• Arama

Gelinlik Seçerken Gelin Adayları En Çok Neye Dikkat Etmeli?

Gelin olmak aslında insanın kendisi gibi olmasını gerektiriyor. Çocukluktan gelen “prenses gelin” algısını klişeleştirmeden, gelinin kendi tarzında kalmak çok önemli. Gelin adayının gelinliğini seçerken kendisi gibi olabileceği, benliğini besleyecek bir tasarım giymesi çok değerli. 

Ne Kadar Önceden Düğün Mekanının Ayarlanması Gerekiyor?

Düğün yerinin ayarlanması için en ideal zamanlama 8 ay ila 1 sene öncesidir. Özellikle yaz düğünleri için geç kalmadan tarih netleştirmek gerekir.

İyi Bir Smokin Nasıl Olur?

İyi bir smokinin kalıbı çok önemlidir. Sizin ölçülerinize göre dikilecek bir smokin demek, size özel kalıp çıkarılması demek ve vücudunuzun memnun olmadığınız kısımlarının mümkün olduğunca kamufle edilmesi demek. Materyal sofistikasyon da çok önemli. Genelde moher içerikli kumaşlar tercih ediliyor smokinde. Sebebi ise terletmemesi, neredeyse hiç kırışmaması ve smokinin kalıp gibi durmasını sağlaması ki bu fotoğraf çekimlerinde çok önemli.

Düğün Fotoğrafçısını Nasıl Seçebilirsiniz?

Öncelikle kendinizi yakın hissetmeniz çok önemli. Hayatınızın en önemli gününden geriye kalan anılarınızı emanet etmek istediğiniz fotoğrafçı sizi gerçekten iyi anlıyor olmalı. Ne istediğinizi bilmeli ve ona göre hareket etmeli…