preloader

En İyi Powerbank Modelleri

25.01.2023
En İyi Powerbank Modelleri

Yazı Boyutu:

Şehrin koşturmasında her zaman hazır olmanızı ve bağlantıda kalmanızı sağlayacak powerbank modellerini keşfedin.

Gün boyunca toplantılardan kısa kahve molalarına, spor salonundan trafikte geçen süreye dünyayla bağlantıda kalmanızı sağlayan cihazlarınızın tek bir şeye ihtiyacı var. Kesintisiz bir güç kaynağına. Hızlı şarj özellikli, rahatça taşınabilen ya da her şeyi defalarca şarj etmeye gücü yeten powerbank modellerini sizin araştırdık.

Duracell Powerbank

Akıllı telefonlar, tabletler ve kulaklıklar, yani USB’den güç alan tüm cihazlarınız için tasarlanan Duracell powerbank modelleri 6700 mAh’dan 20100 mAh’a 3 farklı ürünüyle her zaman tam performansta kalmanızı sağlıyor. 20100 mAh modeli, 2 adet USB-A ve 1 adet USB-C girişi ile üç cihazı aynı anda şarj edebiliyor. Uzun yolculuklardan şehir içinde kullanıma kadar farklı destinasyonlarda sizinle birlikte hareket etmeye uygun boyutları tek dolum ile iPhone cihazınızı 6 kez şarj edebilecek güce sahip. Prize takılı haldeyken de kendisine bağlı cihazları şarj etmeye devam ettiğinden hızlı hareket etmeniz gereken seyahatlerde kurtarıcınız olabilir.

Redmi Powerbank

Redmi taşınabilir şarj cihazı, hava seyahatlerine uygun olması sebebiyle uçakla çıkılacak yolculuklarda en çok tercih edilen modellerden biri. Yüksek yoğunluklu ​​lityum iyon polimer pil ile tablet ve akıllı telefon gibi cihazların yanında USB gücüyle çalışan küçük aksesuarlar için de uygun. Düşük akım şarjı desteklemesi sayesindeyse kulaklık ve akıllı saatlerinizi de şarj edebilirsiniz.

Philips Powerbank

Kesintisiz güç için 10000 mAh gücündeki Philips powerbank modellerini tercih etmeniz için en önemli nedenlerden biri fiyat/performans dengesi. Uygun fiyatıyla öne çıkan güç kaynağının USB-A ve USB-C olmak üzere iki çıkışı bulunuyor ve iki cihazı aynı anda şarj edebiliyor.

{107167}

ttec Powerbank

Zamanın değişimini yakalayan ürünleriyle ttec smart charger, MagSafe özelliği ile kablosuz şarj imkanı sunuyor. iPhone, Apple Watch ve AirPods’unuzu aynı anda hızlı ve güvenli şarj etmenin en şık yollarından birini sunuyor ttec. Kulaklık şarj ünitesi, kablosuz şarj özelliği bulunan AirPods’la uyumlu olan şarj ünitesi, katlanabilen Apple Watch şarj yuvası ile de seyahatlerde taşıma kolaylığı sağlıyor.

Slink Powerbank

Kablosuz şarj özelliğini destekleyen Slink powerbank, 10000 mAh pil kapasitesi ve USB-C özelliği ile iOS cihaz tercih eden kullanıcıların uygun fiyatı sebebiyle tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor.

Samsung Powerbank

Süper hızlı şarj etme özelliği ile öne çıkan Samsung kablosuz şarj cihazı Galaxy ve iPhone modelleri ile uyumlu çalışıyor. 120 metre bluetooth menziline sahip ve aynı anda birden fazla cihazı şarj etmeye imkân tanıyor.

{109423}

Baseus Powerbank

En sevdiğiniz diziyi izlerken ya da toplantınıza devam ederken dahili tutucusuyla yaşamınızı kolaylaştımak için tasarlanan Baseus powerbank iPhone 14 telefonunuzu 30 dakika içinde tam doldurabilecek kadar hızlı. Kablosuz taşınabilir şarj cihazının gücü ise 10000 mAh.

Asus Powerbank

Cezbedici renk seçenekleriyle Asus ZenPower 10000 mAh gücü kredi kartı büyüklüğüne sığdırabilecek bir tasarıma sahip. Sadece 215 gram ağırlığında olması da taşınabilirlik açısından çok büyük bir avantaj sağlıyor. Cihaz sadece USB-A portu destekliyor.

GoSmart Powerbank

Android cihaz kullanıcıları için pratik ve hızlı çözüm sunan GoSmart powerbank modelleri uygun fiyat seçenekleri sunuyor. Sadece USB-A tipi çıkışı destekleyen yapısı düşünüldüğünde, kısa süreli kullanım için tercih edilebilir görünüyor.

Apple MagSafe

Hareket halindeyken cihazınızı full hale getirmeniz için tasarlanan MagSafe iPhone12’den sonraki Apple modelleriyle uyumlu çalışıyor. Telefonunuza yapışarak güvenli bir şarj imkânı tanıyor. Cihazınızda MagSafe’i kullanabilmeniz için MagSafe özelliği olan kılıflar da alışveriş listenize eklemek isteyeceğiniz parçalardan olacak.

{27936}

Bahar Ergel
Bahar Ergel Tüm Yazıları