preloader

Burçlara Göre Hobi Önerileri

01.07.2023
Burçlara Göre Hobi Önerileri

Yazı Boyutu:

Keyifle uğraşmak istediğiniz hobileriniz olsun istiyor fakat bir türlü bulamıyorsanız, burcunuza uygun hobi önerilerimizi keşfedin.

Burçlarımız kişiliklerimizle ilgili bize birçok bilgiye dair ışık tutmakla kalmıyor; boş zamanlarımızda yapmaktan zevk alabileceklerimiz hakkında kılavuzluk da yapıyor. Yıldızlarınızın konumlarına göre tutkunuzu ateşleyebilecek hobileri keşfetmek için yazıyı okumaya devam edin.

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Burçlara Göre Hobi Önerileri

Burçların en aktifi ve cesuru olan koç burçları, enerjilerini atmak için sporu tercih edeceklerdir. Risk almayı ve adrenalini seven yapıları koç burçlarını bungee jumping, yamaç paraşütü ve kitesurfuing ekstrem sporlara da yönlendirebilir. Rekabetçi özellikleri hobilerine de yansıyacağı için yarış yapacakları bisiklet veya motor yarışları da tam koç burçlarının dayanıklılığına göre!

Boğa Burcu (21 Nisan- 20 Mayıs)

Burçlara Göre Hobi Önerileri

Boğa burcu etrafını güzel ve besleyici olan her şeyle donatmaya bayılır; iyi yemek, iyi müzik ve muhteşem doğa ile ilgili hobiler boğa burcuna uygun olacaktır. Yemek yapmak, bahçe işleriyle ilgilenmek, sevdiği şarkıcıların konserlerine gitmek, doğa içinde sakin yürüyüşler yapmak, heykel veya seramik workshop’larına katılıp üretim yapmak boğa burçlarının iyi vakit geçirmesini sağlayacaktır.

İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran)

Burçlara Göre Hobi Önerileri

Çok yönlü ikizler burçlarının hobileri de elbette çeşitlilik göstermeli! Meraklı ve yeniliğe açık halleri ikizler burçlarının yeni bir müzik aleti çalmaya veya dil öğrenmelerine neden olabilir. Gündelik hobileri arasında da farklı sporlar yapmak, yeni filmler ve kitaplar keşfetmek; bazen ise sadece aklından geçen uçsuz bucaksız düşünceleri kaleme almak ikizler burçlarının hobilerinin arasında yer edinebilir.

Yengeç Burcu (21 Haziran- 22 Temmuz)

Burçlara Göre Hobi Önerileri

Ev ortamında vakit geçirmeye bayılan yengeç burçlarının yaratıcılıklarını yaşam alanlarına yansıtmayı sevebilirler; dekoratif ürünler alarak veya “DIY” videolardan yardım alarak el becerisini konuşturabilir. Sanatsal ve yaratıcı yengeç burçları, resim veya şan kurslarına giderek doğuştan gelen yeteneklerini pekiştirebilir. Evde yeni tarifler deneyerek kendisini ve çevresini besleyebilirler.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Burçlara Göre Hobi Önerileri

Dikkatlerin üzerinde olmasını seven aslan burçları, hobi olarak aynı ilgiyi görmek isteyeceği aktiviteleri tercih edecektir. Kendini ifade edebileceği oyunculuk, dans ve fotoğrafçılık kurslarına gidebilirler. Sosyal olmalarıyla bilinen aslan burçları yeni topluluklarla iletişim kurabileceği alanlarda bulunmaktan hoşlanırlar.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Burçlara Göre Hobi Önerileri

Zihinlerini ve yeteneklerini ön plana çıkaran her aktivite başak burçları için mükemmel hobilerdir. Bulmaca çözmek ve zihni zorlayıcı oyunlar oynamak başak burçlarının keyif alacağı hobiler olabilir. Aynı zamanda odak gerektiren işler yapmakta ustalığıyla bilinen başak burçları için ilgilerini çeken bir kitap okuyabilir; meditasyon ve yoga dersleri alabilirler.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Burçlara Göre Hobi Önerileri

Terazi burçları, güzellik ve estetik ile ilgili olan her şeye bayılırlar. Terazi burçları hobi olarak tuvali eline alıp çizim yapabilir, profesyonelleşmek isterse de resim kurslarına giderek kendi sergisini bile açabilir! Sanat galerilerine gitmek veya plak koleksiyonları biriktirmek terazi burçlarının kendilerine keyifli vakit ayırmalarında yardımcı olacaktır.

Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Burçlara Göre Hobi Önerileri

Duygusal olan ama derin düşüncelerini yansıtmayı pek de sevmeyen akreplere, düşüncelerini yazıya dökmenin çok iyi geleceğine eminiz. Hem büyük resme hem de detaylara inmekten hoşlanmaları, akrep burçlarını mistik konular hakkında araştırma ve okuma yapmaya da itebilir.

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Burçlara Göre Hobi Önerileri

Gezgin yay burçları, yoğun ve hareketli hayatlarına daha da heyecan katmaya yönelik hobiler tercih edebilir. Düzenli olarak sıra dışı yerlerde kamp yapmaktan veya yalnızca ilgi duydukları konularla ilgili okuyarak yeni keşiflere yelken açmaktan büyük zevk alacaklardır. Atletik yapılarıyla binicilik, sörf, kayak ve hiking tam da yay burcunun hızına yetişebilecek sporlardan.

Oğlak Burcu (22 Aralık- 19 Ocak)

Burçlara Göre Hobi Önerileri

İşkolik oğlak burçları hobilerini tercih ederken az da olsa sakinleşebilecekleri ve tek başlarına vakit geçirebilecekleri seçeneklere odaklanabilirler. Yoga veya koşu gibi stres azaltıcı sporlar yapmak, stratejik oyunlar oynamak, ilgi alanıyla alakalı sertifika alabileceği kurslara katılmak, eşya koleksiyonu yapmak hoşlarına gidebilir.

Kova Burcu (20 Ocak- 18 Şubat)

Burçlara Göre Hobi Önerileri

Burçların en hümanisti kova burçlarının sivil toplum örgütlerinde gönüllü çalışmayı seçmeleri ruhlarına iyi gelecektir. Fütüristik ve sıra dışı olan objelere olan ilgileri sayesinde değişik ve yenilikçi objeleri de biriktirebilirler. Yeniliğe ve teknolojiye olan ilgileri sayesinde bilgisayar oyunlarında ve grafik tasarımlarına yönelmeleri de mümkün.

Balık Burcu (19 Şubat- 20 Mart)

Burçlara Göre Hobi Önerileri

Zodyak’ın en spiritüel ve sezgileri kuvvetli olan balık burçları yoga, meditasyon ve doğa yürüyüşlerini hobileri haline getirerek iç dünyalarını rahatlatabilirler. Yüzmek veya su üstünde olmak balık burçlarına iyi gelecektir.

{155223}

Sıla Naz Pala
Sıla Naz Pala Tüm Yazıları