preloader

Erkekler İçin Beyaz Giymenin Kuralları

06.05.2024
Erkekler İçin Beyaz Giymenin Kuralları

Yazı Boyutu:

Yaz mevsiminin ikonik rengi olan beyazı, şehir modasına uydurmanın kurallarını sizler için listeledik.

Havanın yüzünü tamamen güneşe dönmesiyle birlikte açık tonlar ve hafif kumaşlar da gardıropların ön sırasına yerleşti. Özellikle zamanını bekleyen beyaz, günün her anında stilinize dokunmak için artık hazır. Ancak yazın sembolü olan beyazı şehir hayatına adapte etmek için diğer açık tonları veya zıt renkleri kullanmakta fayda var. Eğer rotamızı sahil kenarına çeviriyor olsaydık, şu an tamamen baştan ayağa beyaz bir stilden bahsedebilirdik fakat şehir içinde bu iddialı rengi biraz daha dengeli kombinlemeniz gerekebilir.

İş Hayatında Beyazı Sezonun Popüler Rengi Bej ile Birlikte Kullanın

Erkekler İçin Beyaz Giymenin Kuralları

Özellikle bejin hemen her tonu beyaza rahatlıkla uyum sağlayacaktır. Bu ikili bir araya geldiğinde, oldukça fresh ve zarif bir stil yakalamanıza yardımcı olur. Ayrıca tamamlayıcı olarak da kahvenin tonlarını aksesuarlarınızda veya ayakkabı seçiminizde kullanabilirsiniz. Beyaz ceket veya pantolon kullanımı gündelik iş hayatınızda biraz riskli bir tercih olabilir. Bu yüzden beyaz bir gömlekle açık bej takım elbiseyi alternatifler arasına ekleyebilirsiniz.

Giorgio Giangiulio

George Hogg

Emporio Armani

Düğün Davetleri İçin Beyaz Ceketi Mutlaka Kullanın

Yukarıda bahsedilen riskli tercihler ise konu davet olduğunda tamamen ortadan kalkıyor. Yaz düğünleri için mekân tercihi neresi olursa olsun, beyaz bir ceket daima şık bir seçim olacaktır. Yine aynı şekilde pantolonunuzu açık tonlardan tercih edebilir ya da biraz daha koyu renklere, özellikle laciverte yönelebilirsiniz. Ancak mutlaka açık renk bir gömlek ile stilinizi tamamlayın. Tek bir koyu parça, özellikle yaz düğünleri için yeterli olacaktır.

Carlos Domínguez

Erkekler İçin Beyaz Giymenin Kuralları

Hafta Sonunda Beyaz Pantolona Geçiş Yapın

Erkekler İçin Beyaz Giymenin Kuralları

Hem yaz havasını yakalamak hem de cool bir stil yaratmak için beyaz bir jean ya da canvas pantolon tercih edebilirsiniz. Özellikle 50’ler modasından ilham alan soğuk renkli polo yaka bir t-shirt ile kombinlenen beyaz pantolon, hafta sonu için doğru bir tercih olacaktır. Stilinizi, yaptığınız planlara göre bir sneaker veya loafer ile tamamlayabilirsiniz. Sneaker; tamamen spor bir stil yaratmanızı sağlarken, loafer şıklığı bir doz arttırmanızı sağlayacaktır.

Alberto Ortiz Rey

Gece Beyazı Ön Plana Çıkartın

Gece planları için ince beyaz bir triko seçebilir ve açık gri tonlarında bir jean ile kombinleyebilirsiniz. Biraz da 80’lerden ilham alarak beyaza en yakın renkleri tercih edebilir ve daddy sneaker’larla stilinizi tamamlayabilirsiniz. Eğer sizin için fazla açık renklerde bir kombin olursa, aksesuarlarınızla cesur renklere yönelebilir, vurucu ama soft bir stil yaratabilirsiniz.

Alexander Kochashvili

Erkekler İçin Beyaz Giymenin Kuralları

Tommy Hilfiger

Vakkorama

Massimo Dutti

Haber görseli: Giorgio Giangiulio

{246612}

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları