preloader

Lüks Tatil Kaçamağınız Susona Bodrum’da

28.07.2021
Lüks Tatil Kaçamağınız Susona Bodrum’da

Yazı Boyutu:

Tatiliniz, Susona Bodrum’un sezon boyunca birbirinden çekici konaklama paketi ve kampanyalarıyla yepyeni bir boyut kazanıyor.

Hilton’un lüks koleksiyon markası LXR Hotels & Resorts ailesinin dünyadaki dördüncü oteli Susona Bodrum, tempoya dur deyip lüks ve konforlu bir tatil yapmak isteyenler için, sezon boyunca konuklarına eşsiz bir Ege deneyimi yaşama sansı sunuyor. Gastronomik ve eğlence dolu bir tatil dileyenler, adını Türk mitolojisindeki şarkı söyleyen neşeli deniz kızlarından alan Susona Bodrum’da keyifli bir tatil dönemi geçirebilirsiniz.

Lüks Tatil Kaçamağınız Susona Bodrum’da

Gastronomik bir deneyim: Delicious Stay

Sezon boyunca sunulan bir diğer paket ise gastronomik bir deneyim yaşamak isteyenler için ‘’Delicious Stay’’. Yarım pansiyon konaklama imkanı barındıran ‘’Delicious Stay’’ sizlere Susona Bodrum’un birbirinden farklı restoranlarında eşsiz menüler sunup Bodrum Yarımadası’nın en gurme lezzetlerini tatma imkanını sağlıyor. Başlangıçta lokal malzemelerle titizlikle hazırlanan Susona Bodrum kahvaltısı yer alıyor. Ardından da üç farklı lezzetten oluşan akşam veya öğle yemeğini tercih edebilirsiniz. ‘’Delicious Stay’’, Bodrum ruhunu gurme bir şekilde çıkarmak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir paket.

Lüks Tatil Kaçamağınız Susona Bodrum’da

Yeme ve içmede gurme lezzet anlayışı, kaliteli eğlencesi, lokal ürün kullanımı, doğayla iç içe geniş sosyal mesafe alanları, kendine özel havuzlu bağımsız villaları ve kusursuz hizmet anlayışıyla Susona Bodrum sektörünün öncülerinden. Şehirden kaçmak isteyenler için vazgeçilmez bir adres olacak Susona Bodrum, konuklarına keyifli bir hafta sonu kaçamağı ve yaza unutulmaz bir giriş vadediyor. Ezi’de gün boyu nefis lezzetler tadarken Bodrum Yarımadası’nın panoramik manzarası sofralarınıza eşlik ediyor. Keyifli akşam yemeklerinin adresi de lokal ve gurme bir mutfağa sahip olan Malva. Ayrıca Mayıs’tan itibaren ise Frankie Beach Club’ta gün boyu “Power Lunch” konseptiyle uzun ve eğlenceli öğle yemeklerinin tadına varabilirsiniz. Yaza arınmış ve yenilenmiş bir şekilde girmek isteyenlerdenseniz, Spa Soul’ün birbirinden farklı spa ve bakım ritüellerinden de faydalanabilirsiniz.

Gastro Summer

Ağustos ayında Gusto dolu bir seyahat Susona Bodrum’da yaşanıyor. Frankie Beach Club ve Malva Restoran’da Hilton Honors üyeleri %20 indirim şansı yakalarken ekstra paun avantajlarından da yararlanabiliyorlar. 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olan kampanya için rezervasyon ofisiyle iletişime geçemeyi atlamayın.

Tüm bu ayrıcalıklar hakkında daha fazla bilgi almak için; 0252 211 27 00

Lüks Tatil Kaçamağınız Susona Bodrum’da

Lüks Tatil Kaçamağınız Susona Bodrum’da

Lüks ve konfor mimaride buluşuyor

Susona Bodrum mimarisinin ilhamını denizin dalgalarından alıp Bodrum Yarımadası’nın en özel adresleri arasında. Deniz manzaralı farklı boyutlarda 76 odası, suiti ve kendine ait özel havuzlu, bahçeli 4 – 7 odalı villaları ile deniz ve doğayı keyifli bir atmosferde buluşturuyor. Yerden tavana uzanan yüksek cam mimarisine sahip villalar konaklayanlara doğanın içinde olma hissi vermekte Ayrıca villalarda konaklayan misafirlere özel “Jetty” hizmeti de veriliyor.

