preloader

Duygu Demir 2024 Burç Yorumları

Duygu Demir 2024 Burç Yorumları

Yazı Boyutu:

Bu yıl burcunuzu neler bekliyor? Holistik Astrolog Duygu Demir 2024 yılında burçları bekleyenleri OGGUSTO okurları için anlattı.

Koç Burcu 2024 Astroloji Yorumu

Duygu Demir 2024 Burç Yorumları

Sevgili Koç’lar ve yükselen Koç’lar öncelikle 2024 boyunca gökyüzü sizin için çalışacak, bunu en iyi zamanınızda da en dar gününüzde de hep hatırlatın isterim. Çünkü kadersel fırsatlar taşıyan kuzey ay düğümü sizin burcunuzda ve her an yeni kapılar açarak sizi hayatta ilerletmek için çaba sarf ediyor. Bu yıl sizin sıçrama yılınız.

20 Ocak itibariyle Plüto burç değiştirerek Kova’ya geçiyor ve artık 20 yıllık yeni bir yolculuğa başlıyor. Bu yolculuk sizi hedefleriniz konusunda besleyecek, güçlü ve arkası sağlam dostluklar geliştireceksiniz. Tanıştığınız kişiler size bir noktada kapı açacak, iletişimi koparmayın. 25 Mart tarihinde karşıt burcunuzdaki tutulma ile ilişkilerinizi bir üst noktaya taşıyacak, belki yeni bir ilişkiye başlayacak veya var olanda evlilik kararı alacaksınız. 8 Nisan’da burcunuzdaki tutulma ile ışığınızı parlatacak ve itibarınızı güçlendireceksiniz. 26 Mayıs’a kadar gökyüzü sizi finansal anlamda daha çok desteklerken, 26 Mayıs sonrası çokça seçenek, konuşma, alternatif karşınızda olacak.

Yolculuklarınız artacak, yakınlarınızla ilişkileriniz size yeni kapılar açacak. Eylül – Ekim – Kasım aylarında kariyerinizle ilgili biraz mücadeleleriniz olma ihtimali yüksek. Bu dönemde 16 Eylül’de özellikle kendiniz için ve aileniz için sağlığa özen göstermeniz gerekecek. Kontrol dışı durumlar bizi biraz zorlayabilir. Ancak Ekim ayı ile partnerinizden alacağınız destek sizi yükseltecektir.

Zodyak'ın en hareketli burçlarından Koç'un özelliklerini keşfetmek için tıklayın.

Boğa Burcu 2024 Astroloji Yorumu

Duygu Demir 2024 Burç Yorumları

Sevgili Boğa’lar ve yükselen Boğa’lar 2024 yılına şans ve bereket gezegeni Jüpiter’in rüzgarını arkanıza alarak başlıyorsunuz. 26 Mayıs 2024’e kadar Jüpiter sizinle; her türlü destek, büyüme, genişleme, ferahlık, maddi manevi bereketi taşıyan bir enerjidir bu. İstekleriniz için harekete geçin, konuşun, ifade edin, evrenden talep etme zamanıdır!

20 Ocak itibariyle Plüto Kova burcundaki 20 yıllık yolculuğuna başlıyor. Sizi kariyer, itibar anlamında çok güçlendirecek bu enerji ile bazen güç savaşlarına da girmeniz gerekecek ama her seferinde daha da sağlam bir şekilde yerinizi elde edeceksiniz. 25 Mart ve 8 Nisan’daki tutulmalar ile çalışma ortamınıza düzen getirecek, yeni ilişkiler kuracaksınız. Sağlığınıza özen göstermek size iyi gelecek. 26 Mayıs itibariyle Jüpiter İkizler burcuna geçerek sizi maddi anlamda güçlendirecek bir yılın kapısını açacak. Bu geçiş ile bazen harcamalarımızda da abartılı olabiliyoruz tabi.

Öte yandan bu tempo ile gökyüzü sosyal çevrenizde biraz elemeler yapabileceğinize işaret etmekte. Özellikle 16 Eylül Balık tutulması ile arkadaşlıklarda bazı hayal kırıklıkları olası. 2 Ekim tutulması ise iş ortamında veya günlük hayatınızda kendinizi ispat edeceğiniz, sağlam bir enerjiye vurgu yapıyor. Belki çalışma ortamından birileri vesilesi ile yeni kapılar açabilirsiniz dahi.

