preloader

Saçın Hızlı Uzamasını Sağlayan Bakım Ürünleri

Saçın Hızlı Uzamasını Sağlayan Bakım Ürünleri

Yazı Boyutu:

Saçınız istediğiniz uzunluğa bir türlü gelmiyorsa, dışardan takviye alma vakti gelmiş demektir. İçerikleriyle saçınızın daha hızlı uzamasına yardımcı olacak saç bakım ürünlerini listeledik. Düzenli kullanımda yavaş uzayan saça savaş açan, etkili saç bakım ürünlerini keşfedin.

Dışardan bakıldığında kıskanılası bir görüntüye sahip olan uzun saç modelleri, dış görünüşüne önem veren her kadının uğruna savaşacağı bir konu. Durum bu olmasına rağmen ya mevsim geçişlerinin yaşattığı psikolojik oyuna yenik düşmek ya da uzun zamandır hayal edilen o özenilesi kısa saç modeline sahip olma arzusu sizi, soluğu kuaför koltuğunda aldırır. Bu noktadan sonra durum biraz karışabilir.

Saçın Hızlı Uzamasını Sağlayan Bakım Ürünleri

Saçınızı ilk kestirdiğinizde büyük bir hevesle onu şekillendirir ve o kesime uygun kıyafet kombinleri yaparak aylarınızı geçirebilirsiniz. Ama saç kesimi ne kadar iyi olursa olsun bir noktada sahip olmadığınız daha cezbedici gelir ve yeniden upuzun parlak saçın hayalini kurmaya başlarsınız. Saç kesimi, saçın daha sağlıklı uzamasına yardımcı olsa da saçınızın daha uzun olduğunu hayal ettiğinizde o saç kökleri bir şekilde sanki size trip atıyormuşçasına uzamayı bırakır ve eskiye göre daha yavaş uzamaya başlar.

Saçın Hızlı Uzamasını Sağlayan Bakım Ürünleri

Söz konusu saçın sağlıklı uzaması olduğunda dikkat etmeniz gereken birçok unsur var ama bu yöntemleri adım adım izlerken saçınızın hızlı ve sağlıklı uzaması için size dışardan yardımcı olabilecek birçok da ürün var. İşte saçınızın hızlı uzamasını sağlayacak o saç bakım ürünleri…

Aveda Rosemary Mint Canlandırıcı Şampuan

Nane, saç derisinin daha sağlıklı olmasını sağlayarak, saçın kırılmasını engeller ve daha güçlü uzamasına yardımcı olur. Aveda Rosemary Mint Pure-Fume da enerji verici sertifikalı organik biberiye, nane ve yaban nanesi ile diğer saf çiçek ve bitki özlerini birleştirerek, kafa dersinin kan akışını hızlandırır, saçınızın kökten daha güçlü ve sağlıklı uzamasını sağlar.

Saçın Hızlı Uzamasını Sağlayan Bakım Ürünleri

Satın Al

Kerastase Bain Extentioniste Şampuan

Kerastase Bain Extentioniste, saç uzarken ona engel olabilecek kırılmaları önler, saç tellerini yeniden yapılandırır ve saç derisini besleyerek saçın güçlü uzaması için koruma sağlar. İçeriğindeki aminoasitleri kullanarak saçı kökten uca besler ve esneklik kazandırır.

Saçın Hızlı Uzamasını Sağlayan Bakım Ürünleri

Satın Al

{774457}

Dax Supergro

Yavaş uzayan saçlar için özel olarak geliştirilen bu saç bakım yağı, içeriğinde bulunan jojoba yağı ve avokado özü sayesinde saçın ihtiyacı olan nemi karşılıyor. Böylece saç uçlarını tedavi etmeye, kırılmaları önlemeye yardımcı oluyor.

