preloader

En İyi Kulak Üstü Kulaklıklar

09.01.2023
En İyi Kulak Üstü Kulaklıklar

Yazı Boyutu:

Mükemmel müzik performans sunan seçeneklerden gerçekçi oyun deneyimi vaadine en iyi kulak üstü kulaklıkları inceledik.

Hızla başlanan güne şehir içindeki koşturmalarla devam ederken en sevdiğiniz şarkı da size eşlik etsin istiyor olabilirsiniz. Çalışmak için çevrenizdeki kafeleri kullanırken online toplantılara girmek ya da belki de sadece kendinizi farklı bir gerçeklikle sararak eşsiz bir oyun deneyimi yaşamak tercihiniz olabilir. Gerçek ses armonisi, baslardan tizlere etkili dinleme performansı, konserde gibi hissettiren dinleme deneyimi için ihtiyacınız olan stilinize, kullanım alanınıza ve aradığınız performansa en uygun olan kulaklığı seçmek.

Retro Stiliyle Marshall Major IV Kulak Üstü Kulaklık

Müzik aletleri ve amfi üreten İngiliz markası Marshall çağa ayak uyduran fakat ikonik görünümünü de bugüne taşıyan tasarımlarıyla hayatımızda olmaya devam ediyor. Ünlü gitaristlerin amfilerinden tanıdığımız Marshall, retro tasarımlı bluetooth kulak üstü kulaklıklarıyla stili tamamlarken her adımda kaliteli müziği de duymaya yardımcı oluyor. Katlanabilir formuyla kullanım kolaylığı sağlayan Marshall Major IV tam 80 saat kullanım ömrü sunuyor. USB C girişli şarj ünitesi bulunan kulaklık 15 dakikalık hızlı şarj ile 15 saat kullanılabiliyor. Mikrofon performansı ise oldukça yeterli. Müzik hissi konusunda ise söyleyecek çok fazla bir şey yok zira Marshall zaten müzik dünyasının kalbinden geliyor.

Bose Teknolojisi Kulağınızda

Aktif gürültü önleme özelliği sayesinde sizi kendi dünyanızla baş başa bırakan Bose kulak üstü kulaklıklar şık tasarımı ile de öne çıkıyor. Bose Headphones 700 etkileyici ses performansıyla kaliteli müzik sunuyor. Bluetooth ile size özgürlük alanı sağlayan kulaklık, Bose’un teknolojik gücünü günün her saatinde deneyimlemenizi sağlıyor. Şimdi en sevdiğiniz şarkıyı ya da keyif aldığınız podcast’i dinlemeye başlayabilirsiniz.

Gamer Kulaklıkların En Yüksek Performanslısı Gamepower Medusa

Oyun tutkunlarının yüksek performanslı sese verdikleri önem, oyun deneyimine verdikleri değerle eşit ilerliyor. Oyunun çok boyutlu sesini yüksek performans ile sunarken fiyat açısından da uygun seçenekler barındırıyor Gamepower Medusa. Profesyonel oyuncular için tasarlanan kafa bandı, uzun süre kullanımda rahatsızlık vermeyecek konfora sahip. Mikrofonlu oluşu da oyun dünyasında diyalog kurmak için bir oyuncu kulaklığında aranan deneyimi vaadediyor.

{27936}

JBL Quantum 610 ile Daha İyi Oyun Deneyimi

Sürükleyici bir oyun deneyimi için yüksek performanslı çözümler sunan JBL Quantum 610 ortam sesi, oyun ve sohbeti dengeli şekilde sağlıyor. 40 saatlik pil ömrü, Skype gibi sohbet araçlarıyla uyumu ve Discord sertifikalı oyun sohbeti kadranı gerçekçi ortamda oyun ambiyansı ile yüksek verimlilik sağlıyor.

