preloader

En İyi Kore Dizileri

01.03.2024
En İyi Kore Dizileri

Yazı Boyutu:

Kore kültürüne ilgi duyanlar tarafından yakından takip edilen, Türkiye ve dünyada popülerleşerek hızla yükselişe geçen en iyi Kore dizilerine göz atın.

Size özel içerikler için OGGUSTO Club’a ücretsiz katılın!

Dünyaya damgasını vuran Kore dizileri son dönemlerde Türkiye’de de güçlü bir izleyici kitlesi oluşturmaya başladı. Özellikle Kore kültürüne ilgi duyanlar tarafından yakından takip edilen Güney Kore dizileri, sürükleyici senaryoları ve oyuncu kadroları ile artık bu kültüre ilgi duymayanların da dikkatini çekiyor. İşte Türkiye ve dünyada popülerleşerek hızla yükselişe geçen en iyi Kore dizilerini sizler için bir araya getirdik.

Amazon Prime’da İzleyebileceğiniz En İyi Kore Dizileri

Tale of the Nine Tailed 1938, Amazon Prime – IMDb: 7.9

Efsanevi bir gumiho (dokuz kuyruklu tilki) olan Lee Yeon ve onun geçmişiyle bağlantılı olan insanlardan biri olan Nam Ji-ah arasındaki ilişki etrafında döner. Gumiho, Lee Yeon, bin yıl boyunca dünyada yaşayan bir varlıktır ve insanlardan topladığı eski insan ruhları ile beslenir. Nam Ji-ah, Lee Yeon’un geçmişine ve varlığına dair sırları çözmeye çalışan bir ünlü efsane araştırmacısıdır. Dizi, Kore mitolojisi ve doğaüstü varlıkların kültürel öğelerini içerirken, aynı zamanda modern bir şehirde geçen hikayesiyle çağdaş bir dokunuş sunar.

{103512}

Apple TV’de İzleyebileceğiniz En İyi Kore Dizileri

Guardian: The Lonely and Great God, Apple TV- IMDb: 8.6

“Goblin” ya da bir diğer adıyla “Guardian: The Lonely and Great God” dizisinde bir goblin olan Kim Shin ölümsüz hayatını sonlandırmak için insan bir geline ihtiyacı vardır. Bir gün, hafıza kaybı olan bir ölüm meleği ile tanışır ve birlikte yaşamaya başlar. Onlar birlikte ölmüş insanları bu dünyayı terk ederken uğurlarlar.

While You Were Sleeping, Apple TV – IMDb: 8.3

Dizi, özel yeteneklere sahip olan Nam Hong Joo ve aynı özel yeteneklere sahip olan bir savcı olan Jung Jae Chan arasındaki hikayeyi anlatır. Hong Joo, rüyalarında geleceği görebilme yeteneğine sahiptir ve bu yeteneği kullanarak olayları önlemeye çalışır. Jae Chan ise bu olayları çözmeye çalışan bir savcıdır. İkili, birbirlerinin hayatlarına sık sık müdahale ederken, karşılaştıkları karmaşık durumlar ve gelişen romantik duygularla başa çıkmak zorunda kalır. Dizi, sürükleyici hikayesi, güçlü karakter gelişimi ve duygusal derinliğiyle izleyicileri etkileyen bir yapım olarak bilinir.

{773367}

Netflix’te İzleyebileceğiniz En İyi Kore Dizileri

Chicken Nugget, Netflix – IMDb

Aynı isimli popüler mangadan uyarlanan komedi dizisi “Chicken Nugget“, bir gün tuhaf bir makineye girip tavuk nugget’a dönüşen bir lise öğrencisi olan Yoon Soo-ah’ın hikayesini anlatıyor. Soo-ah’ın ailesinin de yer aldığı dizide, öğretmenleri ve arkadaşları da yer alıyor. Her karakterin kendine özgü hikayesi ve kişilikleri, diziye daha da fazla renk katıyor.

The Bequeathed, Netflix – IMDb

Cinayetleri ve karanlık sırları aile mezarlıkları arasında ören “The Bequeathed” dizisi, gizem ve gerilim dolu bir hikaye sunuyor.

Mr. Plankton, Netflix – IMDb

Mutsuz bir kadının eski erkek arkadaşına biyolojik ebeveynlerini aramak için hayatının son yolculuğunda eşlik ettiği “Mr. Plankton”, duygusal bir yolculuğa çıkıyor.

