preloader

2023 Hasır Çanta Modelleri

01.04.2023
2023 Hasır Çanta Modelleri

Yazı Boyutu:

Yaz sezonunun en trend parçaları arasında yer alan hasır çantalar her stile ayak uydurmaya hazır.

Hasır çantalar, her sezon olduğu gibi ilkbahar ve yaz mevsimlerinin gözde parçaları arasındaki yerlerini almaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz senelerden farklı olarak 2023’ün değişik şekil ve renk kombinasyonlarındaki çantaların öne çıktığı bir yıl olması, hasır çanta trendlerine de yansıyor. Doğal malzemelerle sade bir estetik yaratan bu çanta modellerinin artan popülaritesiyle birlikte her moda zevki ve stiline hitap eden çok çeşitli bir seçenek yelpazesi oluşuyor. Böylece hasır çantalar alışılmış yalın görünümlerinin dışına çıkarak yapılandırılmış siluetler ve benzersiz kulplarla lüks izlenimler veren yeni modellerle karşımıza çıkarak, daha renkli yaz kombinlerine olanak sağlıyorlar.

{113460}

İster plaja gidiyor olun ister her şeyi sığdırabileceğiniz iyi bir çantaya ihtiyacınız olsun… Kıyafetlerinize daha fazla tatil havası ekleyerek modern stillere ilham olan hasır çantalardan tarzınıza hitap edeni sepetinize eklemeden önce trend analizi yapabilmeniz adına aşağıda birçok seçenek var.

Küçük Hasır Çantalar

Tüm yaz boyunca yanınızda olacak model arıyorsanız bu çantalara mutlaka göz atmalısınız. Kullanışlı ve havalı durmayı başaran modeller plajdan ofise her stile ayak uyduruyor.

Sepet Hasır Çantalar

İddialı ama bir o kadar da romantik görünüme sahip sepet çantalar kendi stilini yaratan parçalardan. Sepet formlarıyla sıra dışı olmayı başaran sepetler bu yaz kullanmanız gereken çanta modellerinden bir tanesi.

Askılı Hasır Çantalar

Hem hasır hem de kullanım rahatlığı sunan model istiyorsanız askılı modellere bakmalısınız. Yaz akşamları yürüyüşleri ve romantik stiller için de birebirler.

Büyük Hasır Çantalar

İçerisine her şeyi koyabileceğiniz büyük çantalar vazgeçilmeziniz ise bu hasır çantalara mutlaka göz atın. İster plajda ister gün içerisinde stilinize eşlik edecek çantaları seçerken karşınıza çıkacak alternatifler ise bu sene oldukça fazla.

{36919}

Renkli Hasır Çantalar

Rengarenk stillerin vazgeçilmezi olacak bu çantalar yaz stillerinin neşesini tamamlıyor. Uzun elbiselerle ya da mini yaz kombinleriyle çok yakışacak renkli hasır çantaların her biri çok eğlenceli.

Yargıcı

Sensi Studio

Hasır El Çantaları

Portföy çantanızı da hasır modellerle değiştirebilirsiniz. Bohem ve bir o kadar da alımlı olan mini hasır çantalar yaz geceleri için hazırlanan stillerin havasını ise katlayacak güzellikte.

Hasır Çantalar Nasıl Kombinlenir?

Hasır çantalar, daha çok plaj giyim kıyafetleri, dökümlü yazlık elbiseler ve yalın tarzlarla ilişkilendirilse de aslında son derece çok yönlü ve uyarlanabilir yapılarıyla, günlük hayatın her alanında kendilerini gösteriyorlar. Moda anlayışları zıtlıkları içeren kişiler, ekstra küçük hasır bir çantayı vinil bir etek ve suni bir deri ceketle birleştirerek kontrast oluşturabilecekleri gibi, çağdaş şıklık arayanlar kişiler de androjen görünümlerine geometrik hasır çantalar ekleyerek dikkat çekici kombinler ortaya çıkarabilirler. Ayrıca yaz sezonu ile uyumlu romantik bir hava oluşturmak da, hasır çantalar ile mümkün. Topuklu sandaletler ile bir araya getirilmiş uzun etekli elbiselere soft dokunuşlar ekleyen çanta modelleri, yansıttıkları “çabasız güzellik” algısı ile istenilen romantik izlenimi vererek, görünümünüzde farklılıklar yaratıyorlar.

{37563}

Sezonun En İyi Hasır Çanta Modelleri

Yaz mevsiminin en trend parçaları arasında bulunan ve çeşitli sosyal medya platformlarında sıkça karşımıza çıkan hasır çantaların favori modelleri arasında Prada’nın son birkaç sezondur gündemden düşmeyen tote çantası ve Loewe’in büyük ses getiren logo eklemeli tasarımı yer alıyor. Özellikle minimalizmin popülaritesini hiçe sayan boyutlarıyla dikkat çeken çantalar, özgün tasarımları sayesinde yaz başlamadan dolaplardaki yerlerini alıyor.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları