preloader

Kova Burcu Ekim Yorumları

Kova Burcu Ekim Yorumları

Yazı Boyutu:

Sevgili Kova’lar ve yükselen Kova’lar, Ekim ayı size ihtiyaç duyduğunuz neşe ve mutluluğu taşıyacak. Güzel bir dönem başlıyor!

5 Ekim itibariyle finansal kaygılarınızı bir kenara bırakıp, daha berrak, neşeli ve umut dolu bir zihinle çevrenizi görmeye başlayacaksınız. Girişimler, seyahat planları, gelecek konuşmaları sizi meşgul edecek. 9 Ekim’den sonra dışardan alacağınız finansal destek bütçenizi rahatlatırken, ilişkilerde tutku önemli olacak. 12 Ekim itibariyle eylem gezegeni Mars Akrep burcuna geçerek iş hayatınızı hareketlendirecek.


Kova burçlarını bu yıl neler beklediğini öğrenmek için tıklayın.

Kariyerinizi ileri taşıyacak hamleler yapmak isteyeceksiniz. Bu süreçte yöneticilerinizle rekabet ve gerginlik yaşamamaya özen göstermek akıllıca olur. 14 Ekim’de sonbaharın ilk tutulması Terazi burcunda meydana gelecek ve size yepyeni hayallerin kapısını açacak. Bazılarınız iletişim mecraları, sosyal medya üzerinden işlere başlayabilir, bazılarınız akademik olarak ilerleyebilir veya uluslararası işler yapmaya başlayabilir.

Yurtdışına taşınma gündeme gelebilir. Ayın 22'si ile odağınızı hayallerinizi gerçekleştirecek toplumsal ve kariyer odaklı adımlara çevireceksiniz. 28 Ekim’de Boğa burcundaki tutulma ile haneninize bereket geliyor. Ev hayatı, aileye dair kalıcı yatırımlar yapabilirsiniz.

Duygu Demir
Duygu Demir Tüm Yazıları