Squid Game, NetflixIMDb: 8.0

Tüm dünyayı kasıp kavuran Squid Game’in 2. sezonunda, ilk sezonun kazananı Seong Gi-hun’un hikayesi devam ediyor. Gi-hun, oyunun arkasındaki gizemi çözmek ve organizasyonu durdurmak için harekete geçiyor.

Dr. Cha, Netflix – IMDb: 7.5

Ailesi için doktorluk hayallerinden vazgeçen bir kadın hayatının alt üst olmasıyla adeta uyanır ve hayatına yeniden başlar. Yirmi yılın ardından doktorluk kariyerine yeniden başlayan Cha Jeong-suk, oldukça zorlanacağı hastane koridorlarında hayata gerçek anlamda yeniden başlar. Aşk hayatı ise ona bambaşka duyguları hatırlatır.

Reply 1988, Netflix – IMDb: 9.2

1988 yılında dört lise öğrencisi olan Duk-Sun, Jung-Hwan, Sun-Woo, Dong-Ryong ve Taek’in etrafında dönen dizi, Seul’da küçük bir mahallede yaşayan beş ailenin ve onların beş çocuğunun yaşamları üzerinden izleyicileri nostaljik bir yolculuğa çıkarıyor.

Kingdom (Krallık), Netflix – IMDb: 8.3

2019 yılı Kore yapımı “Kingdom” dizide, hasta kral hakkında tuhaf dedikoduların yayılmasını ve ülkeyi esir alan gizemli salgına karşı halkın son umudu veliaht prensin hikayesini anlatıyor. Yaratıcıları Kim Seong-hun ve Kim Eun-hee olan dizi, En İyi Drama Dizisi Ödülü de dahil olmak üzere iki Baeksang Sanat Ödülü’ne aday gösterilmişti.

My Love From The Star, Netflix – IMDb: 8.2

21 bölümden oluşan, 2013 yapımı Kore dizisi “My Love From The Star”, 400 yıl önce dünyaya gelen bir uzaylının ünlü bir aktrisle tanışınca yaşadığı olayları konu alıyor. Başrollerinde Kim Soo Hyun, Jun Ji Hyun, Park Hae Jin ve Shin Sung Rok gibi önemli isimlerin yer aldığı dizi, 2014 yılında 7. Kore Drama Ödülleri’nde “En İyi Dizi Ödülü”nü aldı.

Signal, Netflix – IMDb: 8.5

Dizide, 2015 yılından bir profil uzmanı ile 1989 yılından bir dedektifin zaman ötesi bir telsizle iletişim kurarak suç ve adaletsizlikle savaşmak için güçlerini birleştirmesi ele alınıyor.

Vincenzo, Netflix – IMDb: 8.4

Doğduğu ülkeyi ziyarete gelen Kore asıllı İtalyan bir mafya avukatı, adı türlü yolsuzluklarla anılan çok büyük bir holdingi kendi silahıyla vurmaya karar verir. Song Joong-ki anti kahramanı olduğu bu dram-komedide duygu yüklü bir performansa imza atıyor.

Descendants of the Sun, Netflix – IMDb: 8.2

Dizide, Birleşmiş Milletlerin barış askeri gücünde görev yapan Yüzbaşı Yoo Shi-Jin ile ordu doktoru Kang Mo-Yeon arasındaki aşk hikayesi anlatılmaktadır.

Marriage Contract, Netflix – IMDb: 7.5

Kocasını bir trafik kazası sonucunda kaybeden bir kadın, çocuğunu tek başına büyütmek için büyük bir mücadele verir. Fakat beyninde bir tümör olduğunu öğrenir. Daha sonra bir adamla tanışır ve kızı ile kendisinin geleceğini tekrardan düşünmeye başlar.

Hospital Playlist, Netflix – IMDb: 8.8

“Reply” dizisi yaratıcıları Lee Woo-jung ve Shin Won-ho’dan samimi bir drama “Hospital Playlist”, Kore dizisi sevenler ile Netflix’te buluştu. Başrollerinde Cho Jung-seok, Yoo Yeon-seok ve Jung Kyung-ho’nun yer aldığı dizi, tıp fakültesini kazandıkları zamandan beri bir arada olan beş doktorun yaşamına odaklanıyor. Doktor olarak göreve başlamalarından yirmi yıl sonra beş arkadaş, aynı hastanede görev yapar. Onların günleri sıradan gibi görünse de doğum ve ölüm arasında birçok sıradışı ana tanık olurlar.

