preloader

En İyi Kulak İçi Kulaklıklar

05.02.2023
En İyi Kulak İçi Kulaklıklar

Yazı Boyutu:

İster hareket halinde olun ister çalışırken maksimum konsantrasyon hedefleyin, ihtiyacınız olan en iyi kulak içi kulaklıkları sizin için seçtik.

Modern hayatın vazgeçilmez ve stil sahibi aksesuarlarından biri haline gelen kulaklıklarda bu kez odağımızda kulak içi kulaklıklar var. Müzik dinlerken, en sevdiğiniz podcast yayınını takip ederken, sporda ya da çalışırken; tüm okazyonlarda ve hava koşullarında sizinle birlikte hareket edecek ve en iyi deneyimi sunacak kulaklıkları birlikte inceleyelim.

Mi True Wireless Kulaklık

Kristal netliğinde bir ses deneyimi için Mi True Wireless kulak içi kulaklık akıllı kulak içi algılama fonksiyonuyla sizinle tam uyum içinde çalışıyor ve arka plandaki gürültüleri minimuma indiriyor. İster tek ister çift kulaklıkla müzik ya da telefon ile görüşme fonksiyonlarından istediğinizi kullanabilirsiniz.

Sennheiser Momentum True Wireless 3 Kulaklık

Retro dokusu ile teknolojik gücü birleştiren Sennheiser Momentum tws kulaklıklar stüdyo berraklığında bir müzik deneyimi sunuyor. Sesli asistan kullanımında ve dokunmatik işlevlerde kolaylık sağlayan kulaklıklar şehir hayatının koşturmasında size konforlu denetim imkanları sağlıyor.

Philips True Wireless Kulaklık

İç ya da dış mekanda spor yaparken en iyi eşlikçiniz olmaya aday Philips tws kulaklıklar su ve tere dayanıklı yapısıyla her hava koşulunda sizinle. Tek şarj ile 6 saat kullanım imkanı sunuyor ve kulaklıkları toplantılarınız ya da telefon görüşmeniz sırasında tekli kullanarak, kullanım süresini iki katına çıkarmanıza olanak tanıyor. Kulak kanalında baskı oluşturmayan tasarımı da en sevdiğiniz müzikleri keyifle dinlemenize yardımcı oluyor.

JBL Kulak İçi Kulaklık

Derin baslar ile kulağınızın içinde konser hissi yaratan JBL Vibe 100 Tws kulak içi kulaklıklar günün her saatinde ve her mekânında müziğin ritmine ayak uydurmanızı sağlıyor. Stereo özelliği bulunan ve kulağınıza ergonomik olarak uyum sağlayan kablosuz kulaklıklar 20 saat kullanım imkânı sunuyor. Ses netliğinde ise JBL’in bildiğimiz kalitesini taşıyor.

Xiaomi FlipBuds Pro Kulak İçi Kulaklık

Tam konsantrasyon için maksimum gürültü engelleme özelliği bulunan Xiaomi FlipBuds kulak içi bluetooth kulaklık üç ayrı kullanım modu ile öne çıkıyor. Günlük mod ile çevrenizdeki gürültüyü engellereyek huzurun ve sessizliğin tadını çıkarırken ofis modunda konsantrasyon ve üretkenlik için en iyi ortamı sağlıyor ya da uçuş modunda kulak basıncı dengesini korurken rahat bir yolculuk için rahatsız edici dış seslerden kendinizi uzaklaştırmanıza yardımcı oluyor. Aramalarda ise gürültü ekleme özelliği sunan mikrofon sayesinde konuşma ya da toplatıları maksimum verimlilikte sürdürmenize imkân tanıyor.

Samsung Galaxy Buds2 Pro Kulak İçi Kulaklık

Hi-Fi ses özelliği Samsung Galaxy Buds2 Pro’yu en iyi kulak içi kulaklıklar arasında öne çıkarıyor. Her nota gerçek tınısıyla kulağınıza gelirken aktif gürültü engelleme ile esinti gibi hafif sesler de dahil tüm dış sesleri ortadan kaldırıyor. Dolby Head Tracking özelliklerine sahip 360 Audio algoritmaları ile başınızı hareket etirdiğinizde mekansal deneyimi de işe dahil ederek daha gerçekçi bir atmosfer sunuyor.

{31462}

Sony WF-C500 Kulak İçi Kulaklık

Küçük boyutuna rağmen Hi-Fi ses kalitesi konusunda yılların Sony deneyimini yaşatan bluetooth kulaklıklar zengin ayrıntılara sahip sesleriyle sizi etkilemeye hazır. DSEE özelliği sayesinde orijinal kayda en yakın dijital sesin kulağınızda yankılanmasını sağlıyor Sony kulaklıklar ve sesi istediğiniz modda çalmanız için seçenekleri size bırakıyor. 20 saate ulaşan dinleme deneyimini kesmek istemezseniz 10 dakikalık hızlı şarj ile kaliteli müziğe ara vermeden devam edebilirsiniz.

Beats Studio Buds Kulak İçi Kulaklık

Güçlü ve dengeli bir ses deneyimi yaşamak istiyorsanız, sanatçıların şarkılarını duymanızı isteyeceği şekilde tasarlanan Beats Studio Buds kulaklıkları alışveriş listenize ekleyebilirsiniz. Stüdyoda kaydedilen müziğin duygusunu günlük hayatınıza taşırken gürültü önleme özelliği ve netlik kousundaki performansıyla da Beats’i en iyiler arasına konumlandırıyor. 8 saate kadar dinleme imkânı sunarken kutusundayken de şarj olabiliyor. Apple ve Android cihazlarla uyumlu çalışırken ergonomik olarak da size ayak uyduruyor ve üç farklı boyda sunulan kulak uçlarıyla en iyi dinleme deneyimine ulaştırıyor.

Huawei FreeBuds Pro 2 Kulak İçi Kulaklık

Yenilikçi yaklaşımıyla Huawei bu kez de kulaklık konusunda performans ve estetiği birleştiren çözümler ortaya koyuyor. Yüksek çözünürlüklü ses sistemi ile öne çıkan Huawei FreeBuds Pro 2 kulak içi kulaklık akustik deneyimle desteklediği sesi kristal berraklığında sunuyor. Müzik dünyasının önemli isimlerinden Devialet iş birliği ile geliştirilen kulaklıklar müziğin orijinal üretim aşamasındaki haliyle en berrak tizlerden en yüksek baslara kadar ayrıntılarla dinlenebilmesine yardımcı oluyor.

{109423}

Lenovo Kulak İçi Kulaklık

Uzun saatler konforla müzik dinlemeye imkan tanıyan Lenowo kulaklıklar su geçirmezlik direci ile hem yağmurdan hem de terden koruma sağlıyor. Bu da kulaklıklarınızı hem iç mekân hem de outdoor sporlar için vazgeçilmez bir yol arkadaşı haline getiriyor. Tek şarj ile 5 saate kadar kullanım imkânı sunan Lenowo kulak içi kulaklık üzerinde bulunan kontrol düğmeleri ile de ses açıp kapama ya da telefon yanıtlama gibi işlemlerde pratiklik sağlıyor.

Bose Kulak İçi Kulaklık

Dünyanın en iyi gürültü giderme özelliğine sahip kulaklığı olarak iddiasını ortaya koyan Bose QuietComfort Earbuds II kulak yapınıza tam oturarak maksimum dinleme performansına ulaşmanız için en güncel haliyle karşımızda. Farkındalık modu açıkken ise kulağınızda kulaklıklarınız varken bile çevrenizi duymanızı ve etrafınıza dikkat etmenizi sağlıyor. Sesi gerçekte olduğu gibi yansıtıyor ve ayarlanabilir EQ ile müziği tam olarak dinlemek istediğiniz modda kişiselleştirmenize yardımcı oluyor.

Marshall Kulak İçi Kulaklık

Marshall’ın müzik dünyasından aşina olduğumuz kalitesi kabloların eşsiz iletkenliği aracılığıyla günlük müzik dinleme deneyiminin bir parçası haline geliyor. Kablolu kulak içi kulaklık tasarımı ile mümkün olan en gerçek sesi deneyimlemenizi sağlıyor.

AirPods Pro

Zengin ses deneyimleri için Apple ailesinin en güçlü kulak içi kulaklık deneyimini sunuyor AirPods Pro 2. Tek şarj ile 6 saatlik dinleme imkânı sunuyor. Yeni geliştirilen ses teknolojisi sayesinde en berrak tiz notalara en derin baslar eşlik ediyor ve dinleme deneyiminizi zenginleştiriyor. Apple ekosistemi içindeyseniz tüm cihazlarınızla sorunsuz bağlantı sağlayacak AirPods Pro’lar kişiselleştirilmiş bir kullanım için sizi bekliyor.

{107167}

Bahar Ergel
Bahar Ergel Tüm Yazıları