En güvenilir burçlardan olan Boğa'ların özelliklerine yakından bakmak için tıklayın.

İkizler Burcu 2024 Astroloji Yorumu

Duygu Demir 2024 Burç Yorumları

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler burçları, 2024 yılı size çokça sorumluluk ama bir yandan da çokça şans ve fırsat getirecek! Satürn Balık geçişi devam ettiği için yıl boyunca kariyeriniz, toplumdaki yeriniz için bolca çalışıp emek vereceksiniz. Engelleri aşarak ilerlemek gerekecek veya yöneticilerin ve aile büyüklerinin sizden büyük beklentileri olacak, bunları karşılamak isteyeceksiniz.

Öte yandan 20 Ocak itibariyle Plüto Kova burcundaki 20 yıllık yolculuğuna başlayarak sizi hayallerinizin ötesinde bir hayata geçmeniz için destekleyecek. Uluslararası bağlantılı işler, yurt dışına taşınma ihtimali, ticaret, girişim, hukuki meseleler, akademi veya basınla bağlantılı işlerde artık önünüz çok açık. 25 Mart tutulması bekar İkizler burçlarına aşk, evli olanlara belki çocuk getirecek. Mutlu ve huzurlu olmak isteyecek, buna yönelik seçimler yapacaksınız.

8 Nisan tutulması ise sizi hem hedefleriniz konusunda destekliyor hem de yeni insanlar ve sosyal çevre ile yeni kapılar açıyor. Yılın sizin için en güzel haberi ise 26 Mayıs’ta bereket gezegeni Jüpiter’in burcunuza geçerek bir yıllık yolculuğuna başlaması olacak! Çok şans, çok imkan, yenilikler, tanınma, bilinirlik sizi bekliyor! Sadece Ağustos ayında hevesleriniz ve sorumluluklarınız arasında kalabilirsiniz.

Yaz aylarında çok açıldığınız takdirde, Eylül ayı kariyer ve iş temposuyla (veya ailevi sorumluluklarla) kendinizi toplama zamanı olacak. 2 Ekim’deki tutulma ise yine aşk ve mutluluğa, şansa vurgu yapıyor. Eylül-Ekim-Kasım aylarında finansal anlamda dikkatli olmak akıllıca olur.

Hareketliliği ile tanınan İkizler burçlarının özelliklerine yakından bakın.

Yengeç Burcu 2024 Astroloji Yorumu

Duygu Demir 2024 Burç Yorumları

Sevgili Yengeç’ler ve yükselen Yengeç’ler, 2024 sizin için genel anlamda ferah bir yıl olacak. Yıllardır özlemini duyduğunuz rahatlık, huzur bu yıl size geliyor. 20 Ocak’a kadar öncelikle daha sabırlı ve akıllı olmanızı tavsiye ederim. Akabinde Plüto Kova burcuna geçerek 20 yıllık yeni bir yolculuğa çıkıyor. Bu geçiş sizin için özellikle finansal anlamda hesabı kitabı doğru yapmanız gerektiğine işaret eder. Kova burcu sizin için 8.evdir; hayatın iniş çıkışları olabilir, döngüler halinde yaşarız ama her zaman iyilik vardır diyeceksiniz.

Daha fazla psikoloji gibi bilimler ile okült alanlarla ilgilenebilirsiniz. Bu uzun bir yolculuk olacak. 25 Mart-8 Nisan’daki tutulmalar kariyer ve aile hattınızda olacak. Mesleki anlamda yükselmenin peşindesiniz, ev içinde ise bazı değişimler gerekebilir. İlişkileri iyi yönetmek sizi mutlu edecek.

26 Mayıs itibariyle Jüpiter İkizler burcuna geçiyor. 12.evinizdeki bu geçiş sizi her türlü gizli kapaklı sorun, problemden koruyacak, manevi gücünüzü arttıracak. Ancak bu bir yıllık geçiş ticari anlamda çok hızlı büyümeyi tavsiye etmez. Özellikle Ağustos ayında maddi anlamda yeni hamleler yapmaktan geri duralım.