Vagabond, Netflix – IMDb: 8.1

“Vagabond” ile “Gu Family Book”ta birlikte rol alan Lee Seung-gi ve Bae Suzy tekrar bir araya geliyor. 2019 yılında Netflix’te sadece bir sezon yayınlanan dizi, gizemli bir uçak kazası soruşturmasına karışan ve daha sonra ülkede yapılan yolsuzluklar hakkında bilgi toplamaya başlayan sıradan bir adam olan Lee Seung-Gi’nin etrafında dönmektedir.

Itaewon Class, Netflix – IMDb: 8.2

Güney Kore kökenli aynı adlı popüler web çizgi romanından uyarlanan “Itaewon Class” dizisinin başrolünde Park Seo-jun yer alıyor. Adaletsiz bir dünyada yükselmeyi başaran inatçı ve cesur bir grup insanın etrafında dönen dizide; eski bir mahkûm ve arkadaşları, Seul’ün renkli bir mahallesinde cadde üstü bir bar açma konusundaki iddialı hayallerini gerçekleştirmek için güçlü bir rakiple savaşır.

Pinocchio, Netflix – IMDb: 8.1

2015 yılında gerçekleşen 10. Seul Uluslararası Drama Ödülleri’nde “En İyi Drama Dizi Ödülü”nün sahibi olan 2015 yapımı “Pinocchio” dizisinde; yerel bir gazetede muhabirlik yapmaya başlamış, gerçeğin peşinden koşan bir grup 20’li yaşlardaki gencin aşklarını ve başarısızlıklarının yanı sıra yaşadığı gelişmeler anlatılmaktadır.

Good Doctor, Netflix – IMDb: 8.0

2013 yapımı “Good Doctor” dizisinde; Park Shi-On isimli genç bir adamda otizm ve gelişimsel bir engel bulunmaktadır. Ancak engellere rağmen çocuk cerrahı olur. Bu arada, en iyi çocuk cerrahı olan Kim Do-Han kendini sürekli Park Shi-On ile çatışma içerisinde bulur. Dizi; 2014 yılında 50. BaekSang Sanat Ödülleri’nde “En İyi Drama Ödülü” ve 2014 yılında 9. Seul Uluslararası Drama Ödülleri’nde “En İyi Mini-Dizi Ödülü” ile dikkat çekiyor.

The K2, NetflixIMDb: 7.8

2016 yılında yayınlanan ilk bölümü ile seyircilerin karşısına çıkan “The K2” dizisi, izleyiciyle buluştuğu andan itibaren geniş hayran kitlesine sahip oldu. Başrollerinde Ji Chang-wook, Song Yoon-a ve Lim Yoon-a’nın yer aldığı dizide; Irak’ta bir savaşta görev alan ve savunma stratejileri konusunda çok iyi olan Kim Je-Ha adlı paralı bir askerin başından geçenler anlatılıyor. Kim Je-Ha, askerlik hayatı sırasında çeşitli haksızlıklar yaşar. Sonunda askerlikten atılır ve arananlar listesine adını yazdırır.

Doctor Stranger, Netflix IMDb: 7.4

2014 yılında yayınlandığı ilk günden beri oldukça ilgi göre “Doctor Stranger”, küçük yaşta babası tarafından zorla Kuzey Kore ülkesine kaçırılıp, orada bir doktor olarak yetiştirilen ana kahramanın Güney Kore’ye gelip çalışmaya başlamasını anlatıyor. Sevgilisi Kuzey Kore’de kalan karakter, aynı zamanda hastane içinde gelişen aşk hayatı ile bir aşk üçgeni içinde kalır. Özellikle oyuncuların sergiledikleri başarılı ve göz dolduran performanslarla beğeni toplayan dizi farklı duyguların aynı anda ele alındığı bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

All Of Us Are Dead, NetflixIMDb: 7.5

“Squid Game”den sonra popülaritesi artan dizilerden biri olan “All Of Us Are Dead”, zombi kıyametini konu alan senaryosu ile dikkatleri çekiyor. Konusu dışında oyuncularıyla da dikkatleri üstüne çeken dizi, Güney Kore’de bir zombi kıyametinin aniden patlak vermesi nedeniyle bir lisede öğrencilerin can güvenliğinin tehdit altına girmesi sonucu gelişen olayları anlatıyor. 28 Ocak 2022 tarihinde ilk sezonu ile izleyicilerin karşısına çıkan dizide, okudukları lisede bir zombi virüsü salgınının patlak vermesiyle kapana kısılan öğrenciler çıkış yolu bulmaya çalışmaktadır. Dizinin ikinci sezonu hakkında henüz yapım şirketinden bir açıklama gelmese de izleyenler tarafından dizinin yeni sezonu heyecanla bekleniyor.

