Bodrum Etkinlik Rehberi: Ağustos 2022

Bodrum Etkinlik Rehberi

Ağustos 2022 Bodrum Etkinlik Takviminiz hazır! Bodrum'da ağustos ayı boyunca düzenlenecek konserleri, sergileri, kültür-sanat etkinliklerini, çocuk aktivitelerini ve tiyatro oyunlarını keşfedin.

Ağustos ayı ile birlikte yazın ortalarına gelsek de Bodrum yine içinizi kıpır kıpır yapacak konserleri, sanata doyuracak festival ve sergileri ile kalbinize, zihninize ve bedeninize iyi gelecek etkinlikleriyle bu ay yine dopdolu. Ağustos Bodrum etkinlik takvimimize bir göz atın deriz!

SergiAtelier Marvy, Kezban Arca Batıbeki’nin “Yolda 2” Adlı Sergisine Ev Sahipliği Yapıyor

Son beş yılda sezon boyunca bünyesinde sunduğu sergilerle çağdaş sanat alanında yetenekli sanatçıların çalışmalarını sanatseverlerle buluşturan Club Marvy’nin multidisipliner sanat galerisi Atelier Marvy’nin bu sezonki dördüncü sergisi Kezban Arca Batıbeki’nin “Yolda 2”. Pandemi sürecinde ele aldığı ve kişisel hafıza arkeolojisi içinde ortaya çıkardığı fotoğraflarına yer verdiği sergide Batıbeki, yolculuklarında çektiği fotoğrafların her birini birer hafıza hatırası olarak işliyor.

Yer: Atelier Marvy

Tarih: 29 Temmuz – 23 Eylül

KonserMerhum Şevket Sabancı Anısına Fazıl Say Konseri

Merhum Şevket Sabancı’nın anısına gerçekleştirilecek olan ve  Türk klasik batı müziği piyanisti ve besteci Fazıl Say Piyano Resitali’ni tüm sevenleri ücretsiz olarak dinleyebilecekler.

Yer: B.B Şevket Sabancı Kültür ve Sanat Merkezi

Tarih:  1 Ağustos 2022, 21:00

KonserManga Bodrum Konseri 2022

Ankara kökenli Alternatif Rock, Nu-Metal ve Rapcore tarzlarında müzik yapan Türk rock grubu Manga yıllar sonra Bodrum’un merkezinde bulunan en büyülü açık hava tiyatrosu Antik Tiyatro’da sevenletiyle buluşacak.

Yer: Bodrum Antik Tiyatro

Tarih: 1 Ağustos 2022, 21:15

Bilet: Biletix

Sergi: Bodrum Bodrum Kıyı Evleri, Yaz Sezonu Boyunca Öktem Aykut Sanat Galerisi Tarafından Düzenlenen Açık Labirent İsimli Grup Sergisini Konuk Alıyor

Zarif ve yaratıcı mimarisiyle doğa ile bütünleşmiş Bodrum Bodrum Kıyı Evleri, genç sanatçıların eserlerini sanatseverlerle buluşturmaya devam ediyor. Türkiye’nin önde gelen galerileri arasında yer alan, hem uluslararası hem de yurtiçinde yaptıkları sergi ve projeler ile Türkiye sanat ve sergi kültürüne yeni bir soluk kazandıran Öktem Aykut, Bilgili Holding’in daveti üzerine Bodrum Bodrum Kıyı Evleri Açık Labirent sergisinde Eymen Aktel, Stijn Ank, Koray Ariş, Ceylan Dökmen, Yasemin Öncü, Mesut Öztürk ve Begüm Yamanlar’ın eserlerine yer veriyor.

Yer: Bodrum Bodrum Kıyı Evleri

Tarih: 1 Ağustos- 1 Ekim

KonserErol Evgin

2019 yılında 50. Sanat yılını kutlayan Türk Pop Müzik Sanatçısı Erol Evgin  her sene olduğu gibi bu yıl da Bodrum Antik Tiyatro’da sevenleriyle buluşacak.

Yer: Bodrum Antik Tiyatro

Tarih: 2 Ağustos 2022, 21:15

Bilet: Biletix

KonserSoul & Jazz Vibes Selen Beytekin

Çalıştığı ve sahne aldığı müzisyenler arasında Aşkın Arsunan, İlham Gencer, Volkan Öktem, Kent Mete, Kerem Görsev, Tony Jones, Ricci Benson, Neşet Ruacan, Atilla Şereftuğ, Spyro Gyra ve daha birçok ünlü müzisyen bulunan Selen Beytekin, 4 Ağustos’ta Caresse Resort ve Spa bünyesinde bulunan Buddha-Bar Beach’e özel olarak hazırladığı repertuarı ile performans gerçekleştirecek. Sanatçı, jazz eserlerinin yanında 80 ve 90’ların herkeste iz bırakan yabancı şarkılarını da seslendirerek konuklara unutulmaz bir gece yaşatacak.

Yer: Caresse Bodrum

Tarih: 4 Ağustos 2022 Saat: 22:30

Detaylı bilgi: 0530 061 84 35

KonserThe Bodrum Edition’da Eğlenceli ve Keyifli Kokteyl Atölyesi

The Bodrum Edition’ın İçecek Direktörü Federico Penzo ve yine otelin Miksoloji Uzmanı Çağatay Ercan tarafından ilki 4 Ağustos Perşembe günü yapılacak kokteyl atölyesi; kokteyl kültürünün yanı sıra dünyaca ünlü kokteyllerin nasıl yapılacağını ve özel teknikleri öğrenebileceğiniz çok eğlenceli ve keyifli bir etkinlik sunuyor.

Yer: Bodrum Edition

Tarih: 4 Ağustos 2022, 17:30

Bilet: 0252 311 31 35

SergiHeykeltıraş Asmer Sultanova Topçu’nun “Bunny And…” Sergisi Bodrum’da

Heykel sanatçısı Asmer Sultanova Topçu’nun Türkiye’deki ilk sergisi “Bunny And...”, Mandarin Oriental Bodrum’da sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Sanatçı Asmer Sultanova Topçu’nun hem form hem kompozisyon hem de figür anlamında sınırları zorlayacak genişlikteki koleksiyonu, esprili figürlerin yanı sıra Otizim Spektrum bozukluğuna dikkat çekerek Otizim Spektür Bozukluğu Eğitimi’ne de vurgu yapıyor.

Yer: Mandarin Oriental Bodrum

Tarih: 13 – 27 Ağustos 2022

KonserMeksika Açmazı

Spotify, Karnaval.com, iTunes gibi podcast platformlarının gözbebeği, Türkiye'nin açık ara en çok dinlenen mizah programı Meksika Açmazı, Metreküp Bodrum Açık Hava sahnesinde izleyicilerle buluşuyor.

Yer: Metreküp Bodrum

Tarih: 4  Ağustos 2022, 21:00 

Bilet: Biletix

SergiArdan Özmenoğlu’nun "Bodrumania" İsimli Kişisel Sergisi Anna Laudel Bodrum’da!

Anna Laudel Bodrum, 5 Ağustos – 23 Eylül 2022 tarihleri arasında sanatçı Ardan Özmenoğlu’nu “Bodrumania” isimli kişisel sergisi ile ZAİ Yaşam’da ağırlayacak. Sergide denizinin mavisini, begonvilinin pembesini ve evlerinin beyazını ele alan sanatçı, Halikarnas Balıkçısı ve Zeki Müren gibi önemli sanatçıların ilham noktası olan, hakkında şiirler yazılan, şarkılar bestelenen Bodrum’un benzersiz güzelliklerini eserlerine taşıyor. 

Yer: ZAİ Yaşam

Tarih: 5 Ağustos – 23 Eylül 2022

KonserSıla Bodrum’da

Türkiye’nin en iyi pop ve slow müzik kadın sanatçılarından biri olan Sıla, yıl boyunca düzenlediği konser turnesinde bu defa Bodrumlular için şarkılarını seslendirecek. Antik Tiyatro’da gerçekleşmesi beklenen etkinliğin biletleri satışa sunuldu5 Ağustos’ta sizleri buraya davet ediyoruz. Eğer tatilde Bodrum etkinlik takvimi 2022 merak ediyorsanız bu performansı sizlere öneriyoruz. Hareketli şarkılarıyla eğlenecek, slow parçalarıyla hüzünleneceksiniz.

Yer: Bodrum Antik Tiyatro

Tarih: 5 Ağustos 2022, 21:15

Bilet: Biletix

Festival19. Uluslararası Bodrum Bale Festivali

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen, ülkemizin ilk ve tek bale festivali olan “19. Uluslararası Bodrum Bale Festivali” sanatseverlerin karşısına yine zengin bir program ile çıkacak.

Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği Sahnesi’nde yapılacak festivalde Devlet Opera ve Balesi Müdürlüklerince dünya ve Türkiye prömiyerleri gerçekleştirilen ve seyirciden büyük beğeni alan eserlerin yanı sıra yabancı konuk topluluğun sahneleyeceği eserin de içinde bulunduğu yedi temsil sahnelenecek.   

Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından, Bodrum Belediyesi’nin katkılarıyla 19. Uluslararası Bodrum Bale Festivali, 6 Ağustos Cumartesi akşamı saat 21.30’da tüm dünyada tanınan İspanyol Aida Gomez Dans Topluluğu’nun Flamenko gösterisi “Carmen” ile başlayacak. 

Müzikleri Jose Antonio Rodriguez tarafından düzenlenlenen, koreografisi Aida GOMEZ’e ait eserde herkesin hikâyesini bildiği çingene kızı Carmen’i kendi yorumlarıyla sahneye taşıyacak olan Aida Gomez Dans Topluluğu Bodrum’da İspanya rüzgârı estirecek. 

Yer: Bodrum Antik Tiyatro

Tarih: 6 – 19  Ağustos 2022, 21:30

Bilet: Biletinial

Konser: Le Chic Yaz Konserleri Bodrum’da Başladı 

Kısa zamanda Bodrum’un en prestijli yaşam alanlarından biri haline gelen ve Asarlık mevkiinde yer alan Le Chic Bodrum’da eylül ayına kadar devam edecek konserler serisinin ilki, 25 Haziran’da gerçekleşti. Le Chic Yaz Konserleri kapsamında, önümüzdeki dönemde, Türkiye’nin en iyi oda müziği toplulukları arasında yer alan Borusan Quartet, genç yaşında özgün müziğiyle Türk kültürünü dünyaya tanıtan Karsu, Türkiye’yi uluslararası arenada başarıyla temsil eden piyano virtüözü Gülsin Onay ve Türk pop ve caz müziğinin sevilen isimleri Fatih Erkoç ve Zafer Çebi de sahne alacak. Türk müzik tarihinin unutulmaz isimleri, üç büyükler Barış Manço, Cem Karaca ve Tanju Okan’ı anma gecesinde Kürşat Başar, Teyfik Rodos ve Zafer Çebi ve Orkestrası; Bir Yaz Gecesi Konseri’nde ise değerli piyanist Gökhan Aybulus, keman sanatçısı Esen Kıvrak, Bas Burak Bilgili ve soprano Burcu Hancı sanatseverlere müzik ziyafeti yaşatacak.

Yer: Le Chic Bodrum

Tarih: 7 Temmuz – 1 Eylül 2022

Bilet: Le Chic Bodrum

KonserKen on the Beach

Kenan Doğulu’nun Caresse Bodrum’a özel olarak kurguladığı “Ken on the Beach” projesi kapsamında 11 Ağustos Perşembe günü gerçekleşecek bu özel gece de Kenan Doğulu, unutulmaz şarkılarını sevenleri için seslendirecek.

Caresse Bodrum’un eşsiz Karaada manzaralı yaşam katının havuz terasında düzenlenecek bu büyüleyici geceye özel hazırlanan sahne tasarımı ve konseptiyle misafirler unutulmaz bir tatil akşamı yaşayacaklar. Her yaz Caresse Bodrum’a özel bir klasik haline gelen  “Yazmışsa Bozmak Olmaz” şarkısıyla başlayacak Kenan Doğulu konseri, Caresse Bodrum’un misafirleri aynı zamanda kendi oda ve özel teraslarından da izleyebilecekler.

Yer: Caresse Bodrum

Tarih: 11 Ağustos 2022

Detaylı bilgi: 0555 388 88 88

SergiBilge Ailesi Koleksiyonu

Projede eserleriyle yer alan sanatçılar Bilge Rahmi Eyüboğlu, Burhan Uygur, Fikret Mualla, Füruzan Şimşek , Hanefi Yeter, İbrahim Örs, Komet, Mustafa Özel, Nejad Melih Devrim, Nurullah Berk, Özdemir Altan, Şükriye Dikmen, Zeki Faik İzer.

Sergiyi görmek isteyen sanat severler 5 Ağustos’a kadar Turgutreis’te bulunan Şevket Sabancı Kültür ve Sanat Merkezi’nde sergiyi ziyaret edebilirler.