Zarif ve Etkili Sennheiser Kulak Üstü Kulaklık

Voice Assistant özelliğiyle telefon modelinize göre Google Asistan ya da Siri ile uyumlu çalışabilen Sennheiser bluetooth kulak üstü kulaklıklar eşsiz ses kalitesi ile dışarıda hareket halindeyken de en iyi müzik sistemlerinin performansını kulağınızda hissetmeye yardımcı oluyor. 30 saatlik batarya süresi bulunan kulak üstü kablosuz kulaklık aktif gürültü önleme sistemi, yüksek dinamik bass profili ve ekolayzer ayarlarıyla müzik, podcast ya da film izleme tercihinize uygun alternatifler sunuyor.

Fiyat Performans Ürünü JBL T560BT Bluetooth Kulaklık

Rahat kulaklık yapısı, yüksek müzik kalitesi, Siri ve Google Asistan bağlantısı ile fiyatının çok üzerinde özelliklerle toplantılardan müzik dinlemeye tüm ihtiyaçlarınızı uygun bir fiyatla karşılayabiliyor JBL T560BT kulak üstü bluetooth kulaklık. 16 saatlik kullanım süresine ek 5 dakikalık hızlı şarj ile 2 saat kullanım imkânı da kesintisiz müzik anlamına geliyor.

{46082}

Profesyonellerin Tercihi Meze Kulak Üstü Kulaklık

Düzlemsel manyetik sürücü özelliği ile profesyonellerin tercihi olan Meze kulak üstü kulaklıklar, kablolu Liric modeliyle hareket halindeyken mükemmel dinleme imkânı sunar. High-end kulaklık Isodynamic Hybrid Array Driver tarafından desteklenerek şimdiye kadarki en iyi performansıyla karşımızda.

Bağlantıda Kalmanın En Şık Yolu Beats Kulak Üstü Kulaklık

Birinci sınıf müzik dinleme deneyimini gürültü önleme özelliği ile sunan Beats, netlik ve gerçek ses konusunda en yüksek performansıyla kullanışlı ve çok etkili. Yumuşak kulak çevresi yastıkları, hava alma özelliği ve konforuyla ister gün boyu müzik dinleyin ister spor yaparken kullanın.

Müzik İçin Yaratılan Sony WH-1000XM3 Kulak Üstü Kulaklık

Kafa yapısı, saç ve gözlük gibi kişisel özelliklerinizi tespit ederek size özel gürültü önleme deneyimi ile sesi de size göre optimize ediyor ve en iyi dinleme seçeneğini sunuyor Sony WH-1000XM3 kulak üstü kulaklık. Kablosuz kulaklarda karşılaşılan düşük ses sorununa ise üç kat fazla iletkenlikle çözüm buluyor ve dahili amplifikatörü ile gerçek ses deneyimi vaat ediyor.

{6561}

Sihirli ve Zahmetsiz AirPods Max

Alışılan AirPods deneyimini yüksek kaliteli ses ile buluşturan Apple kusursuz bir armoniyle kişiye özel dinleme imkanı sunuyor. Kulak ile eşsiz uyumlanan yastıklara eşlik eden kafa bandı ağ örülü yapısıyla konforu en üst noktalara çıkarıyor. Kulaklık üzerinde yer alan digital crown ise Siri ile bağlantı kurmak, şarkıları değiştirmek ya da telefon yanıtlamak için yardımcınız olabilir. Derin zengin baslardan orta frekanslı seslere ve en temiz tizlere kadar her sesi inceliğiyle deneyimleyebilmeniz için tasarlanan AirPods Max dinamik kafa izleme özelliğiyle de filmler için sinematik bir atmosfer yaratıyor.

Yüksek Kaliteli Ses İçin Bang & Olufsen Kulak Üstü Kulaklık

Ses kalitesi denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Bang & Olufsen Beoplay H95 kulak üstü kulaklık ile kendinizi büyüleyici bir deneyime bırakmaya hazır olun. Ses hassasiyetini geliştirmek için tasarlanan neodim mıknatıslı sürücüleri ile şimdiye kadarki en gelişmiş aktif gürültü önleme seçeneğini sunuyor. Portatif ve katlanabilir tasarımı ile de siz nereye giderseniz playlist’iniz oraya geliyor.

{43191}

Bahar Ergel
Bahar Ergel
editörün tüm yazıları