preloader

Yengeç Burcu Ekim Yorumları

Yengeç Burcu Ekim Yorumları

Yazı Boyutu:

Sevgili Yengeç’ler ve yükselen Yengeç’ler, Ekim ayının ilk günlerinde Ağustos ayından bu yana devam eden bir çok düğümün yavaş yavaş çözülmeye başladığını göreceksiniz. Bu da sizi hem finansal anlamda rahatlatacak hem de artık farklı konulara odaklanmak ruhunuza iyi gelecek.

Ayın 5'i itibariyle evin içinde denge ve uyum yaratmak önceliğiniz olacak. Ayın 9'unda Venüs’ün Başak burcuna geçmesiyle kardeşler, kuzenler, yakın akrabalar ve arkadaşlarla olan iletişim sizi mutlu edecek. Kısa mesafeli yolculuklar planlayabilir, bolca proje ve iletişimli işlere dahil olabilirsiniz.


Yengeç burçlarını bu yıl neler beklediğini öğrenmek için tıklayın.

Ayın 12'si ile Mars Akrep burcuna geçerek sizi artık daha dinamik kılıyor, sizi mutlu eden konulara daha fazla vakit ayırmak isteyeceksiniz. 14 Ekim’de sonbaharın ilk tutulması meydana gelecek. Bu tutulma ile aile hayatınız, evin içindeki denge, evlilik, taşınma, aile büyükleriyle ilişkileriniz daha çok gündeme gelecek. Bu dönem gündeme gelen konular önümüzdeki 1.5 yılın ana temaları olacak.

Ayın sonuna doğru ise, 28 Ekim’de Boğa burcundaki Ay tutulması ile sosyal çevrenizin güçlendiğini görecek, hedeflerinize ulaşmak için size kapılar açan kişiler olduğunu fark edeceksiniz.


Yengeç burcunun özellikleri, burç uyumu, stil kodları ve çok daha fazlasını keşfetmek için tıklayın.

Duygu Demir
Duygu Demir Tüm Yazıları