16 Eylül tutulması ile bazı Yengeç’lerimiz hayallerinin peşinden gitmek isteyecek. 2 Ekim’deki tutulma ise ev ve aile içinde halen daha ilgilenilecek konular olduğuna işaret etmekte. Eylül-Ekim-Kasım aylarında partnerinizin hayatındaki bir kriz ile son defa ilgilenmeniz gerekebilir. Destek olmaya özen gösterin.

Duygusal ve mantıklı Yengeç burçlarının özelliklerini keşfetmek için tıklayın.

Aslan Burcu 2024 Astroloji Yorumu

Duygu Demir 2024 Burç Yorumları

Sevgili Aslan’lar ve yükselen Aslan’lar, 2024 sizin için emeklerinizin karşılığını aldığınız, güçlü bir yıl olacak. Gökyüzü Koç burcu vurgusu ile hayallerinizi besleyecek, her türlü girişim ve atılım için size cesaret aşılayacak, daha büyük / daha çok / daha fazlasını yapabilir halde olacaksınız.

Bazılarınız yeni eğitimler alacak veya uzaklara gidecek. Ancak yılın genel enerjisinde çalışma temposu dönem dönem yoğunlaşıyor ve finansal anlamda kendinizi garantiye almak önemli bir noktada. Satürn Balık burcundaki hareketi ile size ortak finansal kaynaklar, miraslar, ödemeler, krediler ve vergiler alanında bazı sorumluluklarınız olabileceğine işaret ediyor. Bu geçiş alanı kayıplar hanesi de olduğu için geniş aile içinde beklenmedik bazı olaylara da maalesef işaret edebilir.

20 Ocak itibariyle Pluto Kova burcuna geçiyor ve 20 yıllık yolculuğuna başlıyor. Kova sizin karşıt burcunuz; bu ilişkilerinize hem tutku ve bağlılık getirecek hem de çeşitli manüplasyonlara karşı da uyanık olmanız gerekecek. Öte yandan 25 Mart ve 8 Nisan tutulmaları sizi neşeli ve mutlu kılacak, yakınlarınızdan destek almanın huzurunu yaşayacaksınız. Bekar Aslan’lar yakınları vesilesiyle yeni bir ilişkiye dahi adım atabilir.

26 Mayıs itibariyle Jüpiter İkizler burcuna geçerek yeni bir yıllık döngüsüne başlıyor. Bu geçiş ile sosyal çevreniz genişliyor Aslan’lar, yeni insanlar yeni kapılar açacak. Geride durmayın, görüşün tanışın. Sadece güvenmediğiniz kişilerle finansal işbirliğine hemen girmeyin. Özellikle 16 Eylül tutulması bazı hayal kırıklıkları olabilir dediği için, iyi gözlemleyin. O dönemde ödemeleriniz gündemde olacak. 2 Ekim tutulması ile yakınlarınızla beraber güzel ve olumlu kararlar alacaksınız.

Gösterişli ve özgüvenli Aslan burçlarını tanımak için bu içeriğe göz atın.

Başak Burcu 2024 Astroloji Yorumu

Duygu Demir 2024 Burç Yorumları

Sevgili Başak’lar ve yükselen Başak’lar, 2024 sizin için birçok yönden şaşırtıcı bir yıl olacak. Bu yıl boyunca finansal anlamda kendimizi garantiye alacak hamleler yapmak kıymetli olacak.

26 Mayıs’a kadar olan dönemde hayallerimizi gerçekleştirmek, daha büyük işler yapmak için şans bizden yana. Bazılarımız kendi işini kurmak isteyebilir, eğitime başlayabilir, yurtdışı bağlantılı konularla ilgilenebilir veya bolca seyahat edebilir. Ruhunuzu besleyecek ve size vizyon katacak alanlarla ilgilenmek isteyeceksiniz.

Öte yandan ikili ilişkilerde Satürn etkisi devam edecek. Bu da demek oluyor ki ilişkileri oldukça ciddiye almalıyız; partnerimizin hayatındaki bazı zorluklar veya sınavlar bizi ve ilişkimizi de etkileyebilir. Karşı tarafın geçtiği süreci iyi anlarsak bize destek olmadığını hissettiğimiz noktaları çok daha iyi yorumlayabiliriz. Bu süreç aynı zamanda ilişkimizi daha ciddi ve sağlam bir temele oturtmak için fırsat da olabilir.

Bu yılın ilk tutulmaları 25 Mart – 8 Nisan tarihlerinde, sizin için finansal konular alanında olacak. Eş, partner, ortak, aile ile alınan maddi kararlar ve uzun vadeli konuşmalar sizin için daha karlı olacak. Çocuklar var ise gelecekleri için yatırım planları yapacaksınız.

26 Mayıs itibariyle bereket gezegeni Jüpiter İkizler burcunda bir yıllık yolculuğuna başlayacak. Size de kariyer alanında güçlü fırsatlar taşıyacak, yeni bir atılım zamanı geldi! Yaz aylarınız hızlı geçecek, 16 Eylül ile kariyer, ev, ilişki arasında denge oturtmak isteyeceksiniz.

Mükemmeliyetçiliği ile tanınan Başak burçlarını daha yakından tanımak için tıklayın.

Terazi Burcu 2024 Astroloji Yorumu

Duygu Demir 2024 Burç Yorumları

Sevgili Terazi’ler ve yükselen Terazi’ler, 2024 yılının en çok değişen, dönüşen, kabuğundan sıyrılıp yenilenen burcu sizsiniz! “Artık herkesi düşünerek karar vermeyi geride bırakıyorum, sadece kendimi, ailemi, ilişkimi düşüneceğim” diyeceksiniz.

Öncelikle 20 Ocak tarihine kadar evle ilgili birçok konuyla aynı anda uğraşmanız gerekebilir, aile büyüklerinin sağlığı, yaşadığınız yer, ev sahibiniz varsa o... Sonrasında işler düzelmeye başlayacak. 20 Ocak itibariyle Plüto 20 yıllık yeni bir yolculuğa başlıyor. Bu yolculuk sizi besleyecek, güçlendirecek! Kendinizi hayatın merkezine alıp, sahnede olmanızı destekleyecek.

Yılın başından 26 Mayıs’a kadar bereket gezegeni Jüpiter Boğa’da hareket ederek sizi genel anlamda finansal konularda şanslı kılacak. Kredi çekmek, yatırım yapmak, dışardan gelen bir kaynak yakalamak açısından şanslı olacaksınız. Ayrıca yıl boyunca ilişkilerde fırsatlar sizinle! 8 Nisan tutulması ile bekar Terazi’ler yeni bir ilişkiye yelken açabilir, ilişkisi olanlar daha ciddi kararlar alabilir, halihazırda evli olanlar ise ilişkilerini daha iyi bir boyuta taşıyabilir. Burada kilit tema karşı tarafın süreci yönlendirmesine izin vermek ve karşı tarafın hızıyla ilerlemek olacak.

25 mart tutulması da kendi hayatınızla ilgili olumlu gelişmelere işaret ettiği için dengeyi oturtmak kıymetli olacak. 26 Mayıs sonrasında bereket gezegeni Jüpiter İkizler burcuna geçiyor, sizin için bolca gezmeli tozmalı, neşeli ve eğlenceli bir dönemin kapısını açıyor. Uluslararası işler, yeni girişimler, seyahatler, eğitimler açısından güzel bir yıllık dönem sizi bekliyor.

Sonbaharda, 16 Eylül tutulması ile iş ortamında bazı koşturmalarınız olacak. Bu dönemde özellikle sağlığınıza ve hatta bağışıklığa dikkat etmeli. 2 Ekim’deki burcunuzdaki tutulma ile verdiğiniz emeklerin karşılığını aldığınız günlerde olacaksınız.

Zarif ve sevimli Terazi burçlarının keşfedilmeyi bekleyen birçok özelliği var.