Yer: B.B Şevket Sabancı Kültür ve Sanat Merkezi

Tarih: 5 Temmuz – 5 Ağustos 2022

Sergi: Gallery Art Port, Alea Pınar Du Pre’nin Kişisel Sergisiyle Kapılarını Açıyor

“Gallery Art Port”, ressam Alea Pınar Du Pre’nin “Watermelon Sugar High” adlı kişisel sergisiyle kapılarını açıyor. Eserlerinde kullandığı dijital sanatı gerçek dünyayla karıştırdığı tarzıyla bir araya getiren Alea Pınar Du Pre’nin solo serigisini 5 Ağustos tarihine kadar ziyaret edebilirsiniz.

Yer: Gallery Art Port

Tarih: 5 Temmuz – 5 Ağustos 2022

SergiBodrum Deniz Müzesi Sualtı Sergisi

Projede eserleriyle yer alan sanatçılar Ahmet Hıdır, Bağdagül Demirtürk, Betül Karakaya, Birge Betil, Burcu Karabey, Emine Türk, Esra Sağlık, Güliz Pilge, GülperiPahna Angın, Handan Gaga Kasser, İnci İyibaş, İnci Lakay, İrfan Aydın, İris Noyan Pala, Mehmet Kutlu, Mustafa Canyurt, Nurten Nurlu, Saba Baner, Samet Aygün, Sibel Hepsayar, Tevfik Karagözoğlu, Toprak Sencer. Sanatçılar tarafından “Sular Yükseliyor” temasıyla yapılan seramik eserlerin her birinin birer mottosu bulunuyor.

Sergiyi görmek isteyenlerin dalış okullarıyla irtibatageçmeleri gerekiyor. Dalış brövesi olmayanlar ise, Discovery ya da ilk seviye kursları alarak sergi alanına dalış yapabilir. 20 Mayıs - 20 Ağustos 2022 tarihleri arasında eserler, Karaada/Kaçakçı Koyu’nda sualtında sergilenecek ve Bodrum dalış okulları destekleri ile sualtında 20 Ağustos’a kadar ziyarete açık olacak. Projeyi izlemek isteyenler Instagram/blueexileartproject hesabını takip edebilir.

Yer: Karaada, Bodrum

Tarih: 20 Mayıs – 20 Ağustos 2022

İletişim: bodrum.bel.tr

Tiyatro: Sevilen Tiyatro Oyunlarından Seçilen Aşk Sahneleri Zai Yaşam ile Sahnede

İş Sanat Çarşamba Sahnesi, 17 Ağustos günü “En Güzel Aşk Sahneleri” başlıklı okuma tiyatrosunu Bodrum Zai Yaşam’da seyircisiyle buluşturuyor. “Cyrano de Bergerac”, “Romeo ve Juliet”, “Ferhat ile Şirin” gibi sevilen tiyatro oyunlarından seçilen aşk sahnelerini oyuncu Yiğit Sertdemir ve Yeşim Koçak seslendireceği tiyatroya piyanist Eylül Ergül ve keman sanatçısı Murat Erginol da eşlik edecek.

Yer: Bodrum Zai Yaşam

Tarih: 17 Ağustos 2022, 22:00

SergiLonrda’nın En Popüler Sanat Organizasyonlarından TA Bodrum Sanatseverlerle Buluşuyor

Lonrdanın en popüler sanat organizasyonlarından biri olan TA Bodrum, 31 Temmuz – 24 Ağustos tarihleri arasında Bodrum Marina Yacht Club Merqez Artda sanatseverlerle buluşuyor. 5 sanatçının 54 eseri ile Bodrum’da sanatseverleri bir araya getirecek TA Bodrum’un küratörlüğünü ise Renk Erbil üstleniyor. Sergide Türk Modern Sanatının yaşayan efsanesi Devrim Erbil başta omak üzere Eva Sonaike, Nilay Özenbay, Joanna Gilbert, Renk Erbil, Mine Zabcı, Yiğit Yazıcı, Sina Mirel, Samantha Louise Emery, Ece Clark, Barış Sarıbaş, Esra Meral, Cengiz Yatağan, Çiğdem Erbil ve Şebnem Bahar eserleri ile yer alacak.

Yer: Bodrum Marina Yacht Club Merqez Art

Tarih: 31 Temmuz – 24 Ağustos 2022

FuarBodrum Çağdaş Sanat Fuarı İkinci Edisyonu ile Başlıyor

Dünyanın önde gelen galeri, sanatçı, kurum ve kuruluşlarını Bodrum’da sanatseverlerle iki edisyonda bir araya getirmeyi hedefleyen Bodrum Sanat Fuarı (BAF)’nın ilk edisyonu 29 Haziran – 3 Temmuz 2022 ‘de gerçekleşti. Şimdi ise ikinci edisyonu 23 Ağustos – 28 Ağustos 2022 tarihleri arasında sanatseverler ile buluşuyor.

