preloader

Balık Burcu Ekim Yorumları

Balık Burcu Ekim Yorumları

Yazı Boyutu:

Sevgili Balık’lar ve yükselen Balık’lar, Eylül ayında ilişkileriniz ve iş hayatınız, günlük koşullarınızı toparlamakla o kadar çok ilgilendiniz ki şimdi artık bu koşturmaları kenara bırakıp uzun vadeli düşünme zamanı.

5 Ekim’de iletişim gezegeni Merkür Terazi burcuna geçerek ortak finansal kaynaklarınız, gelecek planlarınız, beraber hareket etme ve bu uğurda bazı krizleri yönetme temalarını gündeminize taşıyacak. Biraz geçmişe dönebilir, derinlere dalabilir, ilişkileri olumlu yönetme çabasında olabilirsiniz.

9 Ekim ile Venüs Başak burcuna geçerek aşk ve evlilik hayatınıza mutluluk, neşe getirmeye başlayacak.


Balık burçlarını bu yıl neler beklediğini öğrenmek için tıklayın.

12 Ekim ile Mars Akrep burcuna geçerek sizi daha gelecek odaklı kılmaya başlayacak. Hayalleriniz ve planlarınız için eyleme geçmeye başlayacaksınız.

14 Ekim’de Terazi burcundaki tutulma uzun vadeli finansal kararları gündeminize taşıyacak. Akabindeki 6 ay boyunca bu kararları uygulamaya alacaksınız.

Ayın 22'si ile bu kararları cebinize alıp, daha büyük düşünmeye başlıyorsunuz. 28 Ekim’de ise yılın son tutulması meydana gelecek, aldığınız kararlar ön plana çıkmaya başlayacak. İletişim odaklı işlerden uzun vadeli gelirler elde edebilirsiniz.


Balık burcunun özellikleri, burç uyumu, stil kodları ve çok daha fazlasını keşfetmek için tıklayın.

Duygu Demir
Duygu Demir Tüm Yazıları