Dizinin gerilla çalışması için araçta zombilerle birlikte sıkışıp kalan öğrencilerin kaçıştığı yanılsaması yansıtan bir okul sevisinin Tayland sokaklarında gezdiğini ve bu çalışma ile dikkatleri daha çok üstüne çektiğini paylaşmadan geçmeyelim.

Alice in Borderland, NetflixIMDb: 7.7

2020 yılında Netflix’te yayınlanmaya başlayan Kore dizisi “Alice in Borderland”, Asya Akademisi Yaratıcı Ödülleri’nde En İyi Yönetmen, Görüntü Yönetmenliği, Görsel ve Özel Efektler Ödülleri’ni alarak tüm ilgiyi üstüne çekti. Fantastik, bilimkurgu ve gerilim türündeki dizide olaylar, işsiz bir genç olan Ryohei Arisu karakterinin üstünden ilerliyor. Ryohei Arisu zamanını bilgisayar oyunu oynayarak geçirir ve bir sabah uyandığında Tokyo’da hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını fark eder. Kendisini büyük bir oyunun içinde bulan Arisu ve arkadaşları hayatta kalmak için oyunu kurallarına göre oynamak zorundadır. Bu sırada hayatı tehdit eden oyunlarda tek başına mücadele eden Usagi ile tanışan Arisu, bu yeni dünyanın sırrını çözmek için birlikte hareket etmeye karar verir.

My Holo Love, NetflixIMDb: 7.6

2020 yapımı “My Holo Love” dizisinde; yalnız bir kadın olan Han So-yeon’un yapay zeka Holo ile karşılaştıktan sonra meydana gelen olayları anlatmaktadır. Başrol oyuncularından Yoon-Hyun-min, dizide Go Nan-do ve Holo olmak üzere iki farklı karakteri canlandırmaktadır. Ortalama 50’şer dakikalık 12 bölümden oluşan dizi, nini dizi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Find Me in Your Memory, NetflixIMDb: 7.4

MBC TV kanalında 18 Mart 2020 tarihi itibari ile yayınlanmaya başlayan “Find Me in Your Memory” dizisi, Netflix ile dijital platforma geldi. Başrollerinde Kim Dong-wook ve Moon Ga-young’ın yer aldığı dizide; hipertimezi nedeni ile anormal bir şekilde yaşadığı her anı canlı bir şekilde hatırlayan bir adam ile psikolojik savunma mekanizması nedeni ile anlarını unutan bir kadının arasındaki aşk hikâyesi anlatılmaktadır.

Sweet Home, NetflixIMDb: 7.3

Kim Kan-Bi ve Hwang Young-Chan tarafından kaleme alınan “Sweet Home” adlı popüler bir Güney Kore kökenli web çizgi romanından uyarlanan dizi, izole edilmiş bir alanda canavarlar ile mücadele eden bir grubun etrafında dönen olayları anlatmaktadır. İnsanlar acımasız canavarlara dönüşerek dehşet saçarken sorunlu bir genç ile komşuları hayatta kalmak ve insanlıklarına tutunmak için savaşır.

Sisypmus: The Myth, NetflixIMDb: 7.0

Bilim kurgu gerilim türündeki “Sisypmus: The Myth” dizisi, zamanda yolculuk konusu ile Netflix’te izleyicilerle buluşuyor. Dizide, dahi bir mühendisin akılalmaz bir olayın ardından hem dünyanın tehlikeli sırlarını öğrenmesi hem de onu bulmak için gelecekten gelen bir kadın ile tanışması sonucu yaşadığı olaylar izleyicilere aktarılıyor. Heyecanlı aksiyon sahneleri ile izleyicileri ekrana bağlayan dizinin başrollerinde ise Cho Seung-woo ve Park Shin-hye yer alıyor.