Akrep Burcu 2024 Astroloji Yorumu

Duygu Demir 2024 Burç Yorumları

Sevgili Akrep’ler ve yükselen Akrep’ler, zor yılların ardından nefes alacağınız bir dönem sonunda geldi! Yılın başında 20 Ocak’ta Plüto Kova burcuna geçerek, 20 yıllık yeni bir yolculuğa başlıyor. Sizin ev hayatınızı, aile büyüklerinizle olan ilişkilerinizi, yaşadığınız yeri daha çok etkileyecek bu geçiş ile yıllar içinde büyük değişime uğrayacaksınız. Bu yıl etkilerini hissetmeye başlayabilirsiniz.

Öte yandan yılın başından 26 Mayıs tarihine kadar bolluk bereket gezegeni Jüpiter karşıt burcunuzda hareket etmeye devam edecek. Bu size ilişkilerden yana maddi manevi şans taşıyacak. Bazılarınız için yeni bir ilişkiye başlamanın kapısını açacak. 25 mart ve 8 Nisan’daki tutulmalar ile daha çok günlük hayatınız ve iş ortamınız ile ilgileneceksiniz. Beraber çalıştığınız kişiler, kurumlar vesilesiyle yeni fırsatlar kapınızı çalabilir.

26 Mayıs sonrasında Jüpiter bu sefer İkizler burcunda bir yıllık yolculuğa başlayarak sizi maddi olarak güçlendirecek. Bu sefer kendi çalışıp kazandığınızın yanı sıra aile ve eşin kaynaklarından da faydalanacaksınız. Sadece Ağustos ayında nakit akışı biraz sıkıntılı olabilir, aman dikkat!

16 Eylül’deki tutulma ile o dönemde bir ilişkiniz yoksa yeni bir aşk kapınızı çalabilir, istiyorsanız çocuk sahibi olmak için ilk adımları atabilirsiniz. Şanslı, bereketli olduğunuz bir dönem olacak. 2 Ekim’de Terazi burcundaki tutulma ile biraz iç dünyanıza dönüp, dinlenmek isteyeceksiniz.

Bıraktığı soru işaretleriyle her zaman gizemli olan Akrep burçlarının özelliklerine göz atın.

Yay Burcu 2024 Astroloji Yorumu

Duygu Demir 2024 Burç Yorumları

Sevgili Yay’lar ve yükselen Yay’lar, 2024 yılında kendinizi finansal anlamda garantiye alın, sonra gaza basın ve hayallerinize koşun, uçun!

20 Ocak tarihine kadar yılın başında finansal anlamda biraz zorlanabilirsiniz, bu etki yılın sonlarında Eylül-Ekim-Kasım aylarında da var. Bu nedenle yıl boyunca temkinli olmak akıllıca olur. 20 Ocak – Eylül arası ve 19 Kasım sonrasında Pluto Kova burcunda olacak. 19 Kasım sonrasında 20 yıl kadar da burada kalacak. Bu etki size iyi gelecek; artık para peşinde koşuyor mücadele ediyorum kaygısından çıkıp fikirleriniz, hayalleriniz, düşüncelerinize odaklanacak ve kendi ışığınızı en iyi şekilde ifade etmeye bakacaksınız.

Yıl boyunca ay düğümleri ve tutulmalar Koç-Terazi burçlarında olacak. Bu enerji ile ilk baharda sosyal çevrenizi genişletecek, yeni insanlarla yeni işler konuşacaksınız. Aynı zamanda kendinizi hayatınızın sahnesine alabilirsiniz. Bazılarınız yeni bir aşka yelken açacak veya çocuk isteyecek, bazılarınız yeteneklerini daha güçlü şekilde sergilemenin peşinde olacak. Her durumda güçlü, hevesli, rekabetçi ve canlı bir enerjide olacaksınız.

26 Mayıs’a kadar Boğa burcunda hareket ederek iş ortamında sizi destekleyen bereket gezegeni Jüpiter bu tarih sonrasında ilişkiler hanenize geçecek. Ve aşk, ilişkiler, partner, diğerlerinden destek almak, yeni ortaklıklar anlamında hayat sizi beslemeye başlayacak. Birçok iş ortaklığına aynı anda evet diyebilirsiniz, ağustos ve eylül aylarında evdeki sorumlulukların da artmasıyla elemeler yapacaksınız. 2 Ekim’de Terazi burcundaki tutulma ile yeni hedefler belirleyecek ve değişen çevrenizin faydasını göreceksiniz.

