preloader

Terazi Burcu Ekim Yorumları

Terazi Burcu Ekim Yorumları

Yazı Boyutu:

Sevgili Terazi’ler ve yükselen Terazi’ler, bu ay sizin ayınız! Mutlu yıllar olsun, çok güzel günlerin tohumlarını atın ay boyunca!

5 Ekim itibariyle kararlar ve konuşmaları ifade eden Merkür sizin burcunuza geçiyor. Ayın 22'sine kadar daha çok kendinize ve hayatınıza odaklanmak isteyeceksiniz. Zaten artık tutulma sezonundayız ve 14 Ekim’de burcunuzdaki ilk tutulma ile 1.5 yıl boyunca sürecek büyük değişimlerin yolu açılacak.

Artık kendiniz ve ilişkileriniz hakkında, tüm hayat akışınızı etkileyecek kararlar alma evresindesiniz.


Terazi burçlarını bu yıl neler beklediğini öğrenmek için tıklayın.

Ailesel yüklerden ve kariyer kaygılarından az da olsa sıyrılıp kendinize nasıl bir gelecek istediğinizi hayal edeceksiniz. Henüz tüm hayalleriniz hızlıca gerçekleşmese bile, bazıları yolda farklılaşsa bile bilin ki değişim yolundasınız. En güzeline niyet edin, pes etmeyin, yola koyulun.

Bu süreçte 9 Ekim’de Venüs Başak burcuna geçerek ay sonuna kadar finansal anlamda temkinli olmanızı öğütlüyor, 12 Ekim’de ise Mars Akrep burcuna geçerek yine benzer şekilde para kazanmanın peşinde koşalım diyor. Ayın 22'sinden sonra gökte Akrep etkisi de artarak kendi ihtiyaçlarınız ve ilişkiler yanı sıra finansal koşullarınıza ışık tutuyor. 28 Ekim’deki Boğa tutulması ile aile, eş, ortak gibi veya kredi, burs, sponsorluk gibi araçlar ile sizi rahatlatacak yeni kaynaklar elde edebileceksiniz.


Terazi burcunun özellikleri, burç uyumu, stil kodları ve çok daha fazlasını keşfetmek için tıklayın.

Duygu Demir
Duygu Demir Tüm Yazıları