The Silent Sea, Netflix IMDb: 6.9

Bilimkurgu türünde karşımıza çıkan Kore dizisi “The Silent Sea”, güçlü kadrosu ile Netflix ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Başrollerinde Bae Doona, Gong Yoo ve Lee Joon’ın yer aldığı dizide, kuraklık ve aşırı nüfus nedeniyle insanlık yok olma ile tehdit altındadır. İnsanlık açlıkla karşı karşıya kalırken, Koreli bir uzay ekibi dünyayı yok olmaktan kurtarmaya çalışmak için aya gönderilir. Yakın zamanda tüm dünya olarak karşı karşıya kalabileceğimiz bu olayları tüm çıplaklığı ile yansıtan “The Silent Sea”, herkesin mutlaka izlemesi gereken diziler arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Hellbound, NetflixIMDb: 6.6

“Zombi Ekspresi”ni yöneten Yeon Sang-ho’nun imzasını taşıyan kanlı gerilim dizisi “Hellbound”, korku senaryolarını izlemeyi sevenleri ekrana kitliyor. 2021 yapımı dizi, dini bir tarikat liderinin insanlara ölüm zamanlarını söylemeye başlamasıyla yaşanan olayları konu alıyor. Başrollerinde Yoo Ah-in, Kim Hyun-joo ve Park Jeong-min’in yer aldığı dizide, insanlar söylenen ölüm zamanlarında esrarengiz bir şekilde hayatlarını kaybetmeye başlar.

Hello, My Twenties!, Netflix- IMDb: 8.3

Farklı kişiliklere ve hedeflere sahip olan ve farklı tür erkeklerden hoşlanan üniversiteli beş kız, Belle Epoque adı verilen ortak dairede ev arkadaşı olurlar. K-pop kız grubu KARA’dan Han Seung-yeon bu komedi-drama türü dizide beş ev arkadaşından birini canlandırıyor.

Crash Landing On You, Netflix– IMDb: 8.7

Dizi, bir Güney Koreli kadın ile bir Kuzey Koreli adamın arasındaki aşk hikâyesini konu almaktadır. Güney Kore’deki bir holdingin mirasçısı olan Yoon Se-Ri (Son Ye-Jin) yamaç paraşütü yaparken sert rüzgar nedeni ile Kuzey Kore’ye acil iniş yapmak zorunda kalır. Burada, Kuzey Koreli bir subay olan Lee Jung-Hyeok (Hyun-Bin) ile karşılaşır. Lee Jung-Hyeok, Yoon Se-Ri’yi koruyup gizler ve bu süreçte gönlünü Yoon Se-Ri’ye kaptırır.

Nobody Knows, Netflix– IMDb: 8.2

Güney Kore televizyon kanalı SBS’de yayınlanan, ödüllü dizi “Nobody Knows”, sürükleyici 16 bölümü ile listemize giriyor. Dizide olaylar, 19 yıl önce cinayete kurban giden arkadaşının katilini yakalamak için davayı tekrar açan bir dedektifin etrafında dönmektedir.

A Time Called You, Netflix – IMDb: 7.8

Kederli bir kadın, sihirli bir şekilde zaman yolculuğuna çıkarak 1998 yılına ulaşır ve bu dönemde eski aşkına gizemli bir şekilde benzeyen bir adamla karşılaşır. Bu beklenmedik buluşma, kadının geçmişle hesaplaşmasına ve zamanın sırlarını çözmeye yönlendirir, aynı zamanda ikinci bir şansa olan inancını yeniden alevlendirir.

Destined With You, Netflix – IMDb: 7.7

Başarılı bir avukatın yaşadığı zengin bir yaşama sahip olmasına rağmen, ailesinin tarihi bir lanetle gölgelenmiş hikayesini konu alan bir film. Ana karakter, ailesinin geçmiş sırlarını ve bu lanetin kökenini aydınlatmaya çalışırken, bu laneti sona erdirmenin anahtarının bir memurda olduğunu keşfeder. İki farklı dünyadan gelen bu karakterler arasındaki karşılaşma, aşkın gücünü ve geçmişle yüzleşmeyi vurgular.

The Uncanny Counter, Netflix – IMDb: 8.0

Dizinin ana hikayesi, insanların kötü niyetli ruhların saldırılarına karşı mücadele eden bir grup genç süper kahramanın etrafında döner. Bu genç kahramanlar, “Counters” olarak bilinir ve özel güçlere sahiptirler. Ruhların etkisi altında olan insanları tespit edip onları durdururlar.

Black Knight, Netflix – IMDb: 6.4

Zengin işadamı Moon Soo Ho’nun gizemli bir kılıçla karşılaşması ve bu kılıçla ilişkilendirilen laneti çözmeye çalışırken yaşadığı olayları konu alır. Hikaye, Moon Soo Ho’nun geçmişiyle bağlantılı olan Jung Hae Ra ile olan romantik ilişkisine odaklanır ve bu ilişki etrafında şekillenir.

