preloader

Sahil Modasına Ayak Uydurmak İçin 5 Öneri

31.05.2024
Sahil Modasına Ayak Uydurmak İçin 5 Öneri

Yazı Boyutu:

Yeni sezonun getirdikleri vitrinlerdeki yerini almaya başlamışken alışveriş listenizle Penti’ye uğrayıp ufak bir kaçamak yaparak rotanızı yaz mevsimine çevirebilirsiniz.

Günler uzayıp güneşle biraz daha vakit geçirmeye başladıkça sahil kaçamaklarını her zamankinden daha fazla düşünmeye başlayabilirsiniz. Yeni sezonun getirdikleri vitrinlerdeki yerini almaya başlamışken alışveriş listenizde ufak bir kaçamak yapıp rotanızı yaz mevsimine çevirebilirsiniz.

İkonik Parçalardan Destek Alın

Sahil Modasına Ayak Uydurmak İçin 5 Öneri

Geçmişin ikonik parçaları bu sezon oldukça sık karşınıza çıkabilir ve sezonun anahtar kelimesi “kuralsızlık” size her zamankinden fazla seçenek sunabilir. Romantik 50’lerden göz alıcı 80’lere kadar uzanan yeni yaz dönemi hiç olmadığı kadar deneysel ve eğlenceli trendleri bir araya getiriyor.

Metalik Kumaşlara Şans Verin

Sahil Modasına Ayak Uydurmak İçin 5 Öneri

Bu sezon tamamen yeni kararlar alıp stilinizde radikal değişimlere gidebilir ya da ufak detaylarla iddiasız farklılıklar yaratabilirsiniz. 80’ler, getirdiği metalik yansımalar ve parti ruhuyla birlikte cesur adımlar atmanızı sağlayabilir. Eğer birinci gruba dahilseniz özellikle yumuşak geçişleriyle pastel tonlar, size bu konuda yardımcı olabilir.

{51070}

Siyahtan Vazgeçmeyin

Sahil Modasına Ayak Uydurmak İçin 5 Öneri

Her zaman güvenle tercih edebileceğiniz asil siyah ise sarsılmaz yerini koruyarak her mevsimi domine etmeye devam ediyor. Gündüz programlarınız için biraz farklı tercihlere yönelseniz de yaz akşamları için siyah vazgeçilmez kurtarıcınız olacaktır.

Görünümünüzü Aksesuarla Tamamlayın

Plaj stilini hiç çaba harcamadan tamamlayacak hatta üst seviyeye taşıyacak bir detay isterseniz aksesuarları es geçmeyin. Plaj görünümlerinizi bir kolye, bileklik veya güneş gözlüğüyle bile tamamlarsanız hem stilinizi daha özenli hale getirmiş hem de küçük detaylarla fark yaratan sonuca ulaşmış olursunuz.

{37011}

Dokulara Yer Verin

Sahil Modasına Ayak Uydurmak İçin 5 Öneri

Farklı dokular ve file gibi örgüler bu sene adeta altın çağını yaşıyor. Ve bu parçalar plaj stiline çok yakışıyor. Düz bir gömlek, bikinilerle kombinlenen bol kesimli pantolon ya da her parçayla birlikte kombinlenecek şortlar sahil stilinizde ilk sıradan yer verebileceğiniz detaylardan. Ayrıca bikini üstüne giyebileceğiniz file elbiselerde bu yaz, plajların vazgeçilmezlerinden. Taşlı fileler, natürel renkler ya da ışıltılı olanlar. Tarzınıza en uygun olanı seçip atın bavula!

*Bu içerik Penti sponsorluğunda hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları