preloader

Aslan Burcu Ekim Yorumları

Aslan Burcu Ekim Yorumları

Yazı Boyutu:

Sevgili Aslan’lar ve yükselen Aslan’lar, Venüs Haziran ayının ilk günlerinden beri burcunuzda hareket etmekteydi. Hatta Ağustos ayı boyunca bir de Retro yaptı.

Tüm bu süreçte kendinizi yenileme, güncelleme şansınız oldu. Sevgiyi daha çok hissedip, paylaşmaya başladınız. Bazılarınız dış görünüşü ile ilgili değişimler yaptı, bazılarınız ilişkilerinde dengeyi bulmaya çalıştı. Şimdi artık 9 Ekim ile Venüs Başak burcuna geçiyor ve odağınızı finansal konulara çevirmeye başlıyor. Bu esnada Merkür de Terazi burcuna geçmiş olacak, ayın sonlarına kadar fikirleriniz çok ama çok değerli hale gelecek.


Aslan burçlarını bu yıl neler beklediğini öğrenmek için tıklayın.

12 Ekim’de Mars Akrep burcuna geçerek ev ve aile ile ilgili bazı koşturmaları da gündeminize taşımaya başlayacak. 14 Ekim’de Terazi burcunda sonbaharın ilk tutulmasını yaşayacağız. Bu tutulma ile yakınlarınızın hayatındaki önemli gelişmeler, sizin bazı karar ve konuşmalara dahil olmanız ön plana çıkacak. Anlaşmalar, sözleşmeler, proje bazlı işler, kısa vadeli yolculuklar da planlanabilir.

Ayın sonuna doğru gökte Akrep enerjisi artacak ve ev ve aile büyüklerine dair gündemler sizi yoğun tutacak. 28 Ekim’deki Boğa tutulması ile mesleki anlamda uzun süredir verdiğiniz emeklerin karşılığını alacaksınız.


Aslan burcunun özellikleri, burç uyumu, stil kodları ve çok daha fazlasını keşfetmek için tıklayın.

Duygu Demir
Duygu Demir Tüm Yazıları