• Arama

Güzellik:

Bakımlı bir kadın için her sezon değişen güzellik trendlerini önceden takip etmek çok önemli. Senenin en iyi kadın parfümlerinden en trend estetik yöntemlerine, yeni çıkan kozmetik ürünlerine, markaların ikonik ve en çok satan makyaj ve cilt bakım ürünlerinden piyasa çıkan en yeni ürünlere, her sene gelişen teknoloji ile değişiklik gösteren cilt bakım uygulamalarından leke tedavilerine kadar birçok yeniliği keşfedin. Çene uygulamaları, bölgesel incelmeameliyatsız yüz gençleştirme gibi yöntemleri de önceden takip edin

Güzellik ve cilt bakım ürünlerinin yanı sıra, her daim güzel görünmeyi hedef edinmiş kadınların en çok merak ettiği şeylerden biri de makyaj uygulamalarının püf noktaları. Ruj, maskara, fondöten, concealer gibi her kadının makyaj çantasında mutlaka bulunması gereken ürünleri yüzünüze nasıl uygulayacağınızı OGGUSTO Güzellik kategorisinden öğrenin.

Daha güzel görünmenin sırlarından biri kendini rahat ve özgüvenli hissetmektir. Özgüvenin güzellik dünyasındaki en iyi oyuncusu parfümdür. Yeni çıkan en ünlü parfümleri keşfederek, imza kokunuzu bulun, girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekin. 

Her mevsime uygun ürün ve bakım ürünleriyle cildin her daim sağlıklı olmasını sağlamak mümkün. Örneğin mevsim geçişlerinde uygulaması gereken cilt bakım rutinini öğrenip, cildin nem oranını bozmadan bu dönemi pürüzsüzce atlatın. Tabii bunun yanı sıra mevsim geçişlerinden özellikle kadınların en çok yakındığı şeylerden biri; saç konusunu atlamak olmaz. En iyi saç bakım yağlarından, saç dökülmesini önlemenin yollarına kadar birçok konuyu OGGUSTO’dan öğrenin. 

Yaz aylarında ise en iyi güneş kremleri keşfedip satın alarak cildinizi UV ışınlarından korurken, en iyi bronzlaştırıcılar ile sağlıklı bronzlaşmak için kullanmanız gereken ürünleri incelin. Saçlar için ise en iyi saç yağlarını keşfederek, parlak saçlara sahip olmanın yollarını öğrenin. Kışın C vitaminli ürünlerle sağlığınızı destekleyerek cildinizi ışıltılı bir görünüme kavuşturun, en iyi maskeleri öğrenerek soğuk havalarda cildinizi neme doymasını sağlayın.