Lüks Tatil Kaçamağınız Susona Bodrum’da

Hijyen en üst seviyede

Diğer Hilton otellerinde olduğu gibi Susona Bodrum’da da hijyen oldukça önemli bir boyutta olup “Hilton CleanStay” sistemi uygulanmakta. Lysol ve Dettol’un üreticisi RB ve Mayo Clinic iş birliği ile geliştirilen temiz ve daha güvenli bir konaklama yaşatan sistem maksimum hijyen önlemleriyle güvenilir bir tatil anlayışı sunuyor.

Farklı lezzet ve eğlence anlayışıyla: Frankie Beach Club

‘’İyi yemek ve iyi müzik’’ mottosuyla ilerleyen Frankie İstanbul şimdi de yoluna Frankie Beach Club ile Susona Bodrum’da devam ediyor. Torba’da, Ege’ye hakim bir plajda yer alan Frankie Beach Club ‘’Power Lunch’’ konseptiyle gelenlere farklı lezzet ve eğlence anlayışı sunmakta. Yeme – içme ve eğlence hayatında daime yeniliğin peşinden giden beach club Ege tatilinizi bambaşka bir seviyeye çıkaracak.

Lüks Tatil Kaçamağınız Susona Bodrum’da

“Power Lunch” konseptinin ön plana çıkaran Frankie’de sevdiklerinizle keyifli saatler, nefis yemekler ve müzik eşliğinde bir Bodrum deneyimi yaşayabilirsiniz. Üstelik sağlık ve hijyen kurallarını atlamayan beach club, dostlarınızla güvenli bir şekilde uzun süre vakit geçirebilin diye sosyal mesafeye sahip uzun masalarda sizleri ağırlıyor. Gün ortasında 14.00’te hafif hareketlenmeye başlayan müzik, 18:00'e kadar yavaş yavaş ritmini yükseltip eğlenceyi arttırıyor. Ayrıca Frankie’de haftaiçi belirli günlerde ve haftasonu canlı müziğin keyfini de yaşayabilirsiniz.

‘’Pink Thursdays’’ konseptiyle Frankie Beach Club’ta, perşembe günleri 16:00-18:00 arası kadınlara özel ücretsiz girişi imkanı bulunuyor ve her kokteyl siparişinde bir kokteyl de ikram ediliyor.

‘’Pink Thursdays’’ rezervasyonu için; 0252 211 2785

Adres: Frankie Beach Club, Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts Torba mahallesinde, Kaynar Sokak No: 15 Bodrum Muğla

Tel: 0 252 211 2783 /84

Bodrum gastronomisine yön veren yer: Malva

Susona Bodrum’un destinasyon restoranı olan Malva adını Bodrum'un yerel otu “Ebegümeci”nden alıyor. Yerel ürünlere odaklanan bu yer, mevsiminde malzemeler kullanmaya özen gösterip zengin menüsüyle Ege kültüründen seçkiler sunuyor. Seçilen günlük malzemeler yavaş pişirilen lokal lezzetlerle Şef Serkan Aksoy tarafından tabaklarda buluşuyor. Tüm duyguları harekete geçiren bu eşsiz menüye zengin şarap kavı eşlik ediyor.

Lüks Tatil Kaçamağınız Susona Bodrum’da

Etler kısık ateşte çok ağır bir şekilde pişirilirken menüde deniz ürünleri ağırlık gösterip şık ve kaliteli bir şekilde misafirlere sunulmakta. Üstelik bu lezzetli tatlara Susona Bodrum’un en cezbedici yerlerinden olan ve muhteşem günbatımları yaşatan terası eşlik ediyor. Malva restoran Ege kültüründen aldığı ilhamı sade ve bohem dekorasyonuyla yansıtıyor. Mekan hem ambiyans hem de lezzet açısından gelenlerin vazgeçilmezi oluyor. Ayrıca Butik ve artizan üreticiyi destekleyen Malva, karbon ayak izini en az seviyede tutmaya özen gösteriyor.

Adres: Malva, Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts Torba mahallesinde, Kaynar Sokak No: 15 Bodrum Muğla

Tel: 0 252 211 27 85

Susona Bodrum’a ulaşım tekneyle çok daha hızlı!

Özel tekneyle ulaşım ayrıcalığıyla Frankie Beach Club ve Malva Restoran’a artık çok daha kolay ulaşabilirsiniz. Torba Koyu’ndan Demir Koyu’na, Türkbükü’nden Yalıkavak Marina’ya birçok yere cazip fiyatlarıyla transfer mevcut. Maksimum 7 kişinin alınabildiği tekneye rezervasyonun zorunlu olduğunu aklınızda bulundurun.

Lüks Tatil Kaçamağınız Susona Bodrum’da

Bu içerik Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts sponsorluğunda hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları