preloader

Teknoloji Alışverişinde Fırsat ve Avantajın Adresi: Troy

09.08.2022
Teknoloji Alışverişinde Fırsat ve Avantajın Adresi: Troy

Yazı Boyutu:

Apple’ın Premium Reseller’ı olarak tanınan Troy, mağazalarında müşterilerine sunduğu avantaj ve fırsatlara yenilerini eklemeye devam ediyor. Teknoloji alışverişinde bütçenize fayda sağlarken, uzun dönemde sunduğu kolaylık ve imkânlarla da memnuniyetinizi kazanacak olan Troy’un artılarını, “Artısıyla Troy” ile keşfediyoruz.

Geçmişi, Artı Bilgisayar markasıyla, Türkiye’de kişisel bilgisayarların evlere girmeye başladığı ilk yıllara, 1992’ye uzanan Troy; 30 yılı aşkın zamandan beri Apple ürünleriyle müşterilerinin memnuniyetini kazanıyor.

Teknoloji Alışverişinde Fırsat ve Avantajın Adresi: Troy

Apple ürünlerinin Premium algısına yakışır bir hizmet anlayışını İstanbul, İzmir, Eskişehir, Kocaeli ve Antalya’da bulunan 14 mağazasında en iyi müşteri hizmetleri yaklaşımıyla sunan Troy, pek çok yönüyle teknoloji tutkunlarının ilk durağı olmaya aday. Troy’dan alışveriş yapmanın sağladığı avantajları hızlıca sıralayalım.

Troy’dan Alışveriş Yapmak İçin 5 Sebep

Teknoloji Alışverişinde Fırsat ve Avantajın Adresi: Troy

Ürün Tercihinde En Doğru Bilgiyi Alırsınız

Günümüzde alışveriş yapmak çok kolay ancak ihtiyacımıza uygun olan ürünü aldığımıza emin olmak bir o kadar zor. İhtiyaçlarınızı can kulağıyla dinleyerek sizin için ideal ürün modellerini bütçenize en uygun biçimde, optimum olarak paylaşan uzman Apple kadrosu, Troy’un en önemli artılarından biri. Alışverişin her aşamasında müşterisine yardımcı olan Troy’un uzman kadrosu, kişisel bir danışman olarak müşterisini en doğru biçimde bilgilendirerek mağazadan güler yüzle ayrılması için çalışıyor.

Kullanımla İlgili Sorularınız Anında Cevaplanır

Bir ürünü almak, onu kullanmak için yeterli olmuyor. Her ne kadar Apple ürünleri kolay kullanımıyla da meşhur olsa da çoğu kullanıcının satın aldıkları ürünlerle ilgili soruları olabiliyor. Düzenli eğitimlerle kendilerini sürekli geliştiren uzman Apple kadrosu, Troy mağazalarında yüz yüze, sıcak satışla birlikte ürün kullanımıyla da ilgili sorularınıza anında cevaplar veriyor. Basit veya kapsamlı fark etmeksizin, satın aldığınız ürünü en etkin biçimde kullanmanıza yardımcı olacak bilgiler, Troy mağazalarında sizlere sunuluyor.

Satış Sonrası Teknik Destek Güveni Yaşarsınız

Bir ürünü satın aldıktan sonrası da çoğu müşteri için en önemli kriterler arasında yer alıyor. Apple’ın kalite standardını tamamlayan bir satış sonrası teknik destek için de en doğru adres Troy. Satın aldığınız Apple ürünleriyle ilgili satış sonrasında tüm teknik sorunlarda Troy size destek sağlamaya devam ediyor.

Ekstra Garanti Avantajlarına Kavuşursunuz

Tüm Apple ürünlerinde 2 yıllık Apple Türkiye garantisinden fazlasını isteyenler için Troy, bu yasal garanti süresini artırmayı hedefleyen ve Apple ürünlerinin ömrünü uzatan farklı çözüm paketleriyle de müşterilerine destek oluyor. Her sorununuzla yakından ilgilenen uzman Apple teknisyenleri, ürünleriniz için ideal garanti koşulları konusunda da özenle çözüm arıyorlar.

Satış Öncesi ve Sonrası Doğru ve Güvenilir Hizmeti Deneyimleyebilirsiniz

Her üründe olduğu gibi teknolojik ürün satın alırken de müşteri memnuniyeti en önemli noktalardan biri. Troy da uzman ekibi ve keyifli teknoloji deneyimi ile bu müşteri deneyimini en üst seviyeye taşıyor. Mağazalarında uzman ekipler ile ürünü detaylıca inceleme aşamasından, satış sonrasında yaşayabileceğiniz herhangi teknik sorun sürecine kadar aradığınız tüm cevap ve doğru hizmeti bulabiliyorsunuz.

{774555}

Etiketler

Erdal Kaplanseren
Erdal Kaplanseren Tüm Yazıları