preloader

Bozcaada Etkinlik Rehberi

25.08.2023
Bozcaada Etkinlik Rehberi

Yazı Boyutu:

Türkiye’nin en güzel tatil destinasyonlarından Bozcaada’da, 2023 yılında hareketli günler yaşatan festival ve eğlenceli etkinlikleri kaçırmayın! Haziran, temmuz, ağustos ve eylül etkinlikleri bu rehberde.

Bozcaada Eylül Ayı Etkinlikleri

Bozcaada Caz Festivali

Bozcaada’yla özdeşleşen Bozcaada Caz Festivali yedinci edisyonu ile bu yıl da konserlerin yanı sıra disiplinler arası etkinliklerden oluşan zengin BCF KEŞİF programıyla katılımcılarını karşılayacak. Festival katılımcıları, dünyanın farklı köşelerinden, zamanın farklı dilimlerinden çıkıp gelen cazın sevilen isimleriyle adanın büyüleyici atmosferinde buluşurken, sanattan gastronomiye dek pek çok farklı disiplinle temas kuran kapsamlı etkinlik programıyla dolu dolu üç gün geçirecek.

Yer: Ayazma Manastır

Tarih: 8 – 9 – 10 Eylül 2023

Bilet: Passo

Bozcaada Kültür Sanat ve Bağ Bozumu Festivali

Bozcaada Etkinlik Rehberi

Bozcaada’da bu sene 19.’su düzenlenecek, adanın en köklü festivallerinden Bozcaada Kültür Sanat ve Bağbozumu Festivali, bu yıl da şarap fabrikalarının bağlarında gerçekleştirilen bağbozumu ile başlayacak. Festival kapsamında konserler, sergiler ve söyleşiler de ziyaretçilere ev sahipliği yapacak.

Tarih: 2 – 3 Eylül 2023

Run The Island Bozcaada

Bozcaada Etkinlik Rehberi

Sıradışı Eğlence & Koşu Festivali vad eden Run The Island Bozcaada, adayı koşarak gezmek isteyenler için unutulmayacak bir etkinlik olarak dikkat çekiyor.

Tarih: 9 – 10 Eylül 2023

Bozcaada Yerel Tatlar Festivali

Bozcaada Etkinlik Rehberi

Bozcaada Turizm İşletmecileri Derneği (BOZTİD) tarafından organize edilen ve bu yıl sekizincisi düzenlenecek Yerel tatlar Festivali 23 Eylül Cumartesi Cumhuriyet Meydanı’nda saat:14.00’de gerçekleşecek. Misafirler 20 TL karşılığında alacakları 20 marka ile stantlardaki lezzetleri satın alıp tadabilecekler. Festival kapsamında Miskin Atölye’de ekşi mayalı ekmek atölyesi de düzenlenecek.

Yer: Cumhuriyet Meydanı

Tarih: 23 Eylül 2023

{152315}

Gizem Çıldız
Gizem Çıldız Tüm Yazıları