İyimser ve özgür ruhlu Yay burçlarının özelliklerine yakından bakmak için tıklayın.

Oğlak Burcu 2024 Astroloji Yorumu

Duygu Demir 2024 Burç Yorumları

Sevgili Oğlak’lar ve yükselen Oğlak’lar, bu yıl sizin için 2019-2020’den sonraki en radikal yıllardan biri olacak. Uzunca zamandır emek verdiğiniz ve sizi mutlu eden her şeyi hayatınızda tutarken, mutsuz eden ne varsa da hiç düşünmeden köprüleri yıkacaksınız. İlk dönem 13 Aralık 2023’ten 20 Ocak 2024’e kadar giden süreçte olacak. Sonra Eylül-Ekim-Kasım aylarında bir temizlik daha yapacaksınız. Bundan sonra ise mücadele, zorluk, kayıp, krizler enerjisini geride bırakıyor ve verdiğiniz emeklerin karşılığını alıp, tadını çıkarıyorsunuz.

Bu yılın içinde 26 Mayıs’a kadar Boğa burcunda hareket eden bereket gezegeni sizi aşk, ilişkiler, çocuklardan yana besleyecek, hobileriniz ve sizi mutlu eden başlıklara odaklanmanızı sağlayacak. Bu süreçte 25 Mart – 8 Nisan tutulmaları ile hem mesleki anlamda hem de evde değişimlerden geçeceksiniz. Gökyüzü mesleki olarak “geride bırakarak büyümek”ten bahsediyor; işi, sektörü, firmayı değiştirmek gibi... Ev alanında ise güçlü, kadersel, olumlu destek var; evlilik, evi değiştirmek, ev almak, aile bireyleriyle ilişkileri daha güçlü hale getirmek gibi. 26 Mayıs sonrasında Jüpiter İkizler burcuna geçerek iş ortamınızı bereketlendirecek. Yeni fırsatlar, yeni işler, kapılar açacaktır. Eğer ki sağlık konusunda şifaya ihtiyacınız varsa tam zamanı!

16 Eylül’de Balık burcundaki tutulma ile yakınlarınızla ilişkilerinizi mercek altına alabilirsiniz. Hayatınıza dair bazı kararlarınızı gözden geçirecek ve kendinizi nasıl ifade ettiğinize bakacaksınız. 2 Ekim’de Terazi burcundaki tutulma ile mesleki değişimin son dönüm noktalarından geçiyorsunuz. Eylül başından 19 Kasım’a kadar olan dönemi detoks evresi, arınma dönemi gibi görmenizi tavsiye ederim. Bitenler bitsin, gidenler gitsin; elde sıkı sıkıya tuttuğunuz her şey sonunda sizi zorlayarak bitecektir.

Disiplinleri ve kararlılığı ile tanınan Oğlak'ların tüm özelliklerini bu içerikte göreceksiniz.

Kova Burcu 2024 Astroloji Yorumu

Duygu Demir 2024 Burç Yorumları

Sevgili Kova’lar ve yükselen Kova’lar, 2024 gücünüzü derinden hissedeceğiniz, köklü ve güçlü bir yıl olacak. Artık zorluklar nispeten geride kaldı.

Yılın ilk günlerinde, ayın 20sine kadar kontrol dışı bazı durumlar ve kayıplar maalesef ki sizi zorlayabilir. Ancak 20'si sonrasında Plüto burcunuzdaki 20 yıllık yolculuğuna başlayarak sizi çok daha hırslı, tuttuğunu koparan, güçlü ve keskin kılacak. Artık “kontrol benim elimde” diyeceksiniz. Bu yıl ilişkilerden yana sizi özellikle zorlayan bir durum yok. Bekar olanlar ise bahar aylarında yeni ilişkilere adım atabilirler.

25 Mart ve 8 Nisan’daki tutulmalar ile hayallerinizin peşinden koşacak, uzaklarla bağlantılı işler yapıp seyahatler ve eğitimler planlayacaksınız. Büyük resmi görmek ruhunuza iyi gelecek.

