıran ödüllü filmler bu yaz yıldızların altında, Akmerkez Üçgen Teras’ta sinemaseverler için gösterimde olacak. Günün tüm stresini ve yorgunluğunu çimler üzerinde, bir klasik haline gelen açık havada sinema keyfiyle atmak isteyen misafirler için tüm gösterimler de ücretsiz olacak.

{44015}

Yapı Kredi Bomontiada

İstanbul Açık Hava Sinemaları

Açık hava sineması deyince akla gelen ilk mekanlardan Bomontiada‘nın da bu yıl zengin bir film seçkisiyle çıkması bekleniyor. Bomontiada hafta ortasında bir nefes almak ve akşamınızı renklendirmek için güzel bir alternatif.

Sait Halim Paşa Yalısı

İstanbul Açık Hava Sinemaları

Boğazın görkemli manzarasını sinemayla buluşturmak isteyenler için Sait Halim Paşa yalısı en iyi alternatiflerden. Yalının rıhtımında gerçekleşen açık hava sineması etkinliği, en yeni filmleri sinemaseverle buluşturuyor. Sait Halim Paşa Yalısı’nın ödüllü şefi tarafından hazırlanan lezzetli açık büfe atıştırmalıklarla başlayan akşam, sinemanın olmazsa olmazı patlamış mısır ve dondurma ile devam ediyor.

Moda Deniz Kulübü

İstanbul Açık Hava Sinemaları

Anadolu Yakası’nın en güzel yerlerinden biri olan Moda Deniz Kulübü, açık hava sineması sunan bir başka yer. Moda burnunda eski İstanbul ve Adalar manzarasıyla izleyeceğiniz filmler, unutulmaz bir deneyim olacak. Aylık olarak çıkan sinema programını kulübün sitesinden takip edebilirsiniz. Ancak hatırlatalım; kulübe üyeyseniz ya da üye olan bir tanıdığınız varsa etkinliğe katılabilirsiniz.

{46444}

OGGUSTO
OGGUSTO
editörün tüm yazıları