23 Ağustos’ta başlayacak fuarda, Ab Gallery , Abay Gallery, Adiga Art, Art Hill, Art Suits, Atölye 76, Balaban Sanat Galerisi, Colorbox, Doruk Art Project, Galeri Binyıl, Galeri M, Galeri Mcrd, Gama Gallery, Guga Contemporary, Kuzgun Art, Nurol Sanat Galerisi, Sekiz + 1 ve Tunca Sanat yer alacak.

Yer: Heredot Kültür Merkezi

Tarih: 23 – 28  Ağustos 2022

Bilet: artfairbodrum.com

SergiLondra’nın En Popüler Sanat Organizasyonlarından “TA London” Bodrum’a Geliyor

Avrupa ve global dünya şehirlerine Türk sanatını taşıma vizyonu ile hayata geçen “TA London”ın yaz ve Türkiye Organizasyonu olan “TA Bodrum” 15 sanatçının 54 eseri ile bu yaz Bodrum’da sanatseverlerle buluşuyor.

Devrim Erbil, Eva Sonaike, Nilay Özenbay, Joanna Gilbert, Renk Erbil, Mine Zabci, Yiğit Yazıcı, Sina Mirel, Samantha Louise Emery, Ece Clark, Barış Sarıbaş, Esra Meral, Cengiz Yatağan, Çiğdem Erbil ve Şebnem Bahar’ın eserlerinin yer alacağı sergiyi 31 Temmuz – 24 Ağustos 2022 tarihleri arasında MerQez Artda ziyaret edilebilirsiniz.

Yer: MerQez Art

Tarih: 31 Temmuz – 24 Ağustos 2022

Sergi: KÖNİG Galerie ile “Harmony” Sergisi Bodrum Loft’da Kapılarını Açıyor

Bodrum’da düzenlenen sanat etkinliklerinin çıtasını zirveye taşıyacak birliktelik ile tüm dünyada ses getiren sergilere ev sahipliği yapan Almanya merkezli KÖNİG Galerie, Bodrum Loft işbirliğiyle 10 Temmuz Pazar günü Bodrum Loft’da “Harmony” sergisini açacak. Sergi 4 Eylül Pazar gününe kadar ziyaret edilebilecek.

Küratörlüğünü Artsa Danışmanlık’ın Kurucusu Selcan Atılgan’ın üstlendiği sergide Alicja Kwade, Claudia Comte, Jose Dávila, Jeppe Hein gibi uluslararası sanatçıların 7 eseri yer alacak. Sanatseverler isterse QR kodları ile rotaya bağlanabilecek ve eğlenceli bir deneyim yaşayacak, dilerse rehber eşliğinde doğa ve sanatın muazzam birlikteliğini keşfe çıkabilecek.

Yer: KÖNİG Galerie

Tarih: 10 Temmuz – 4 Eylül 2022

Festival: Uluslararası Gümüşlük Müzik Festivali Başlıyor

19. Uluslararası Gümüşlük Müzik Festivali, bu yıl da dopdolu bir programla Bodrumlu sanatseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 18 Temmuz Pazartesi akşamı festivalin resmi açılış konserini İspanyol piyanistler Juan Lago ve Belen Navarro, Antik Taş Ocağı’nda gerçekleştirecek.

Suda, Kumda, Taşta konseptleri ile seyirciyi buluşturacak olan Uluslararası Gümüşlük Müzik Festivalinde bu yıl, 25 konser, performans ve gösteri yer alacak. Festival, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da yine Bitez’deki Zefirya Kültür Merkezi’nde iki konserle sanatseverlerle buluşacak. “Taşta” başlıklı konserler 25 asırlık tarihi taş ocağında gerçekleşirken, “Kumda” ve “Suda” başlığı altındaki konserler Gümüşlük sahilindeki festival merkezinde düzenlenecek. Festivalde Eylül ayında, “Yeşil Yaşam Gümüşlük” etkinlikleri öne çıkacak.

Yer: Bodrum’un farklı mekanları

Tarih: 10 Temmuz – 14 Eylül 2022

Detaylı bilgi: gumuslukfest

Deneyim: METT Hotel & Beach Resort Bodrum, Ağustos Ayı Boyunca Keyifli Programlarıyla Misafirlerini Ağırlıyor

METT Hotels&Resorts’un Türkiye’de açtığı ilk oteli olan METT Hotel & Beach Resort, Bodrum, misafirlerin eğlenceli deneyimler sunmaya devam ediyor. Bünyesinde yer alan uluslararası İtalyan konseptli restoran Isola Manzara Gardens, Ağustos programında 2 Ağustostan itibaren her Salı Ladies of Isola konseptiyle kadınlara özel etkinlikler ve her Cuma Memo Garan DJ performansıyla konuklarını selamlayacak. Program dahilinde 3 Ağustos’ta DJ Krystyano, 4 Ağustos’ta DJ Mustafa Aydoğdu, 6 Ağustos’ta DJ Umut & Solanch De La Rosa ile Minuty Party ve 7 Ağustos’ta ise DJ Mustafa Aydoğdu ile Retro Night sahnede olacak. Bunun yanı sıra FOLIE Reastaurant&Sea’nin alışılmış beach club konseptine aykırı Showları ve lounge konseptli ATTIKO’nun her Perşembe gerçekleşecek Fire&Sushi konseptiyle METT Hotel & Beach Resort, Bodrum, Ağustos ayı boyunca eğlencenin merkezi olmaya aday.

Yer: METT Hotel & Beach Resort, Bodrum

Tarih: Ağustos Ayı Boyunca

Sergi: Ali Atmaca’nın Eserleri The Bodrum Edition’da Sanatseverlerin Karşısına Çıkıyor

Türkiye dışında Fransa, İtalya, Japonya, Kanada, ABD başta olmak üzere birçok ülkede özel koleksiyonda eserleri bulunan sanatçı Ali Atmaca’nın “Masum Kadınlar” adlı kişisel sergisi, 15 Ağustos tarihinde The Bodrum Edition’da sanatseverlerin karşısına çıkıyor. Bodrum’daki atölyesinde çalışmalarını sürdüren sanatçının “Masum Kadınlar” sergisini 15 Eylül tarihine kadar ziyaret edebilirsiniz.

Yer: The Bodrum Edition

Tarih: 15 Ağustos – 15 Eylül 2022

Sergi: Pilevneli Yalıkavak İki Farklı Sergiye Ev Sahipliği Yapıyor

2 Temmuz tarihinde kapılarını açmaya hazırlanan Pilevneli Yalıkavak, çılışı itibarıyla iki farklı sergiyle sanatseverleri ağırlayacak. Avrupa’nın önde gelen galerilerinden Alman König Galerie ve İtalyan Galleria Continua’yı ağırlayacak olan Pilevneli Yalıkavak, insan figürü ve insanın fiziksel tasvirine odaklanan heykel sergisinde üç galeri temsil ettiği üçer sanatçıdan eserler sunuyor. König Galerie Daniel Arsham, Stephan Balkenhol ve Elmgreen & Dragset; Galleria Continua Hans Op de Beeck, Michelangelo Pistoletto ve Pascale Marthine Tayou; Pilevneli ise Johan Creten, Serkan Sarıer ve Erdoğan Zümrütoğlu’nun eserlerine sunumlarında yer veriyor.

Pilevneli Yalıkavak’ta ziyarete açılacak bir başka sergi ise galeri alanında yer alan tüm binalar ve bahçe içerisinde çeşitli noktalara yayılıyor. Sergide Bora Akıncıtürk, Nevin Aladağ, Refik Anadol, Nobuyoshi Araki, Johan Creten, Ali Elmacı, Jan Fabre, Esra Gülmen, Hechizoo, Tim Kent, Daniel Knorr, Arik Levy, Bjarne Melgaard, Mehmet & Kazım, Frank Nitsche, Hans Op de Beeck, Zoe Ouvrier, Michael Sailstorfer, Serkan Sarıer, Meltem Sarıkaya, Defne Tesal, Tarık Töre, Richard Wilson ve Erdoğan Zümrütoğlu’nun eserleri Bodrum’u ziyaret eden sanat severlerle buluşuyor.

Yer: Pilevneli Yalıkavak

Tarih: 2 Temmuz – 15 Eylül 2022

 

Dünyadan en yeni haberleri ilk bilen olmak için OGGUSTO’nun haftalık e-bültenine kaydolun

Popüler Yazılar

SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.

SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.