Unlock My Boss, Netflilx – IMDb: 7.3

Dizi, şüpheli bir olay nedeniyle akıllı telefonunun içinde mahsur kalan bir şirket başkanı ile garip akıllı telefonu aldıktan sonra hayatı değişen işsiz bir genç adamın hikayesini konu alıyor.

Twenty-Five Twenty-One, Netflix – IMDb: 8.6

Hayallerin ulaşılmaz göründüğü bir dönemde, genç bir eskrimci büyük hırsların peşine düşer ve hayatını yeniden inşa etmeye çalışan çalışkan bir genç adamla tanışır.

Business Proposal, Netflix – IMDb: 8.1

Ha-ri arkadaşının yerine gittiği tanışma randevusunda karşısındakini korkutup kaçırmayı planlar. Ama adam onun patronu çıkıp ona evlilik teklif edince iş sarpa sarar.

Arthdal Chronicles, Netfix – IMDb: 8.3

Arth adı verilen efsanevi topraklarda kurulmuş olan Arthdal antik kentinde ve çevresinde yaşayanlar, yeni bir toplum kurarken gücü ele geçirmek için rekabet eder.

Celebrity, Netflix – IMDb: 7.4

Şöhret, para ve güç temalı bu dizide bir gecede sosyal medya yıldızına dönüşen Seo A‑ri, fenomenlerin gösterişli dünyasında başarısının ölümcül sonuçlarıyla yüzleşecektir.

Healer, Netflix – IMDb: 8.5

Dizi, esrarengiz bir hırsız ve özel bir güvenlik görevlisi olan Seo Jung Hoo’nun, muhabir Chae Young Shin’in hayatına girmesiyle başlayan olayları konu almaktadır. Zamanla geçmişteki sırları çözmeye çalışırken, ikili arasında derinleşen bir bağ ve aşk hikayesi gelişir. Healer, çarpıcı aksiyon sahneleri, karakter gelişimi ve heyecan verici bir hikaye anlatımı ile izleyicileri büyüleyen bir dizi olarak öne çıkar.

Gyeongseong Creature, Netflix – IMDb: 7.3

Gyeongseong, 1945. Egemenlik ve insan haklarının toplumun elinden alındığı karanlık bir dönem olan 1945’te, Seul’de sömürge yönetiminin karanlık günlerinde, bir girişimci ve bir dedektif hayatta kalmaya çalışır ve insanlığın açgözlülüğünden doğan bir canavarla savaşır.

Captivating the King, Netflix – IMDb: 7.4

Kral Yi In, hem kraliyet hem de siyasi güç tehlikeleriyle karşı karşıyadır kendisinden intikam alabilmek için onu baştan çıkarmaya çalışan Kang Hee Soo ise bu amacına ulaşır ama beklenmedik bir şekilde kendini krala aşık bir halde bulur.

Queen of Tears, Netflix – IMDb: 9.8

Kore’nin kurumsal dünyasında geçen dizide, Queens Grubu’nun hukuk direktörü Baek Hyun Woo ve aynı konglomeratın varisi Hong Hae In’in aşk hikayesi konu alınıyor. Evlilikle ilgili zorluklarla mücadele eden çiftin krizleri aşmak ve bir arada kalmak için gösterdikleri çabayı komedi, romantizm ve drama unsurları ile harmanlayarak izleyiciye sunuyor​​.

Doctor Slump, Netflix – IMDb: 7.9

Bir yandan hayat kurtarmaya çalışan doktorlar bir yandan da kendi hayatlarındaki sorunlarla baş etmeye çalışır. Birbirlerinden nefret eden iki ezeli rakip, hayatlarının en karanlık döneminde yeniden bir araya gelir ve birbirlerinin yol göstericisi olur. En parlak ve en mutsuz zamanlarını birlikte geçirdikten sonra aralarında nefrete rağmen sıcak bir bağ oluşur.

{26709}

Diğer Platformlarda İzleyebileceğiniz En İyi Kore Dizileri

The Real Has Come!, Diğer – IMDb: 6.7

Aile dramı, evli olmayan hamile bir kadın ile evli olmayan bir adamın, sahte bir sözleşmeye girerek romantizme, hamileliğe, doğuma ve çocuk büyütmeye yol açmasını konu alıyor.

Yeni mekanlar, etkinlikler, filmler, diziler, gustolu içerikler ve sürprizler için
👉OGGUSTO Club’a katılın!

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları