preloader

En İyi Tablet Modelleri

16.03.2023
En İyi Tablet Modelleri

Yazı Boyutu:

Yer ve zaman fark etmeksizin her an kullanabileceğiniz, hayatınızı kolaylaştıracak en iyi tablet modellerini keşfedin.

E-kitapları okumak, yolda geçen zamanda iş planlarını kontrol etmek ya da düzenlemek, yer ve zaman fark etmeksizin dijital tasarımlar yapmak, tabletin sunduğu imkânlarla zamanı ve yaratıcılığı etkili kullanmaya yardımcı oluyor. Şimdi bu tabletlerden sizin ihtiyaçlarınıza en uygun olanlar hangileri birlikte bakalım.

Apple iPad Pro M2

Yaratıcılıklarının sınırlanmasını istemeyenlerin her daim elinin altında tutmayı tercih edecekleri bir tablet Apple iPad Pro M2. Yeni ve güçlenen performansıyla şimdiye kadarki en iyi deneyimi sunmak için tasarlanan ürün yaratıcı notlarınızı almanızı, fotoğraf gerçekliğinde 3D tasarımlar yapmanızı ve AR modeller oluşturmanızı sağlıyor. Hem çekim hem de görüntü işleme performansı ile de elinizin altında bir film stüdyosu yaratıyor size. Magic Keyboard ve Apple Pencil ile mükemmel uyumu sayesinde ise üretim ve yaratıcılık süreçlerinizi bir üst seviyeye taşımanıza yardımcı oluyor.

Apple iPad Air

Hafif ve süper güçlü özellikleriyle öne çıkan Apple iPad Air, güçlü grafikleri ve true-tone özelliği ile optimum performansı sunuyor. Tüm gün süren pil ömrü de size gün içindeki programınızda eşlik etmek ve her yerde yaratıcı işler yapmanıza yardımcı olmak için uygun. Kaliteli videolar çekmek veya videolarınız üzerinde çizim yapmak için gereken tüm kreatif imkanları sunuyor ve her zaman bağlantıda kalmanıza yardımcı oluyor.

Huawei MatePad Pro 12.6

Profesyonel düzeyde verimlilik için ihtiyacınız olan her şey Huawei MatePad Pro içerisinde sizi bekliyor. Huawei Notes ile her yerde notlar alıp sonrasında düzenlemenize imkân veren uygulamalar çalışma hayatınızdaki verimliliği artırmak üzerine tasarlandı. Günün yoğunluğuna sizinle birlikte adapte olan cihaz, uzun pil ömrü ve yüksek performansıyla iş asistanınız olmak için yüksek performans göstermeye hazır. M-Pencil ile uyumu da, çalışmalarınızı alışık olduğunuz kalem hissiyatıyla yapabilmenizi sağlıyor.

{27936}

Huawei MatePad Paper

Okuma ve yazma odaklı çalışıyorsanız kağıt hissiyle size konforlu bir yüzey sunacak Huawei MatePad Paper ile tanışabilirsiniz. 10.3 inç’lik ekranı görüntülediğiniz içeriğe göre ayarlanarak sunum hazırlarken, rapor okurken ya da yazı yazarken ihtiyacınız olan deneyimi sunuyor. Huawei M-Pencil ile kağıda yazma hissiyle not almak da mümkün. Çoklu görevler için çoklu ekran kullanım imkânı sunan Huawei MatePad Paper tablet okurken not almaya da olanak tanıyor.

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra

Galaxy dünyasının en iyilerinden Samsung Galaxy Tab S8 Ultra, bir tabletten bekleyeceğiniz her şeyi parmaklarınızın ucuna getiriyor. Gürültü azaltma özelliği ile online görüşmelerde şimdiye kadarki en kaliteli deneyimi yaşayabilirsiniz. Otomatik kadraj sayesinde de bu görüşmelerde her zaman odakta kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmanız için seçenekler sunan Samsung Galaxy Tab S8 Ultra, S Pen ile de sınırlarınızı zorlamanıza imkân tanıyor.

Xiaomi Pad 5

Eğlenceyi artırırken iş deneyimini de geliştiren Xiaomi Pad 5 zengin renk ve görüntü performansıyla da iyi bir oyun ve film izleme deneyimi sunuyor. Dolby Vision desteği ile güçlü ve gerçek renklerin olduğu bir dünyada yer alırken çoklu ekran seçeneğiyle de aynı anda birden fazla göreve odaklanmanıza destek oluyor.

{109423}

Redmi Pad

Yüksek performansı ve yekpare keskin formlu tasarımı ile öne çıkıyor Redmi Pad. Bölünmüş ekranlar ile çalışırken size fonksiyonellik sunarken uygulamaları maksimum verimde kullanmanıza olanak sağlıyor. Dolby Atmos destekli dört hoparlörü surround ses ile izlemenin en keyifli ihtimallerini sunuyor.

Lenovo Yoga Smart Tab

Google Assistant ile eğlenceli bir dünyayı akıllı bir yardımcıya dönüştüren Lenovo Yoga Smart Tab ergonomik formuyla her ortamda çalışmanıza olanak tanıyor. JBL stereo hoparlörleri ise izleme anında profesyonel performans sunmaya odaklanıyor. Akıllı ev asistanı da olmak için tasarlanan tablet, 360 derece ses algılamasıyla odanın her yerinden sesinizi algılayabilir.

Microsoft Surface Pro 8

En iyi tabletler arasında yer alan Microsoft Surface Pro 8, bir bilgisayardan alınabilecek tüm performansı tablet olarak sunuyor. Inter Core i7 işlemci performansı ile oyun, eğlence, tasarım ve çizim programları ile çoklu görevlerle çalışmak için şimdiye kadarki en iyi deneyimi vadediyor.

Reeder M10 Plus

Yeni nesil tabletler arasında fiyat-performans ürünü olarak listelenen Reeder M10 Plus, okuma, izleme ve çalışma performansınızı artırmaya odaklanıyor.

{114239}

Bahar Ergel
Bahar Ergel Tüm Yazıları