preloader

Akrep Burcu Ekim Yorumları

Akrep Burcu Ekim Yorumları

Yazı Boyutu:

Sevgili Akrep’ler ve yükselen Akrep’ler, Ekim ayı ile hem bütün yaz ilgilendiğiniz kariyer ve görünürlük, başarı, itibar temalarına biraz mola veriyorsunuz hem de aslında 2 yıldır devam eden ilişkilerle ilgili çalkantılı süreçlerinizi sonlandırıyorsunuz.

Sizin için büyük bir nefes alma, “oh” deme zamanı olacak! 5 Ekim ile Güneş’in ardından Merkür de Terazi burcuna geçiyor. Hayat size ayın 22'sine kadar biraz mola vermenizi, dinlenmenizi, en azından yeni atılımlarda bulunmak yerine gözden kaçan detaylara ve iç dünyanıza biraz kulak vermenizi öğütlüyor.


Akrep burçlarını bu yıl neler beklediğini öğrenmek için tıklayın.

9 Ekim ile Venüs Başak burcuna geçerek sosyal ilişkilerinizi çok daha sevgi dolu bir hale büründürürken, 12 Ekim ile Mars burcunuza geçerek fiziksel enerjinizi ve hayata dair motivasyonunuzu güçlendiriyor.

14 Ekim’de Terazi burcunda 12.evinizde bir tutulma meydana gelecek. Bu alan kontrol dışı olayları, hayatı akışına bırakmayı, bazen kayıplarla yüzleşmeyi ve bilinçaltımızı anlatır. Bu süreçte olayları kontrol etme çabasını bir kenara bırakıp, hayatın sizin için güzel planları olduğuna inanmak kalbinize iyi gelecek.

Ayın 22'si ile Güneş ve Merkür burcunuza geçerek sizi daha güçlü kuvvetli, aklı selim bir hale getirecek. 28 Ekim’de Boğa burcundaki ay tutulması ile ilişkiler ve ortaklıklara dair büyük ödüller alacaksınız. Verdiğim tüm emeklere değdi dediğinizi şimdiden duyar gibiyim!


Akrep burcunun özellikleri, burç uyumu, stil kodları ve çok daha fazlasını keşfetmek için tıklayın.

Duygu Demir
Duygu Demir Tüm Yazıları