preloader

Hayalinizdeki Tatil Şimdi Başlıyor

23.05.2022
Hayalinizdeki Tatil Şimdi Başlıyor

Yazı Boyutu:

İyi bir tatili hak ettiniz. Hatta iyiden de öte, istediğiniz şey tam olarak “mükemmel” bir tatil; çünkü ancak böyle bir tatil sayesinde enerjinizi toplayıp, yoğun iş hayatınıza dönebileceğinizi hissediyorsunuz. Peki mükemmel bir tatil nasıl olmalı?

Konaklama Deneyiminde Mükemmellik

Hayalinizdeki Tatil Şimdi Başlıyor

En ince ayrıntısına kadar konforunuz düşünülerek, farklı ihtiyaçlara göre özel olarak tasarlanan, rafine bir zevkle döşenmiş, yepyeni odalar… Kişiye özel, kusursuz bir hizmetin eşlik ettiği, huzurlu ve ayrıcalıklı konaklama imkânı… Mükemmelliği içeren bir tatil deneyimi Ela Excellence Resort Belek’te, sizleri bekliyor.

Ela Excellence Resort Belek; konukların beklentilerine uygun bir tatil deneyimi yaşayabilmesi için konaklamada 23 farklı alternatif sunan odaları, süitleri ve villaları ile hizmet veriyor. Otelden bağımsız, odaya özel iskeleleri, göl evleri ve kalabalık aile tatilleri için havuzlu müstakil villalarıyla, standartların ötesine geçen bir konaklama deneyimi, üst düzey konfor, eşsiz manzara ve kişiye özel hizmet sunuyor.

Gastronomi Deneyiminde Mükemmellik

Hayalinizdeki Tatil Şimdi Başlıyor

Tatil demenin biraz da farklı lezzetleri deneyimlemek ve keşfetmek olduğunu düşünüyoruz. Gastronomiye de bu bakış açısıyla yaklaşan Ela Excellence Resort Belek, misafirlerine farklı restoranlarında özenle hazırlanan menülerinde, dünya mutfaklarından her birinin kendine has kültürünü, mirasını, geleneklerini ve özel lezzetlerini sunuyor.

Geleneksel lezzetleri modern ve yaratıcı sunumlarla servis eden grill restoranı La Sofa, Meksika Restoranı La Salsa, taverna olarak hizmet veren Galata Tavern, İtalyan mutfağı La Perla, Uzakdoğu mutfağı Akari Teppanyaki, yöresel Ege mutfağı ve vejetaryen mutfağı ile La Sante ve 7/24 açık olan Anatolia 7/24 isimli 7 farklı A’la Carte restoranda misafirler, ödüllü şefler tarafından hazırlanan özel yemekler ile gastronomi yolculuğuna çıkıyor.

Alanında uzman şeflerin imzasıyla hazırlanan zengin bir menü, yaratıcı sunumlar, daha önce tatmadığınız sıra dışı lezzetler sizleri bekliyor.

{772154}

Çocuklar İçin Mükemmellik

Hayalinizdeki Tatil Şimdi Başlıyor

İyi bir tatil yapmak, çocuklarınızın da hakkı olduğunu düşünüyoruz. İç ve dış etkinlik alanlarıyla toplam 5 bin metrekare alana yayılan Everland Kids World’de, her yaşa özel tasarlanan Mini Club, Midi Club ve Teen Club etkinliklerinde çocuklar, fiziksel ve zihinsel gelişmelerine katkıda bulunan, teknolojik yöntemlerin de kullanıldığı eğlenceli ve özgür bir tatil yaşayabilecekler.

Her yaş grubuna özel içeriklerin oluşturulduğu, yeni trendlerin, son teknolojilerin uygulandığı “edutainment” konsepti kapsamında oluşturulan Meslek Akademisi’nde ise çocuklar doktor, itfaiyeci, dedektiflik gibi meslekler seçerek uzmanlar eşliğinde hem öğrenecek hem de eğlenme imkânı bulacaklar…

Her Anlamda “İyi Olma Hali”; Wellbeing Felsefesi

Hayalinizdeki Tatil Şimdi Başlıyor

Son zamanların en çok ilgi gören akımlarından olan “Wellbeing Felsefesi” ile uyumlu; vegan, vejetaryen, organik lezzetler, detox içecekleri, uzman eğitmenler eşliğinde outdoor fitness gibi hizmetleri sunmak artık mükemmel bir tatilin olmazsa olmazları haline geldi.

Bu noktadan hareketle, misafirlerini “İyi Yaşam” felsefesiyle ağırlamayı hedefleyen Ela Excellence Resort Belek; spa, fitness, masaj, doğru beslenme, cilt ve vücut bakımı, hamam, sauna, yüzme, yürüyüş gibi uygulamaların yanı sıra konsültasyon, beslenme danışmanlığı, kişisel egzersiz olanaklarıyla Ela Zen Spa & Wellness Club sizlere tam bir dinlenme ve yenilenme imkânı sunuyor. Spor dünyasının gündeminde olan ve kaliteli müziği, uzman eğitmenler ile harmanlayan, “Les Mills Fitness Programı” da yenilenme faaliyetlerinin içinde yer alıyor.

{771183}

Eğlence Anlayışında Mükemmellik

Hayalinizdeki Tatil Şimdi Başlıyor

Keyifli bir tatili mükemmel bir tatile dönüştürmek için, gece ve gündüz eğlencelerinde de yüksek kalite standartlarına sahip olan bir otel seçimi büyük önem taşır. Dünya çapındaki gösteriler, konserler, showlar, macera dolu su sporları aktiviteleri, aquapark, kısacası tatilinize eşlik eden tadına doyulmaz eğlence, tam da hayalinizdeki tatil için Ela Excellence Resort Belek’te sizi bekliyor. Hayalinizdeki tatili, kendinizi özel hissettirecek bir otelde yapmak istiyorsanız Ela Excellence Resort Belek, size sunacağı tüm bu ayrıcalıklarla, kusursuz bir tatil deneyimi sunarak anılarınızda yer almaya hazır.

Advertisement

Dünyadan en yeni haberleri ilk bilen olmak için OGGUSTO’nun haftalık e-bültenine kaydolun.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları