preloader

Nigar Bostan 2024 Burç Yorumları

Nigar Bostan 2024 Burç Yorumları

Yazı Boyutu:

Astrolog Nigar Bostan 2024 yılında gökyüzünde neler olacağını ve gezegenlerin burcunuzu nasıl etkileyeceğini detaylarıyla anlattı.

2023 yılının ilkbahar aylarında başlayan temel değişimlerin yansımalarını kapsayan 2024 yılında, ilişkilerimize öncelik verirken, fedakarlıklarımızın ne denli karşılık bulduğuna dikkat kesileceğiz. Öz benliğimizin ve biricikliğimizin gerek ikili ilişkilerde, gerekse toplum önünde, yeniden inşa edildiği bir yıl olarak 2024 yılı hafızalara kazınacak.

Diğer yandan, teknoloji devrimlerinin global dünya üzerinde yoğun hissedildiği yeni buluş ve uygulamalarla, insani yönümüz arasında denge kurmakta zaman zaman zorlanacağız. Geleneksel değerlerin kökten değişimine tanıklık edeceğimiz 2024’de doğaya olan saygınlığımızı yüceltmek ve dünya üzerindeki barışı sürdürmek için bireysel sorumluluklarımızın bilincine varacağız.

Yeni teknolojiler, ulaşım, iletişim, ilişki, organizasyon, finansal göstergeler ve toplumsal hareketliliğin çok konuşulacağı 2024 e doğru hızla ilerlerken, bakalım burçları gökyüzündeki hareketlilik 2024’de nasıl etkileyecek?

2024 yılının Merkür retrolarını da yazmadan geçmeyelim: Bu tarihler arasında yeniliklere adım atmamak doğru olacaktır.

  • 13 Aralık 2023 – 03 Ocak 2024
  • 02 Nisan - 26 Nisan 2024
  • 06 Ağustos-29 Ağustos 2024
  • 27 Kasım-16 Aralık 2024

2024 yılında ilişkilere farklı bir perspektif kazandıracak olan Terazi ve Koç aksı üzerinde meydan gelecek Güneş- Ay Tutulma tarihleri ise:

Ay Tutulması: 25 Mart 2024 / 18 Eylül 2024

Güneş Tutulması: 08 Nisan / 02 Ekim 2024

Koç Burcu 2024 Astroloji Yorumu

Nigar Bostan 2024 Burç Yorumları

Bu yılın baş aktör / aktrislerinden olan Koçlar, yıl boyunca hem özel hem de iş hayatlarındaki ilişkilerinde yepyeni kararlar alıp, cesaret dolu, riskli atılımlar yapacaklar. Özellikle Mart sonu ve Nisan’ın ilk yarısında bu değişimlerin somut sonuçlarını deneyimlemeye başlarlar. 2014 yılındaki yaşadıkları değişimlerin benzerleri ya da sonlanmalarıyla karşılaşabilirler.

Özellikle sonbahar aylarında (Eylül-Kasım) kariyerlerinde ya da aile hayatlarında geleneksel şekilde devam eden konular artık sonlanabilir. Diğer yandan Ocak ayında Plüton’un Kova burcuna geçişiyle, yeni grup, topluluk ve arkadaş çevreleriyle, değişen dünya düzenine paralellik gösteren, devrimci fikir ve yenilikçi yatırımlara adım atmak isteyebilirler. Bu dönemde STK’lar, kapalı gruplar, kulüpler, siyasi çevreler hayatlarına dahil olur ya da daha önceden bu alanda üstlendikleri görev ve sorumluluklar değişebilir.

Finansal koşullar açısından sürpriz kazançlara açık bir yıl geçirecek olsalar da yılın son yarısında beklenmedik maddi kayıplara karşı temkinli olmalılar.

Mayıs sonuyla beraber, yeni bilgilerle donanacakları sık seyahatler kapılarını çalacak. Yolculuklarda eğitim düzeyi yüksek kişilerle tanışacaklar. Ayrıca Aralık ayında yönetici gezegenleri Mars’ın Aslan burcunda geri harekete başlayacak olmasıyla, eski aşklar kapılarını çalabilir.

Çocuklarıyla ilgili aşırı harcamalar bu dönemde zorlayıcı olacaktır. Aralık- Şubat 2025 arasında, spekülatif yatırımlarla ilgili temkini elden bırakmamalılar.

Zodyak'ın en hareketli burçlarından Koç'un özelliklerini keşfetmek için tıklayın.

Boğa Burcu 2024 Astroloji Yorumu

Nigar Bostan 2024 Burç Yorumları

Bu yıl Mayıs’la beraber, finansal konularda şans, fırsat, bolluk ve bereket sizden yana olacak. Zihinsel beceriniz, iletişimsel dehanız sayesinde bol para kazanacak, kazandığınızı harcamaktan da pek geri durmayacaksınız.

2025’in ilk yarısına kadar, kültürel zenginliğinizi artıran ortamlarda yeni kişilerle tanışabilir, ayrıca yabancılar ve uzaklarla kalıcı bağlantılar kurabilirsiniz. Fakat yılın son yarısında yakaladıkları fırsatları ellerinden kaçırma ihtimali de yüksek. Bu nedenle öz güvenlerine sahip çıkarak, bireysel başarılarını ön planda tutmalılar.

Ayrıca yılın ilk yarısından sonra iş ilişkilerinde eskiyle vedalaşıp, yeniliklere yelken açacaklar. Uzun zamandan beri yürüttükleri projelerin tamamlanmasıyla, mesai arkadaşlarıyla yollarını ayırabilirler. Ofis taşıma da gündeme gelebilir. Mart ayında iş nedeniyle tanıştıkları biriyle uzun soluklu birliktelik yaşamak için adım atabilirler. İlişkinin kalıcı olup olmayacağı ise, Eylül ayında Balık burcundaki Ay tutulmasıyla netlik kazanır.

Yıl boyunca çevrelerindekilere parlak ve farklı fikirler vererek, monoton ve rutini seven tavırlarını geride bırakıp herkesi şaşırtacaklar. Nisan ayında günlük yaşamın yoğunluğundan dolayı sağlıklarına özen göstermeli, özellikle bol su içerek böbreklerini korumalılar. Yıl içinde haklarında yapılan dedikodulara kulak tıkayarak, fırsat buldukça sanat, seyahat gibi sevdikleri konularla vakit geçirmeyi tercih etmeliler.

En güvenilir burçlardan olan Boğa'ların özelliklerine yakından bakmak için tıklayın.

İkizler Burcu 2024 Astroloji Yorumu

Nigar Bostan 2024 Burç Yorumları

Yılın en şanslı burcu İkizler olacak. Zira, uzakları, öğrenmeyi, bolluk, bereket ve genişlemeyi anlatan Jüpiter gezegeni 26 Mayıs’tan sonra bir yıl İkizler’e demir atacak. Koç-Terazi aksında meydana gelecek olan tutulmaların da etkisiyle, ilişkiler açısından kısmetli ve fırsatlara açık bir dönemden geçecekler.

2024’de eğitsel deneyimlerini güçlendirerek, esprili ve neşeli tavırlarıyla herkesin ilgisini çekmeyi başaracaklar. Aynı anda birden çok ilişki kapılarını çalabilir. Evlilik teklifleri çift kısmetli oldukları veya çocuk sahibi olma fikrine sıcak baktıkları bir yıl geçirecekler.

Hayatlarına yeni bir hobi ya da sportif bir uğraş girebilir. Komisyon tarzı işlerden ek gelir elde edebilirler. Bazı İkizler ise, süre giden ilişkilerine beklenmedik şekilde son verip, aniden yeni bir ilişkiye adım atabilirler.

Yılın ikinci yarısında iş yaşamında yönetim değişimi ile karşılaşabilirler. Bu dönemdeki güçlü ama gelip geçici fırsatları, hayatlarında kalıcı kılmak adına, zor günlerin varlığını da unutmayarak, doğru şekilde yönlendirmeliler.

Rutin yaşamlarında sürprizlere ve ani değişimlere açık oldukları 2024 yılı boyunca evden çok, seyahat ve etkinliklerde vakit geçirecekler. Yönetici gezegenleri Merkür’ün Nisan, Ağustos ve Aralık ayındaki geri hareket döneminde maddi kazançlarındaki iniş çıkışlara ve iletişim kazalarına karşı tedbirli olmalılar.

Aralık ayında Mars’ın Aslan burcundaki geri hareketi nedeniyle, kardeş ve yakın akrabalarıyla tartışmadan uzak durup, kara yolculuklarında ekstra dikkatli olmalılar.

Hareketliliği ile tanınan İkizler burçlarının özelliklerine yakından bakın.

Yengeç Burcu 2024 Astroloji Yorumu

Nigar Bostan 2024 Burç Yorumları

2024 yılı Yengeçlere, özellikle kariyer yaşamlarında ektiklerini biçtikleri, hareketli, risklere ve cesaretli atılımlara açık bir enerji taşıyacak. Evdeki düzenlerinde hem ilişkisel hem de mekânsal boyutta kökten değişimlerle karşılaşabilirler. Dış dünyadaki bireysel başarılarını herkese yansıtmaktan çekinmeyecekleri bir enerjiyle yıl boyunca aktif dönemlerden geçecekler.

24 saatin yetmediği günlerde kalın kabuklarını kırarak, ekstra efor sarf edip, hem iş hem de özel yaşamlarında sevdiklerine karşı duyarlı davranışlarından ödün vermek istemeyecekler. Arka planda herkes onları konuşsa da onlar doğru bildikleri hedeften şaşmayarak, yılın ikinci yarısında, herkesi şaşırtan, felsefi fikirlerle bezeli bir kitap çıkarabilir ya da buna benzer kalıcı bir başarıya imza atabilirler.

Akademik konular, uzun zamandan beri emek verdikleri yabancılarla ilişkiler, hukuki süreçler, tanıtım konuları ve uzaklarla bağlantılarında sabır gösterdikleri sürece, yıl boyunca olumlu geri dönüşlerle karşılaşırlar.

Miras ve partnerin geliriyle ilgili temalar maddi güvencelerini destekleyebilir. Sonbaharda partner ile ilişkilerinde kalıcı dönüşümlere tanıklık edecekler. Nisan, Ağustos ve Aralık aylarında iş akışlarında duraksamalarla karşılaşabilirler. Yıl sonunda maddi harcamalarında (çocuk veya partnerleri için) kontrolü kaybedebilirler.

Duygusal ve mantıklı Yengeç burçlarının özelliklerini keşfetmek için tıklayın.

Aslan Burcu 2024 Astroloji Yorumu

Nigar Bostan 2024 Burç Yorumları

Yıl boyunca, gelecek planları, dostluklar, arkadaşlıklar, kulüp ve derneklerle ilgili hareketli bir döneme adım atıyorlar. Flörtöz ilişkilerin baş kahramanı olabilirler. Sadakati her şeyden ön planda tutan Aslanlar için bu durumu yönetmek zaman zaman zorlayıcı olacaktır.

Özellikle Ekim ayından sonra ilişkiler konusunda ikilemler yaşayıp, seçim yapmakta zorlanabilirler. Koç ve Terazi’deki Güneş-Ay tutulmaların etkisi kısa ve uzun seyahatler, komşu ve yakın akrabalarla olan ilişkiler, eğitimler, internet üzerinden takip ettikleri iletişim ağları alanında kendini gösterecek. Bu temalara yönelik değişimleri Mart ve Eylül aylarında deneyimleyebilirler. Aynı dönemlerde araba alım-satımı gündeme gelebilir. Ayrıca, tek başlarına yürütecekleri bir iş kurmanın planını yapabilirler.

6-29 Ağustos döneminde maddi konularla ilgili gecikmeler ve aksiliklerle karşılaşabilirler. Sene sonunda ikili ilişkilerde kontrolsüz öfke patlamaları, kalplerindeki yüce sevginin tıkanmasına neden olur. Bu dönemde aşka dair ne varsa dile dökmekte fayda var. Bencil ve kibirli davranmak onlara fayda vermeyecektir.

Gösterişli ve özgüvenli Aslan burçlarını tanımak için bu içeriğe göz atın.

Başak Burcu 2024 Astroloji Yorumu

Nigar Bostan 2024 Burç Yorumları

2024 yılında Başaklar, kendilerini partnerin davranış ve tutumlarına göre hareket etmek mecburiyetinde hissedecekler. Tekamüllerini gerçekleştirdikleri 2024 yılında geçmişten taşıdıkları ilişkisel zorlanmalara çözüm bulmak, pratik zekalarını işlevsel şekilde ortaya koymalarının sonucu olacak.

Kariyerlerinde birden çok fırsatla karşılaşacak olmaları, kontrolcü ve mükemmelliyetçi yönlerini ilk başta zorlayabilir. El attıkları birden çok iş, bir sonuca ulaşmadan, bekleme sürecine takıldığında geceleri uykuları kaçacaktır. Buna engel olmak için iş hayatı kadar özel hayatlarına da vakit ayırmalı, aile fertleriyle beraber zaman geçirerek, onlarla sorunlarını tereddüt etmeden paylaşmalılar.

Değişken durum ve koşullara adapte oldukları takdirde yılı verimli çalışmalarla geçirebilirler. Aynı anda bir koltuğa birden çok karpuzun sığamayacağını anladıkları bir yıldalar.

Özellikle 25 Mart/ 8 Nisan /18 Eylül/ 2 Ekim’deki Güneş ve Ay tutulmalarıyla, ticari hayatlarında bazı ortaklıklara son verip, yenilerine yeşil ışık yakabilirler ya da mevcut ortaklıklarında farklı iş kollarına yönelebilirler. Kazançlarını dengede tutarken ceplerinden çıkan paranın planladıklarından fazla olması onları doğal olarak endişeye itebilir. Açık düşmanlarıyla hukuki süreç başlayabilir.

Duygusal yaşamlarında denge ve ahenk ararken, kişisel değerlerini ikinci plana ittiklerini anlamak, ilişkilerinin zedelenmesine zemin hazırlayabilir. Ayrıca 2014-2015 yıllarında olup bitenler, tekrar kapılarını çalacaktır. Özellikle Ağustos ayında iç dünyalarına yönelip, çevredekilerle iletişim kurmak istemeyebilirler. Aralık ayında kalp-damar sağlığına ekstra özen göstermeliler.

Mükemmeliyetçiliği ile tanınan Başak burçlarını daha yakından tanımak için tıklayın.

Terazi Burcu 2024 Astroloji Yorumu

Nigar Bostan 2024 Burç Yorumları

2024 sahnesinde Koçla beraber başrolü paylaşan Teraziler, ilişkileriyle bu yıl çok konuşulacak ve kendilerinden beklenmeyen risklere göğüs gererek, bundan sonraki yaşamlarında cesaret isteyen koşullara yelken açacaklar.

Gerek özel gerekse iş yaşamlarında sürdürdükleri düzenin değişimi, onların denge arayışını zorlasa da zaman içinde yeninin olumlu sonuçlarına odaklanmayı başaracaklar. Kısacası yıllardır (2014'ten beri) sürdürdükleri “Ben yerine sen desen” söylemini bir kenara atıp, “Ben de en az senin kadar önemliyim” deme fikrini benimseyecekler. Hal böyle olunca da her bitiş hayatlarında yeni başlangıçları getirecek.

Yeni ilişki, yeni iş, yeni dış görünüş ve yeni sosyal çevre. Biraz cesaretle 2023 Ekim’in de başlattıkları bu gündemi mart ve nisan ayında daha da hareketlendirebilirler. Bazıları için ise uzun zamandan beri devam eden hukuki bir sürecin yıl sonuna kadar bitmesi mümkün olur.

26 Mayıs’ta İkizler burcuna yerleşecek olan Jüpiter’in etkisiyle, ya akademik dünyanın kapısından içeri girecek ya da o diyar senin bu diyar benim diyerek, ellerinden valizi düşürmeden seyahatlerde yeni insanlar tanıyacaklar. Hayata pozitif bakmayı öğrenmek ve paylaşımı bol ortamlarda vakit geçirmek onların yaşam tecrübesini olumlu etkileyecek.

Nisan ayında partnerleri ile iletişimde kopukluk yaşayabilirler. Mayıs onlar adına olayların kolaylıkla akmasına zemin hazırlayacak. Ağustos’ta yorgun zihinleri sağlık koşulları açısından alarm verebilir. Bu süreci meditatif dengelemelerle rahatlatmaları en doğru karar olacaktır.

Zarif ve sevimli Terazi burçlarının keşfedilmeyi bekleyen birçok özelliği var.

Akrep Burcu 2024 Astroloji Yorumu

Nigar Bostan 2024 Burç Yorumları

2024’te gizli saklı ilişkilere hazır olun. Özel hayatınızı sosyal ilişkilerinize karıştırmak istemediğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Hatta daha yollarınızı ayırdığınız kişi ve kişilerle tekrar bir araya gelme durumuyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Hatırlayın bakalım tarihin sisli puslu perdesini: 2013 Ekim’den 2015’in ilk yarısına kadar geçen 18 aylık süreçte kimlerle hangi ortamlarda beraberdiniz? O dönemdekilerle 2024’te yollarınız yeniden kesişebilir. O süreçte başlayan konular bu zaman diliminde farklı gelişmeler gösterecektir.

Yılbaşının ardından oturduğunuz evi terk edebilir hayatınızda bembeyaz, yepyeni bir sayfa açmaya kendinizi çok hazır hissedebilirsiniz. Diğer yandan hayatın en keyifli anında bile sorumluluklarınızı aklınızdan bir türlü atamadığınız 2024’te çocuk sahibi olmak için çaba sarf edebilir, çocuğunuz varsa maddi, manevi yükünü üstlenirsiniz.

Yardım kuruluşları ve sosyal hayat ilişkilerinizde faydalı ve verimli çalışmalardan güzel geri dönüşler alacağınız bir yıl olabilir 2024. Diğer yandan Mayıs sonunda şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter İkizler burcuna geçerek, size maddi açıdan destek sunmaya hazır olacak. Ortaklıklardan olumlu kazançlar etmenin yanı sıra, spiritüel konular, okült bilgiler ve metafizik kavramlara karşı daha fazla merak ve ilgi besleyeceksiniz. Yeni şeyler öğrenmek zihninizin daha çok beslenmesine bu da kendinizi daha mutlu ve huzurlu hissetmenize neden olur.

Haziranla beraber yatırım amaçlı kredi çekmek, borsa gibi spekülatif getirilerle haşır neşir olmak için uygun koşullarla karşılaşabilirsiniz. Sene sonunda yönetici gezegeniniz Mars, kariyer alanınız olan Aslan burcunda 2.5 ay geri gidecek. Bu süre içinde ebeveynleriniz ve işyerinizdeki yöneticinizle tartışmaktan kaçınıp, son anda evlilikten vazgeçmemelisiniz. Terfi, prim gibi önceden söz verilen konularda işyerinizin geri adım atması sizi doğal olarak öfkelendirebilir. Yine de süreci Şubat sonuna kadar temkinli bir şekilde takip etmek doğru olacaktır. Zira koşullar sizin lehinize tekrar ele alınabilir.

Bıraktığı soru işaretleriyle her zaman gizemli olan Akrep burçlarının özelliklerine göz atın.

Yay Burcu 2024 Astroloji Yorumu

Nigar Bostan 2024 Burç Yorumları

Yay burçları 2024’te ev, yuva, yerleşim konularıyla uğraşıp, ele geçirdikleri şans ve fırsatların hangisine öncelik vereceklerine kolay karar veremeyecekler. Özellikle yılın ikinci yarısından sonra, şeytan tüylü enerjileri sayesinde çevrelerindeki herkesin dikkatini çekmeyi başarabilirler.

Yabancı bir partner hayatlarına girebilir. Ortaklıklardan yana bu yıl oldukça şanslılar. Ummadıkları zamanda ummadıkları kişilerden güzel iş teklifleri alabilirler. Ayrıca çalıştıkları yerde terfi etmek gündemlerinde olan konular arasında olur.

Nisan ayında aşk hayatlarında iletişim problemleriyle uğraşmak zorunda kalırken diğer yandan çocuklarıyla aralarında anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Mayısla beraber bu sorunları çözmek mümkün olur.

Ağustos ayında yöneticilerine kendilerini anlatmakta ve onları anlamakta sıkıntı yaşayabilirler. Çok çaba harcayıp az geri dönüş aldıkları bir yıl gibi görünse de 2024, aslında gelecek yaşamları için kalıcı temeller attıklarını ancak 2025 yılının Mayıs’ında anlarlar.

Koç-Terazi tutulmalarının etkisiyle ideallerini gerçekleştirmek için kimlerle ilerlemeleri gerektiğini kavrayacaklar. Plüton’un Ocak ayından itibaren Kova burcuna geçişiyle, teknolojik ve dijital konulara olan konsantrasyonları güçlenip, yeni dünya düzeninde bilimsel verileri en hızlı kullananlardan biri olabilirler.

Kardeş ve yakın akraba ilişkilerinde 20 yıl boyunca yavaş ama derinden dönüşüme neden olacak evrimleşme sürecinde olduklarını da unutmadan belirtmek doğru olur. Zihinsel kapasitelerini artıracak ilgi duydukları konuların kursuna kayıt olmak da yine 2024 de mümkün olacaktır.

İyimser ve özgür ruhlu Yay burçlarının özelliklerine yakından bakmak için tıklayın.

Oğlak Burcu 2024 Astroloji Yorumu

Nigar Bostan 2024 Burç Yorumları

2024 yılında gündelik hayatın akışında pozitif bir gelişim yaşamaya hazır olan Oğlaklar özellikle yılın ikinci yarısından sonra 1 yıl boyunca mesai arkadaşlarıyla zengin fikir paylaşımlarına girip, aynı anda birden çok projeyi verimli bir enerjiyle tamamlayıp, iş ve kariyer hayatında ses getiren bir üne sahip olurlar. Zira Ocak’ta para ve kazanç alanına geçecek olan Plüton’un da etkisiyle öz değer duygularını güçlendirme fırsatı yakalarlar.

Fakat Plüton sonbahar aylarında tekrar Oğlak’a geri döndüğünde onları geçmişten taşıdığı konuları tekrar ele almak zorunda bırakır. Yalnız başlarına almak zorunda olduğu kararlar Oğlakları bunaltacaktır. Bu nedenle fikirlerini destekleyen birileriyle beraber hareket etmek isteyebilirler.

Koç ve Terazi burcundaki tutulmaların etkisiyle, sanki kariyer yaşamlarından ses getiren bir jübileyle ayrılıp, yepyeni bir iş koluna yönelmeyi tercih ederler. Teknolojiye yatırım yapmak ve gruplarla hareket etmek onlar için avantaj sağlar. Nisan ayında ev içi iletişimde zorlanma yaşayabilirler. Herkes kendi fikrinin ateşli savunucusu haline gelebilir.

Bu arada yalnız yaşayan Oğlakların eski tanıdıklarıyla yolları yeniden kesişebilir. Aralık ayında meydana gelecek Aslan burcundaki Mars’ın geri hareketi nedeniyle, ortaklıklardan ya da yatırımlardan yana ani kriz yaşayabilirler. Kalp sağlıklarına da yine aynı dönemde özen göstermeleri iyi olur.

Disiplinleri ve kararlılığı ile tanınan Oğlak'ların tüm özelliklerini bu içerikte göreceksiniz.

Kova Burcu 2024 Astroloji Yorumu

Nigar Bostan 2024 Burç Yorumları

2024’ün derin dönüşümlerle baştan yaratacağı Kovalar, Plüton gibi yer altını yöneten en güçlü gezegeni 20 yıl boyunca misafir etmeye hazır olacaklar. Bu sayede hayata karşı bakış açıları değişirken özellikle ikili ilişkilerde özgür tavırlarının arkasında durmaktan gurur duyacaklar. Güçlü duruşları sayesinde hayatın zorluklarıyla başa çıkmak onlar için keyifli bir rutin haline gelebilir.

Koç ve Terazi’deki Güneş Ay tutulmalarının etkisini kısa uzun yolculuklar, pazarlama, tanıtım faaliyetleri, akademik konular, hukuki gündemler ve bürokratik işlemler alanında, 18 ay boyunca deneyimleyecekler. Bu nedenle yıl boyunca seyahatler gündemlerinden düşmeyecektir.

Uzaktakilerle kuracakları yoğun iletişim trafiğinin etkisiyle, yaşama daha vizyoner bir pencereden bakabilirler. Kardeşleriyle bir işe ortak olarak dahil olmak 2024 planları arasında yer alabilir. Kıvrak zekalarını yeniliklere açık projeler için aktif şekilde kullanmak isterler.

Hafif yokuşta olan bir ev ya da ofise taşınmak için Nisan, Ağustos ve Aralık ayını pas geçmeliler. Ev içi ilişkilerde güven ve konfor alanını korumak isteseler de özellikle sonbahardan sonra beklenmeyen değişimlerle karşılaşabilirler.

Aralık ayında hem ikili ilişkilerinde hem de arkadaş çevresinde ayrılıklar ve ego patlamalarıyla uğraşmak zorunda kalabilirler. Bu alandaki sıkışan enerji ancak 2025 yılının Şubat sonundan sonra rahatlamaya başlar. Yıl içinde aşk kaçamaklarına açık olacakları yoğun süreç ise yılın ikinci yarısını kapsayacaktır.

Zodyak'ın en zeki burçlarından Kova'lar keşfedilmeyi bekleyen yönleriyle dikkat çekiyor.

Balık Burcu 2024 Astroloji Yorumu

Nigar Bostan 2024 Burç Yorumları

Sevgili Balıklar, ilişkilerde “Dur!” demeyi öğrendikçe büyüyüp, gelişecekleri, hayatın farklı alanlarında kalıcı deneyimler kazanacakları bir yıla adım atıyorlar.

Ebeveynleriyle ilişkilerinde bir devrin sonuna gelerek, kendi başlarına karar alma sorumluluğunu bilerek, isteyerek üstlenecekler. Hayat yolculuğunda bireysel güçlerinin farkına varıp, 2023 yılında başlattıkları rotanın ikinci aşamasında 30 Haziran-16 Kasım arasında zorlu bir parkura girseler de sene sonunda finish çizgisine ulaşmayı başaracaklar.

Maddi paylaşımlar alanında meydana gelecek Güneş ve Ay tutulmaları onların gelir-gider tablosunda sıfırdan elde edecekleri yeni kazançların kilidini açacak. Bunun için özellikle Nisan ve Eylül ayında daha fazla çaba sarf edebilirler.

Yönetici gezegenleri Jüpiter’in 26 Mayıs’ta İkizler burcuna geçmesiyle, evle ilgili konularda şans ve fırsatı yakalayabilirler 2013 yılında olduğu gibi. İki farklı hanede yaşamlarını sürdürebilirler. Ya da ani bir şekilde farklı bir şehir ya da ülkeye taşınmaya karar verebilirler.

Nisan ayında maddi harcamalarında kontrolsüz bir artış gündeme gelebilir ya da kazançlarında gecikme yaşayabilirler. Aşk hayatlarını inişli çıkışlı ilerleyeceği ay Ağustos olacaktır. Eski ilişkilerin kapılarını çalması kafalarını karıştıracaktır.

Hasat mevsimi olan Eylül ve Ekim aylarında en doğru kararı vermek onlar için daha kolay olur. Kardeş ve yakın akrabalarla ilişkilerinde yıl içinde beklenmedik konularla yüzleşebilirler.

Duygusal ama bir o kadar da çok yönlü olan Balık burçlarının özelliklerini bu yazıda keşfedeceksiniz.