preloader

İkizler Burcu Ekim Yorumları

İkizler Burcu Ekim Yorumları

Yazı Boyutu:

Sevgili İkizler burçları ve yükselen İkizler burçları, Ekim ayı size iyi gelecek!

Ayın ilk günlerinde yazdan kalma son işlerimizi tamamlayıp, özellikle ev ve yuva ile ilgili detaylarla ilgilenmeniz gerekebilir. Ancak 5'inde iletişim gezegeni Merkür’ün Terazi burcuna geçmesiyle artık düşüncelerinizi daha çok sevdiğiniz konulara, hobilerinize, aşk ve flörte, varsa çocuklarınıza çevirmeye başlayacaksınız.


İkizler burçlarını bu yıl neler beklediğini öğrenmek için tıklayın.

9'unda Venüs’ün Başak burcuna geçmesi ise bütün bunları düşünürken evde huzur ve bereketi yakalamanın rahatlığını getirecek size. 12 Ekim itibariyle günlük koşturmacanızın arttığını, çalışıyorsanız iş temponuzun da yoğunlaştığını göreceksiniz. Sağlığınız için daha özenli olmak isteyebilir, spor rutininizi tekrar ele alabilirsiniz.

14 Ekim’de Terazi burcundaki tutulma ile mutlu olmak istiyorum diyecek ve sizi hayatınızın merkezine taşıyacak seçimler yapmaya başlayacaksınız. Sevme sevilme ihtiyacınız belki artacak, bu bazılarınıza yeni bir ilişki veya devam eden ilişki içinde daha çocuksu ve oyuncu bir ruh getirebilir. Çocuk isteyen / düşünen İkizler burçları için de önemli bir dönem olacak.

Ay sonunda, 28 Ekim’de Boğa burcundaki son tutulma ile geçtiğimiz iki yıl içinde emek verdiğiniz, belki daha yalnız başına uğraştığınız birçok konuda ödülleri toplamaya başladığınızı göreceksiniz.


İkizler burcunun özellikleri, burç uyumu, stil kodları ve çok daha fazlasını keşfetmek için tıklayın.

Duygu Demir
Duygu Demir Tüm Yazıları