• Arama

Wedding / Düğün:

Düğün günü çiftlerin hayatında en özel ve en büyüleyici günlerden biridir. Bu özel günün, güzel olması için aylarca uğraşılır. Genellikle gelinlerin hayallerini süsleyen düğün gecesinde, her şeyin kusursuz olması çok önemlidir.

Çoğu çift öncelikli olarak düğün yerini ve organizatörünü belirlemekle başlar. Eğer destinasyon düğünü istiyorsanız hem Türkiye’den hem de dünyadan en güzel düğün mekanlarını detaylıca incelemek akıllıca olacaktır. Bu aşamada düğün organizatörünüz her şeyden önemlidir. Bu sürece başladığınızdan düğün gününüze kadar sizin belki de en yakın arkadaşınız olacağından içinize sinen bir düğün organizatörüyle çalışmanız hayati.

Gelinlerin bu süreçte belki de en çok düşünmeye başladığı detay, gelinliktir! Gelinlik seçmek için araştırmalara aylar önceden başlanır, gelinlik modellerine tek tek bakılır. Hatta son zamanlarda gelinlik markaları, gelin ve arkadaşlarını çok güzel bir şekilde ağırlayarak unutamayacakları bir gelinlik seçme deneyimi sunar. Gelinlik seçerken gelin adaylarının ilk baktığı senenin gelinlik trendleridir. Fakat burada önemli bir detay var ki gelinlik trendlerinden ziyade gelin adaylarının kendilerini tanıyıp vücut ölçülerine göre gelinlik seçmeleri çok önemlidir. 

Düğünün biraz daha detay kısımlarına gelindiğinde ise düğün pastaları, düğün hediyeleri, fotoğrafçılar ve davetiyeler önem taşımaya başlar. Düğüne çağrı niyetindeki düğün davetiyelerinin, temanızla uyumlu olması önemli detaylardandır. Ayrıca düğünün en merakla beklenen anı pasta kesimi için de içinize sinen bir pastacıyla çalışmanız sizi rahatlatacaktır. Genellikle gelin ve damat için bir çırpıda geçen düğünden geriye kalanları en güzel şekilde görmek için tecrübeli bir düğün fotoğrafçısıyla çalışmak şart. Misafirlerinize bu özel günü hatırlayacakları düğün hediyelerinizi seçerken de yine temanıza uygun bir seçim yapmanızı öneririz.