Gökyüzü manevi inançlarınızın, hayata bakış açınızın, spiritüel öğretilere olan ilginizin değişebileceğine işaret edecek. Cevapların yakında, yanınızda, hatta kendi zihiniz içinde olduğunu göreceksiniz. Sözleriniz çok kıymetli olacak. Yeni anlaşmalar, konuşmalar yapabilirsiniz bu dönemde.

26 Mayıs’ta bereket gezegeni Jüpiter İkizler burcuna geçecek; kendinizi şekerci dükkanındaki bir çocuk gibi hissedebilirsiniz! Hem sevildiğinizi görecek ve tatmin olacaksınız hem bazılarınız yeni aşklara ve deneyimlere yelken açacak. Eğer ilişki, evlilik içindeysek ve çocuk istiyorsanız da oldukça doğurgan bir dönem sizi bekliyor.

16 Eylül’de finansal bazı hesaplar yapmak gerekebilir, bazı hayal kırıklıkları sizi zorlayabilir. Eylül-Ekim-Kasım ayları kontrol dışı durumlara son bir kez işaret etmekte. Bu nedenle hesabınızı iyi yaparak yılın ikinci yarısına girmenizi tavsiye ederim.

Zodyak'ın en zeki burçlarından Kova'lar keşfedilmeyi bekleyen yönleriyle dikkat çekiyor.

Balık Burcu 2024 Astroloji Yorumu

Duygu Demir 2024 Burç Yorumları

Sevgili Balık’lar ve yükselen Balık’lar, bizi büyüten, derleyen, toplayan Satürn gezegeni 2024 boyunca burcunuzdaki yolculuğuna devam edecek. Bu geçiş ile hayatınıza çeki düzen verecek, yeni sorumluluklar alacak ve sınırları baştan çizeceksiniz.

Elbette kendinizi çok özgür hissetmeyebilir, bazı şeylerin daha fazla zaman aldığını, uzadığını, geç kaldığını görebilirsiniz. Ancak bu geçiş ile önümüzdeki 30 yılın temellerini atıyorsunuz. Ne kadar güçlü hamleler yaparsanız o kadar sağlam olacaktır.

Öte yandan 26 Mayıs’a kadar bereket gezegeni Jüpiter Boğa burcunda hareket ederek size yakınlarınızdan destek ve kaynak sağlayacak. Konuşmalarınız ve anlaşmalarınız size bereket katacak. Bu süreçte özellikle 25 Mart ve 8 Nisan tutulmaları ile finansal bir güçlenme sürecinden geçeceksiniz. Kendi işlerinizden kazandığınız para daha sağlam olacak. 25 Mart tutulması sağlık alanında temkinli olmanın iyi olacağına işaret ediyor, bazı ufak operasyonlar ya da kontroller olabilir. 26 Mayıs sonrasında bereket gezegeni ev, yuva, hanenize geçiyor. Bu vesile ile hem eviniz güzelleşecek, belki yatırım yapma şansınız olacak hem de ev içindeki ilişkiler; eş ve ailenizle düzeniniz, güzelleşecek.

16 Eylül’de burcunuzdaki tutulma serisinin ilki meydana geliyor. 2025 sonuna kadar hayatınızın iplerini elinizde tutacaksınız. Bu ilk tutulma ile hayalleriniz ne kadar ve nasıl gerçek olur inceleyeceksiniz. İlişkilerde bazı kararlar sizin elinizde olacak.

2 Ekim Terazi tutulması da partnerinizle ortak kararların önemine vurgu yapıyor. Bekar Balık’lar mart sonu veya ekimde yeni bir ilişkiye başlayabilir bu süreçte. Yılın son aylarında Eylül-Ekim-Kasım aylarında hem sosyal çevrenizin çok değiştiğini hem de yıllar içinde hedeflerinizin çok değiştiğini göreceksiniz. Hayat bu vesileyle size yeni kapılar açacak.

Duygusal ama bir o kadar da çok yönlü olan Balık burçlarının özelliklerini bu yazıda keşfedeceksiniz.