preloader

Haziran Ayında Vizyona Girecek Filmler

24.05.2024
Haziran Ayında Vizyona Girecek Filmler

Yazı Boyutu:

Sinema salonlarını doldurmak isteyenler için aksiyondan komediye, dramdan bilim kurguya kadar haziran ayı boyunca vizyona girecek yeni filmleri derledik.

2024 Haziran ayı içerisinde “Vizyonda hangi filmler var?” sorunuzun en doğru cevabı, sizler için hazırladığımız bu haberde! Aksiyondan komediye, dramdan bilim kurguya kadar 2024 Haziran ayı boyunca sinema salonlarındaki yeni filmleri haftalık inceleyerek programınızı yapın.

7 Haziran 2024 Tarihinde Vizyona Girecek Olan Filmler

Şantaj

Yetenekli bir genç yazar ve profesörü ikisini de giderek karmaşıklaşan bir ağın içine sokan bir proje için görevlendirince, yaratıcı bir yolculuğa çıkarlar. Çizgiler bulanıklaşırken ve hayatları iç içe geçerken, profesör ve öğrencisi, bireysel amaç duygularını ve en değer verdikleri şeyleri korumaya çabalarken en karanlık benlikleriyle yüzleşmek zorundadır.

Bad Boys: Ya Hep Ya Hiç

1995 yılında Michael Bay’in yönettiği “The Bad Boys” ile başlayan, başrollerini Will Smith ve Martin Lawrence’ın paylaştığı serinin dördüncü filmi, Miami’nin artık yaşını almış olan uçarı polis ikilisinin bu kez yapılan bir tezgah sonucu kaçak konumuna düşmelerini konu ediyor.

Gözcüler

Filmin uyarlandığı aynı adlı kitap, insanların gizemli yaratıklar tarafından evcil hayvan olarak tutulduğu Galway’in ücra ormanlarında geçen bir korku macerasına odaklanıyor. Mina, ormana yaklaştığında arabası bozulan genç bir kadındır. Yaratıklardan kaçtıktan sonra, gizemli hayvanlar tarafından hapis altında tutulan diğer insanlarla birlikte beton bir sığınağın içinde kalır. Mina bu sığınaktan kurtulmak için, gözcülerin kim olduğunu ve insanları neden bir kafesin içinde tuttuklarını çözmelidir.

Hit Man

Şehrin polis teşkilatında ek iş yapan bir üniversite profesörü olan Gary, görev için sahte bir tetikçi kılığına girdiğinde hayatı değişir. ‘Kiralık Katil’ hizmetinden yararlanmak isteyen Madison’la tanıştığında, aralarındaki çekim ikisini de tehlikeli ve şüpheli durumlara sürükler.

Deniz Boyu Aşk

Emekli bir deniz kaptanı olan Howard, kızı Grace’den herhangi bir yardım almayı reddeder. Grace, babası Howardiçin endişelenmeye başlayınca, Annie adında bir bakıcı tutar. Howard, münzevi doğasının bir sonucu olarak, başlangıçta Annie’nin herhangi bir yardımını reddeder, ancak yavaş yavaş ikili bağ kurmaya başlar ve Howard, kalbini bir kez daha sevmek ve sevilmek için açmayı yeniden düşünür.

Adak

Art, cenaze müdürü olan babasıyla barışma umuduyla hamile karısıyla eve döner. Ancak onlar, aile morgunun hemen altında, doğmamış çocuk için uğursuz planları olan eski bir kötülüğün gizemli bir cesedin içinde gizlendiğinden bihaberdir.

Süper Kahraman Kombat

Maggie, Sanctuary kasabasından bir Wombat’tır. Güçlü karakteriyle tanınan kadın, kocasının ortadan kaybolmasından bu yana çocuklarını tek başına büyütür. Bir gün, herkesin önünde, yeni yetişen bir süper kahraman olan genç Sweetie’yi kurtarır ve kendisine rağmen kasabanın yeni kahramanı Combat Wombat olur. Süper kahraman olmasından bir süre sonra Maggie, kocasının yokluğunun nedeninin gizemli bir sahte süper kahraman komplosu olabileceğini keşfeder.

Gekijôban Haikyû!! Gomi Sutejô no Kessen

Shoyo Hinata, idolü “Küçük Dev”i taklit etmek için Karasuno Lisesi voleybol takımına katılır. Ancak eski rakibi Tobio Kageyama ile takım kurmak zorundadır. İkisi birbirine zıt oyun tarzlarına rağmen güçlü bir silah haline gelirler.

14 Haziran 2024 Tarihinde Vizyona Girecek Olan Filmler

Disney ve Pixar’ın “Ters Yüz 2” filmi, ergen Riley’nin zihnine geri dönüyor, tam da merkez tamamen beklenmedik bir şeye yer açmak için ani bir yıkım geçirirken: yeni Duygulara! Uzun zamandır başarılı bir operasyon yürüten Neşe, Üzüntü, Öfke, Korku ve Tiksinti; Kaygı ortaya çıktığında ne hissedeceklerini bilemezler. Ve görünüşe göre Kaygı yalnız da değildir.

Mahzen

Kaybettikleri sevdikleriyle yeniden iletişim kurmak isteyen insanlar, Baghead’dan yardım ister. Ancak Baghead’in hizmetinden yararlanan herkes, yüksek bir bedel ödemek zorunda kalır.

Daha İyi Bir Yarın

Sevgilisi tarafından terk edilen Ozan, aşk acısı çekmeye başlar ve gittiği hiçbir yerde teselli bulamaz. Ozan bir gün intihar etmeye karar verir. İntihar etmek devlet kontrolünde olduğu sürece yasaldır ancak bunun istisnai tek bir şartı vardır: İntihar edecek kişiye kimse aşık olmamalı ve böyle bir başvuruda bulunmamalıdır. Ozan, Yaşam sonlandırma merkezine gittiğinde başvurusu incelenir ve ret cevabı alır. Çünkü Ozan’a Ekin isminde hiç tanımadığı bir kadın aşıktır. Ozan bu yüzden ölemiyordur. Tek çaresi Ekin isimli bu kızı bulup onu aşkından vazgeçirmesidir.

Siccin 7

Doktor olan Kemal, çocuk dilenci mafyasıyla yaptığı kanlı pazarlık sonrasında mesleğin bırakıp kaçmak zorunda kalır ve ailesiyle birlikte amcasının konağına yerleşir. Kemal’in kızını kurtarmak için bulaştığı sır, alzheimer hastası olan annesi Lale’nin zihninin karanlığıyla birleşince konakta paranormal bir kabuslar labirentine dönüşür. Bu sırada Meral, zor zamanlar geçiren aileye yardımcı olmak için eve girer. Ancak onun asıl niyeti, 2018’in Kara Ay’ında yapılan bir ayinin şartlarını yerine getirebilmektir.

21 Haziran 2024 Tarihinde Vizyona Girecek Olan Filmler

Motorcular

1960’larda geçen The Bikeriders, Ortabatı’da bulunan kurgusal bir motosiklet kulübü Vandals’ın yükselişini konu ediyor. Kulüp on yıl içinde yerel yabancılar için bir toplanma yerinden, orijinal grubun benzersiz yaşam tarzını tehdit eden daha uğursuz bir çeteye dönüşür.

Şeytan Ayini

Eşinin ölümünü bir türlü atlatamayan Anthony, bir korku filminin başrolüne seçilerek oyunculuk kariyerine geri döner. Ancak çekimler esnasında Anthony’de tuhaf ve rahatsız edici değişiklikler görülmeye başlanır, adeta aklını kaybetmiş gibidir. Kızı, babasındaki bu anormalliği psikolojik rahatsızlık olarak görürken, Anthony kendini geri dönülemez, şeytani bir oyunun içinde bulmuştur.

Ölümle Oyun

Dört genç eğlenceli bir yolculuğa çıkarlar; en azından kısa süre sonra acı bir şekilde pişman olacakları bir yoldan geçene kadar durum budur. Çünkü Kentucky ormanlarının derinliklerinde bir Cadılar Bayramı tema parkına rastlarlar ve bu parkın cazibeleriyle başlangıçta çok eğlenirler. Bir süre sonra ekip, bu kanlı ve cesaretli tema parkının fazla gerçekçi olduğundan şüphelenmeye başlar. Ancak gençler bir cevap bulamadan yakalanırlar ve çok geçmeden kendilerini bu acımasız cazibenin bir parçası olarak bulurlar.

28 Haziran 2024 Tarihinde Vizyona Girecek Olan Filmler

Sessiz Bir Yer: Birinci Gün

Sessiz Bir Yer serisinin orijin hikâyesi olan film, tüm dünyanın sessizliğe gömülmesine sebep olan yaratıkların yeryüzüne indiği gün yaşananları konu ediniyor.

Horizon: An American Saga Chapter 1

Horizon: An American Saga Chapter 1, İç Savaş’tan önce ve sonrasında 15 yıllık bir süreci kapsıyor. Batı’ya genişleme, doğal unsurlardan bu topraklarda yaşayan yerli halklarla etkileşimlere ve bu toprakları kolonileştirmeye çalışanların acımasız kararlılığına kadar birçok zorlukla doludur.

Bir Zamanlar Gelecek: 2121

21. yüzyılın sonlarında iklim krizi ve kıtlık sebebiyle yeryüzü yaşanılmaz hale gelir. Hayatta kalabilen az sayıda insan koloni halinde yerin altına kurdukları bloklarda yaşar. Koloni sistemini kontrol eden Genç Yönetim’in aldığı “Kıtlık Kanunları” gereği sisteme getirilen yeni hayat karşılığında, yaşlı neslin yok edilmesi zorunludur. Yer altındaki evlerinde kadın, adam, çocuk ve büyükanne olarak yaşayan bir ailenin hayatı yeni doğacak bebek yüzünden değişir.

Şeytanın Oğlu Demon

Bazı kişisel sorunları olan medyum Jules’un liderliğindeki paranormal araştırmacılardan oluşan bir Amerikan televizyon ekibi Malezya’nın dağlık bölgelerine seyahat eder. Grubun varış noktası, orada doğaüstü ve oldukça tehditkar olaylar yaşadıklarını iddia eden bir çiftin evidir. Gizemi araştırmaya başlayan ekip, çok geçmeden kariyerlerinde karşılaştıkları her şeyden daha korkunç hayaletlerle karşılaşır.

{35327}

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları