preloader

Cilde Işıltı Veren Serum Etkili Renkli Fondötenler

23.05.2024
Cilde Işıltı Veren Serum Etkili Renkli Fondötenler

Yazı Boyutu:

Renkli serumlar, cilde hafif bir parlaklık ve nem kazandırarak bahar ve yaz makyaj görünümlerinin favorisi olmaya aday! İşte ağırlık hissi yaşamadan, cildinize hafif ışıltı ve ton eşitliği sunacak doğal bitişli renkli serum seçenekleri…

Makyaj rutininizi ve cilt bakımınızı tek bir adımda bir araya getirdiğiniz pratik bir dünya hayal ediyorsanız mutluluğu renkli serumlarda bulabilirsiniz. Renkli serumlar sayesinde, cilt bakımının sağladığı faydaları doğal makyaj görünümüyle birleştirerek günlük hayatta renk tonu eşitlenmiş ışıltılı bir cilt elde edebilirsiniz. Geleneksel fondötenlerden farklı olarak renkli serumlar ciltte ağırlık bırakmıyor, hafif bir dokunuşla cilt tonunu eşitliyor ve cilde ihtiyaç duyduğu nem ile vitaminleri veriyor. Online toplantılardan kahve buluşmalarına kadar çabasız, taze bir görünüm ve ışıltılı bir cilt için renkli serumları tercih edebilirsiniz. Sizin için bu yeni ürün çeşidini mercek altına aldık ve seçenekleri inceledik.

Renkli Serum Uygulamasının İlk Adımı

Temiz ve nemi emmeye hazır bir cilt için öncelikle tonik ile cildinizi temizleyin ve cildinizi renkli serum uygulamasına hazırlayın. Renkli serum uygulamasından önce tonik kullanmak, cildi nazikçe temizler ve cilt yüzeyini pürüzsüzleştirir, böylece renkli serumun cilde daha homojen bir şekilde dağılmasına yardımcı olur. Bu adımla aynı zamanda cildinizde oluşabilecek ürün birikimlerini de engelleyebilirsiniz. Cildinizi tonikle renkli seruma hazırladığınız zaman cildinizin daha sağlıklı ve doğal bir görünüm yakalamasına da katkıda bulunmuş olacaksınız.

Tonik Önerileri

SOAPY CO. Oil Block Purifying Tonik

Cilde Işıltı Veren Serum Etkili Renkli Fondötenler

Soapy Co.’nun toniği, içeriğindeki salisilik asit sayesinde cildinizdeki yağı dengeleyerek içten dışa yenileme sağlar. Yağdan arınmış, gözenekleri sıkılaşmış bir cilt; renkli serumunuzu eşit bir şekilde dağıtmak için uygun bir baz oluşturur. Üstelik bu ürünle hayvanlar üzerinde test edilmeyen, doğa dostu bir seçim yapmış olacaksınız.

Satın Al

Lancôme Tonique Confront

Tatlı badem yağı ve hyalüronik asit ile zenginleştirilmiş formülüyle Lancôme Tonique Confront cilde daha ferah, nemli ve yumuşak bir his ve ışıltılı bir görünüm verir. İçeriğindeki akasya balı ise nemlendirme ve yatıştırma sağlar. Hassas bir bir cilde sahipseniz, cildinizi rahatlatmak için yatıştırıcı bir tonik tercih edebilirsiniz.

Satın Al

Cilde Işıltı Veren Serum Etkili Renkli Fondötenler

gülsha Tam Gül Suyu

Cilde Işıltı Veren Serum Etkili Renkli Fondötenler

Tonik seçiminde doğal ürünleri tercih edenlerdenseniz, cildinizde güllerden gelen nem ve tazeliği hissetmek için gülsha’nın Tam Gül Suyu’nu deneyebilirsiniz. Temiz içeriklere sahip bu ürün cildinize taze ve sıkı bir his verecek.

Satın Al

En İyi Renkli Serumlar

Rare Beauty Liquid Touch Fondöten

Makyajınız için vegan ürün tercih etmeyi sevenlerdenseniz bu renkli serum sizin için çok iyi bir seçenek olacaktır. Rare Beauty Liquid Touch Fondöten akışkan, serum benzeri dokusuyla dilediğiniz kapatıcılığa ulaşmak için kolaylıkla kat kat uygulayanabilir.

Satın Al

Cilde Işıltı Veren Serum Etkili Renkli Fondötenler

Bitkisel lotus, gardenya ve beyaz nilüfer karışımından oluşan ürün, cilt tonunu eşitliyor ve gözeneklerin görünümünü pürüzsüzleştiriyor. Bakım ve makyaj adımlarını bir araya getirerek sadeleşmiş bir güzellik rutini için tercih edebilirsiniz.

Bobbi Brown Intensive Skin SPF 40

Cilde Işıltı Veren Serum Etkili Renkli Fondötenler

Bobbi Brown Intensive Skin renkli serumun sunduğu geniş renk paletiyle herkesine tenine göre bir ton bulmak mümkün. Üstelik, içeriğindeki 25 cilt bakım bileşeniyle cilde dolgunluk ve parlaklık verirken cildin doğal enerjisini de arttırıyor. Bobbi Brown renkli serum, 40 SPF UV filtresi, suya ve tere dayanıklılığı sayesinde bahar ve yaz ayları için ideal bir seçenek.

Satın Al

Claris Tinted Oleo Serum

Cildiniz için kullandığınız ürünlerin doğal içerikli olmasına önem veriyorsanız, Claris Tinted Oleo Serum’u deneyebilirsiniz. Bu ürün %96 doğal kökenli içeriklere sahip formülü ile cildi renklendime ve tedavi etme özelliklerini bir arada sunuyor. Düzenli kullanımda cilt kalitesini arttırarak yüzünüze ışıltı veriyor.

Satın Al

Cilde Işıltı Veren Serum Etkili Renkli Fondötenler

Clinique Even Better Clinical Serum Fondöten

Cilde Işıltı Veren Serum Etkili Renkli Fondötenler

24 saat kalıcı yapısı, yağsız formülü ve saten-mat bitişiyle yoğun kapatacılık ve kusursuz bir görünüm sunuyor. SPF20 güneş koruması ile oluşabilecek leke görünümüne karşı cildi korumaya yardımcı oluyor. İçeriğinde bulunan hyalüronik asit cildi nemlendiriyor, salisilik asit pürüzsüzleştiriyor ve C vitamini cildin daha aydınlık ve eşit bir cilt görünümüne kavuşmasına destek oluyor.

Satın Al

Cilde bakım yapan farklı makyaj ürünleri incelemek için tıklayın.

Kapak görseli: Pinterest

Hazal Aktan
Hazal Aktan Tüm Yazıları