preloader

Boğa Burcu Ekim Yorumları

Boğa Burcu Ekim Yorumları

Yazı Boyutu:

Sevgili Boğa’lar ve yükselen Boğa’lar, yazı iyiden iyiye geride bıraktığımız bugünlerde günlük hayatınız hareketlenmeye başlıyor.

Yapılacak işler, günlük koşturmacalar, çalışanlar için iş hayatındaki ilişkiler daha öncelikli olmaya başlayacak. 5 Ekim itibariyle iletişim gezegeni Merkür Terazi burcuna geçerek yeni anlaşmaların kapısını aralayacak.

12'sinde ise eylem gezegeni Mars Akrep burcuna geçerek ilişkilerinizdeki tutku dozunu arttıracak. Eşiniz, partnerinizden destek alarak ilerlemek isteyeceksiniz. Bazılarınız için eşinizin hayatındaki hız ve hareket size yansıyacak veya belki bazı dönemlerde biraz gergin olduğunu görüp ona göre konumlanmak gerekecek de diyebiliriz.


Boğa burçlarını bu yıl neler beklediğini öğrenmek için tıklayın.

14 Ekim’de Terazi burcundaki ilk tutulma ile iş ortamınızdaki değişimler ile günlük hayat koşullarınız değişmeye başlayacak diyebiliriz. Özellikle sağlık alanında bel bölgesi, böbrekler, rahim / üreme organları biraz daha hassas olabilir.

Ayın sonları ise yıllardır beklediğiniz bereket ve ödülü, rahatlığı size taşıyan muhteşem bir tutulma ile bitiyor. 28 Ekim’de burcunuzdaki Jüpiteryen Ay tutulması ile hayatınızda çok keyifli, yepyeni kapılar açılacak. Şans sizden yana sevgili Boğa’lar!


Boğa burcunun özellikleri, burç uyumu, stil kodları ve çok daha fazlasını keşfetmek için tıklayın.

Duygu Demir
Duygu Demir Tüm Yazıları