preloader

Oğlak Burcu Ekim Yorumları

Oğlak Burcu Ekim Yorumları

Yazı Boyutu:

Sevgili Oğlak’lar ve yükselen Oğlak’lar, Ekim ayı sizin için aile ve kariyer arasında denge kurmayı ve mesleki anlamda büyük sıçramaları vaat eden güçlü, enteresan bir ay olacak.

Ayın ilk günlerinde halen daha yazdan kalma finansal bazı mevzuları çözmeniz gerekebilir, biraz da gelecek planlarınız üzerine düşünebilirsiniz. Ancak 5 Ekim itibariyle aklınız fikriniz kariyerinizde olmaya başlarken 9 Ekim itibariyle de artık hayatın tadını çıkarmak ve daha keyifli anlar geçirmek isteyeceksiniz.


Oğlak burçlarını bu yıl neler beklediğini öğrenmek için tıklayın.

12 Ekim’de eylem gezegeni Mars da burç değiştiriyor ve sizi daha stratejik, mantıklı ve ihtiyaçları çerçevesinde çevre geliştiren biri haline getiriyor.

14 Ekim’de kariyer hanenizdeki tutulma ile mesleki anlamda ödüller almaya başlıyor, yeni açılan fırsat pencerelerini fark ediyorsunuz. 6 ay boyunca burada karşınıza çıkan konuları geliştirmeye devam edeceksiniz.

22'si itibariyle bakışınızı sosyalleşmeye, çevrenize ve buradan nasıl fayda elde edeceğinize çevirmeye başlıyorsunuz. 28 Ekim’de Boğa burcundaki tutulma ile sevme ve sevilme ihtiyacınızın arttığını görecek, belki çevrenizin veya özel birinin ilgisinden de besleneceksiniz. Bazılarınız yeni bir ilişkiye başlayabilir. Çocuklar da gündeme gelecektir.


Oğlak burcunun özellikleri, burç uyumu, stil kodları ve çok daha fazlasını keşfetmek için tıklayın.

Duygu Demir
Duygu Demir Tüm Yazıları