preloader

Sahil Modasına Ayak Uydurmak İçin 5 Öneri

03.05.2023
Sahil Modasına Ayak Uydurmak İçin 5 Öneri

Yazı Boyutu:

Yeni sezonun getirdikleri vitrinlerdeki yerini almaya başlamışken alışveriş listenizde ufak bir kaçamak yapıp rotanızı yaz mevsimine çevirebilirsiniz.

Günler uzayıp güneşle biraz daha vakit geçirmeye başladıkça sahil kaçamaklarını her zamankinden daha fazla düşünmeye başlayabilirsiniz. Yeni sezonun getirdikleri vitrinlerdeki yerini almaya başlamışken alışveriş listenizde ufak bir kaçamak yapıp rotanızı yaz mevsimine çevirebilirsiniz.

İkonik Parçalardan Destek Alın

Geçmişin ikonik parçaları bu sezon oldukça sık karşınıza çıkabilir ve sezonun anahtar kelimesi “kuralsızlık” size her zamankinden fazla seçenek sunabilir. Romantik 50’lerden göz alıcı 80’lere kadar uzanan yeni yaz dönemi hiç olmadığı kadar deneysel ve eğlenceli trendleri bir araya getiriyor.

Pastel Tonları Kullanın

Bu sezon tamamen yeni kararlar alıp stilinizde radikal değişimlere gidebilir ya da ufak detaylarla iddiasız farklılıklar yaratabilirsiniz. Özellikle yumuşak geçişleriyle pastel tonlar, size bu konuda yardımcı olabilir. Eğer birinci gruba dahilseniz 80’ler, getirdiği metalik yansımalar ve parti ruhuyla birlikte cesur adımlar atmanızı sağlayabilir.

Salty People

{51070}

Siyahtan Vazgeçmeyin

Her zaman güvenle tercih edebileceğiniz asil siyah ise sarsılmaz yerini koruyarak her mevsimi domine etmeye devam ediyor. Gündüz programlarınız için biraz farklı tercihlere yönelseniz de yaz akşamları için siyah vazgeçilmez kurtarıcınız olacaktır.

Beauty Omelette

Equpe Studio

Manikür Detayını Kullanın

Plaj stilini hiç çaba harcamadan tamamlayacak hatta üst seviyeye taşıyacak bir detay isterseniz manikürü ihmal etmeyin. Özellikle deniz tatilinde kalıcı oje ya da jel tırnakla manikürünüzü tamamlarsanız hem stilinizi daha özenli hale getirmiş hem de küçük detaylarla fark yaratan sonuca ulaşmış olursunuz.

{37011}

Ketenlere Yer Verin

Ketenler bu sene adeta altın çağını yaşıyor. Ve bu parçalar plaj stiline çok yakışıyor. Düz bir keten gömlek, bikinilerle kombinlenen bol kesimli keten pantolon, boyfriend kesimli gömlekler ya da her parçayla birlikte kombinlenecek şortlar sahil stilinizde ilk sıradan yer verebileceğiniz detaylardan.

Kapak görseli: Zimmermann Resort Swim 2023

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları