preloader

2022 Bikini ve Mayo Trendleri

16.05.2022
2022 Bikini ve Mayo Trendleri

Yazı Boyutu:

aaa

2022’nin öne çıkan plaj giyim trendlerinin her biri çok cesur.

Resmi olarak yaz sezonunu açıyoruz! Bu da gardırobunuza en yeni mayo ve bikini modellerini eklemek için uygun bir zamanda olduğumuz anlamına geliyor. Trend alarmı verilen tasarımları incelediğimizde; doku, desen ve parlaklığın 80’lere ve 90’lara nostaljik göndermeler yaptığı ve pek çok klasiğin muazzam geri dönüşü göze çarpıyor. İpli bikiniler, yüksek bel altlar veya eğlenceli tek parçalardan hoşlanıyorsanız, önümüzdeki sezon için sepetinize eklemek isteyeceğiniz çok sayıda seçeneğiniz var. 2022 akımlarından ise “cut-out” kesimler, tek parça mayoların tasarımlarına modern bir yorum katarak plajlarda çağdaş silüetler yaratmanıza katkı sağlıyor.

Yaz sıcağının ve denizin tadını -modaya uygun bir şekilde- çıkarabilmeniz için, hemen koleksiyonunuza eklemek isteyeceğiniz tek kol mayolardan üçgen bikinilere, en güzel renk ve desen kombinasyonlarındaki bikini-mayo modellerini bir araya getirdik.

Yüksek Bel Bikiniler

Cut – Out Bikiniler

Straplez Bikiniler

İp Bağlamalı Bikiniler

Uzun Kollu Bikiniler

Üçgen Bikiniler

Desenli Bikiniler

Tek Omuz Mayolar

Cut – Out Mayolar

Klasik Mayolar

Çapraz Mayolar

Vücut Tipine Göre Bikini – Mayo Seçimi

Vücut tipleri ve tasarımları taşıma şekilleri ne kadar farklılık gösterse de her tür bedene ve tarza uygun bikini ve mayo modelleri mevcut. Kıvrımları alt bölgelerinde toplanan armut şekilli vücutlara kendilerini gösterebilecekleri yüksek bel bikiniler önerilirken, kum saati hatlarına sahip ince yapılı kadınlar için ince bellerini ön plana çıkarabilecekleri üçgen bikini modelleri öneriliyor. Cut out tarzdaki bikini ve mayoların asimetrik kesimleriyle oluşturulan kıvrımlı siluetler ise daha düz vücut görünümü olan dikdörtgen şekilli kişiler için iyi bir tercih.

2022 Mayo ve Bikini Trendleri

Bu yaz olabildiğince cesur ve elegan görünümleri plajlarda görmeye hazır olun ve sezon trendini yakalamak için mutlaka cut-out bir modeli plaj çantanıza ekleyin. Blok renklerle tasarlananlar kadar pastel renklerde mayo ve bikiniler de koleksiyonlarda dikkat çekiyor. En çok dikkat çeken ise şüphesiz farklı kesim ve bağlamaları bir araya getiren cut-out modeller. Hem mayo hem de bikinilerde görülen cut-out’lar desen kullanmadan cesareti göstermenin bir diğer yolu. Tek omuzlu, fırfır detaylı, bağlamalı mayo ve bikini modelleri ise bu senenin en sevilen modellerinden bazıları.

Dünyadan en yeni haberleri ilk bilen olmak için OGGUSTO’nun haftalık e-bültenine kaydolun.