preloader

Kova Burcu Mayıs Yorumları

Kova Burcu Mayıs Yorumları

Yazı Boyutu:

Sevgili Kova’lar ve yükselen Kova’lar, Mayıs ayında ev, aile, aile içi ilişkiler, evin düzeni gibi temalar daha çok gündeminizde olacak.

Evi güzelleştirmek için harcamalar yapabilir veya alım satım işlemleri gündeminizde varsa bunları gerçekleştirebilirsiniz. Evde misafir ağırlamak, beraber keyifli vakit geçirmek ruhunuza iyi gelir. Özellikle 8 Mayıs Boğa yeni ayı evin bereketini arttıracak bir enerjiye sahip. Öte yandan ay boyunca eylem göstergemiz Mars Koç burcunda. Size bolca iletişim ve konuşma trafiği, projeler, anlaşmalar, sunumlar, belki kısa eğitimler veya evrak / belge resmi işlemler, sosyal medyaya yönelik işler getirecek.


Kova burçlarını bu yıl neler beklediğini öğrenmek için tıklayın.

Bazılarınız bu iletişimlerde rekabetçi veya biraz gergin olabilir, sakin ve diplomatik davranmak akıllıca olacak. Teknolojik aletlerde kaza, düşme riski var dikkatli olmalı. Bazılarımız çokça yol yapabilir, kısa mesafeli lokasyonlara gidip gelebilir, yakınlarıyla daha çok vakit geçirebilir. Ayın 20'sinden sonra gökyüzünde İkizler enerjisi artıyor, aile gündemini biraz kenara bırakıp daha çok hobilerinize, eğlenceye vakit ayırmaya başlayacaksınız.


Kova burcunun özellikleri, burç uyumu, stil kodları ve çok daha fazlasını keşfetmek için tıklayın.

Duygu Demir
Duygu Demir Tüm Yazıları