preloader

Yay Burcu Ekim Yorumları

Yay Burcu Ekim Yorumları

Yazı Boyutu:

Sevgili Yay’lar ve yükselen Yay’lar, Ekim ayının ilk günlerinde halen daha yazdan kalma bazı işler ve projelerle ilgili konuşmaya, kararlar almaya devam ediyorsunuz.

5 Ekim itibariyle iletişim gezegeni Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi odağınızı kariyerinizden alıp biraz da sosyal çevrenize, arkadaşlıklara ve beraberce yapılan planlara çevirmeye başlıyor. 9 Ekim’de Venüs’ün burç değiştirip Başak burcuna yerleşmesi ise yaz ayları boyunca verdiğiniz emeklerin, çalışmaya temponuzun başarı, göz önünde olma ve popülerlik ile ödüllendirilmesini sağlayacak.


Yay burçlarını bu yıl neler beklediğini öğrenmek için tıklayın.

Ayın 12'sinde eylem, hareket, motivasyon göstergesi Mars 12.evinize geçecek. İşte bu kısım biraz modunuzu düşürebilir. Çünkü sizin gibi dinamik, hareketli, yüksek tempolu birini bile bu enerji biraz içe dönük kılacaktır. 14 Ekim’de Terazi burcunda sonbahar sezonunun ilk tutulması meydana gelecek. Bu tutulma sizi yeni çevrelere sokacak, yeni gruplara dahil olmaya başlayacaksınız.

Bazı arkadaşlıklarınızın sizi eskisi kadar tatmin etmediğini de görebilirsiniz. Kendinize yeni hedefler belirleyecek, bunun için çevrenizden destek alıp yeni ortaklıklar kurmaya başlayacaksınız. 22'sinden sonra Güneş ve Merkür de Akrep burcuna geçecek. Hayat sizi biraz dinlenmeye davet ediyor.

28 Ekim’de Boğa burcundaki tutulma ile iş ortamınızda sağlam, istikrarlı bir düzen kurmanın tadını çıkaracaksınız. Geçtiğimiz 2 yılın ödüllerini topluyorsunuz.


Yay burcunun özellikleri, burç uyumu, stil kodları ve çok daha fazlasını keşfetmek için tıklayın.

Duygu Demir
Duygu Demir Tüm Yazıları