Saçın Hızlı Uzamasını Sağlayan Bakım Ürünleri

Satın Al

Olaplex No. 3 Hair Perfector

Saçın Hızlı Uzamasını Sağlayan Bakım Ürünleri

Satın Al

Dünyaca ünlü saç stilistlerin saç bakımı konusunda oldukça ön plana çıkardığı Olaplex saç bakım ürünlerinden Olaplex No. 3, işlem gören saçın kalitesini artırmaya, ilerleyen zamanlarda oluşabilecek kırılma ve dökülmeyi önlemede yardımcı oluyor.

BRIOGEO Blossom & Bloom Ginseng – Biotin Volumizing Spray

Düşük Biotin, saçın dökülmesine ve yavaş uzamasına sebep olabilir. Bu yüzden içeriğinde Biotin bulunan saç bakım ürünleri, keratin sentezindeki rolü sebebiyle saçın canlanmasına ve daha hızlı uzamasına yardım olur.

İnce ve cansız saçlar için tek bilet olan Briogeo’s Blossom & Bloom Ginseng + Biotin Hacim Veren Sprey anında dolgunluğu artırır ve daha uzun süreli kalınlaşma sonuçları sunar. Limon ve cadı fındığı özü fazla yağı çözer ve yıkamalar arasında tazelenmeye yardımcı olur, böylece aynı zamanda kuru şampuana kafa derisi için güvenli bir alternatif olarak işlev görür. Biotin ilavesi saç folikülünü güçlendirir ve size onarılmış, daha esnek saçlar bırakır.

Saçın Hızlı Uzamasını Sağlayan Bakım Ürünleri

Satın Al

Urban Care Hızlı Uzamaya Yardımcı & Kırılma Karşıtı Bakım

İçerdiği bitkisel keratin teknolojisi sayesinde saçların ihtiyacı olan yeniden yapılanma, onarım ve korumayı sağlayan Urban Care Hızlı Uzamaya Yardımcı & Kırılma Karşıtı Bakım kiti saç dökülmesini azaltmaya yardım olarak, yeni saç oluşumunu destekliyor. Antioksidan ve yağ asitleri bakımından zengin olan Argan yağı sayesinde daha pürüzsüz, güçlü ve parlak görünen saçlar sunan bu kit saçın daha hızlı uzamasını sağlıyor.

Saçın Hızlı Uzamasını Sağlayan Bakım Ürünleri

Satın Al

Davines Energizing Dökülme Önleyici Canlandırıcı Bakım Jeli

Yapılan laboratuvar çalışmalarında kafein ve kafein içeren saç bakım ürünleri, kıl köklerini uyararak saçın uzamasına yardımcı oluyor. Davines Energizing Dökülme Önleyici Canlandırıcı Bakım Jeli de içeriğindeki Kafein fitosetikülleri, beta-glukanlar, sirtuinler, tarçın, zencefil ve karabiber esans yağları sayesinde baş derisindeki kan dolaşımını hızlandırır ve saç kökünün güçlenmesini sağlayarak, saçın uzamasını kolaylaştırır.

Saçın Hızlı Uzamasını Sağlayan Bakım Ürünleri

Satın Al

{773681}

MANE’N TAIL

Saçın daha hızlı uzamasına yardımcı olacak saç bakım ürünlerini arattığınızda karşınıza mutlaka çıkan ürünlerden biri de Mane’n Tail At Kuyruğu Şampuanı. Mane’n Tail, saçların uzamasına yardımcı olur, saçların yağlanmasını geciktirir ve saçların kırılmasını ve yıpranmasını önler.

Saçın Hızlı Uzamasını Sağlayan Bakım Ürünleri

Satın Al

OGGUSTO Editörlerinden Gizem Burcu İncircioğlu’nun diğer yazılarını okumak için tıklayın.

Dünyadan en yeni haberleri ilk bilen olmak için OGGUSTO’nun haftalık e-bültenine kaydolun.

Gizem Burcu İncircioğlu
Gizem Burcu İncircioğlu Tüm Yazıları