preloader

Farklı Karakterlere Özel Parfümler

13.03.2023
Farklı Karakterlere Özel Parfümler

Yazı Boyutu:

Enerjisiyle bulundukları ortamı aydınlatan neşelilere, tutkularından vazgeçemeyen maceraperestlere, zarafetiyle büyüleyenlere ve daha fazlasına! Jo Malone London’ ın yeni koleksiyonu Cologne Intense ile kim olmak istersiniz?

Jo Malone London‘ın yeni Cologne Intense koleksiyonunda herkese ait bir koku var! Özel aromaları ve birleşimleriyle bu koleksiyon; ilhamını doğanın çeşitli notalarından ve uzak diyarlardan alarak onları büyüleyici ritüellere ve değerli içeriklere dönüştürüyor. İster daha karanlık ve odunsu kokuları, ister taze ve çiçeksi kokuları tercih edin, Cologne Intense koleksiyonuyla kokunuz, kişiliğinizin imzası olacak!

Kalbinin Sesini Dinleyen Duygusallara…

Duygularını göstermekten çekinmeyen, karar verirken “içinden” geleni yapmayı seçen ve hassas yaklaşımlarıyla dikkat çeken duygusal kişilikler, berraklıklarıyla imrendirebildiği gibi daha pozitif kalan kişilikleriyle de kuşkusuz manyetik bir etki yaratırlar. Daima hayal dünyalarında yaşıyorlarmışçasına romantik bir hava veren duygusalların derin kişiliklerini, kökeni antik İran olan ve şehvetli kokusuyla ünlü Şam gülü ile karanfil, pralin ve ud ağacının dumanlı dokunuşlarının sıcak bir birleşimi olan Jo Malone London Velvet Rose & Oud Cologne Intense süsleyecek. Oldukları her ortama kendi dokunuşlarını katarak, kendi hayal dünyalarının bir parçası yapmak isteyenlerin ise favorisi Jo Malone London Velvet Rose & Oud Scent Surround Difüzör olacak.

Kalıplara Sığmayan Özgür Ruhlara…

Cesur olmaktan korkmayan, kendine özgü, spontane ve her daim kendine güvenen özgür ruhlar; herkes için aslında bir ilham kaynağı. Gerçek benlikleriyle barışan ve bundan keyif alan bu ruhlar için hayat aslında tamamen bir tutkudan ibaret! Keşfetme tutkusu, özgürlük tutkusu ve korkusuz bir mutluluk arayışında olan bu özgür ruhların kokusuysa Jo Malone London Cypress & Grapevine Cologne Intense! İlhamını antik asma bahçelerin heykelsi ağaçlarından alan Jo Malone London Cypress & Grapevine, taze ve aromatik kokusuyla sizi bambaşka bir dünyaya götürecek.

{103292}

Merak Uyandıran Gizemlilere…

Belirsizliğin ve gizliliğin getirdiği çekiciliğiyle büyüleyen gizemli kişilikler, her zaman kapalı kutu olarak dikkat çeker. Kendi kafalarının ve dünyalarının içinde yaşayan ve bunun verdiği doğal, karizmatik havayı taşıyanlara özel daha karanlık bir koku; Japon tütsü sanatıyla ödüllendirilmiş Nadir Kyara ahşabı, amber ve siyah orkide ile zenginleştirilerek siyah kakule, zencefil ve nilüferin şehvetli dokunuşuyla birleşiyor. Jo Malone London Dark Amber & Ginger Lily Cologne Intense ile akıllarda kalıcı ve ayırt edici kişiliğinizi taçlandırın.

Tutkularının Peşinde Koşan Maceracılara…

Tüm dünyayı kendi oyun alanları olarak kabul eden ve keşfetmekten korkmayan maceracılar; meraklı, spontane ve risk almayı seven yapılarıyla dikkatleri üzerlerine çekerler. Öğrenmek, gezmek ve keşfetmek için sınır tanımayan maceraperestler, karşı koyamadıkları tutkuları ile konfor alanlarının dışına kolaylıkla çıkarlar ve hayat, onlar için oldukça renkli ve şehvetlidir. Sınırları yok sayan ve İngiltere’nin altın tarlalarındaki gelincik çiçeklerinden büyük kızıl gelinciklerin yuvası olan Asya’nın bozkırlarına kadar uzanan bir koku olan Jo Malone London Scarlet Poppy Cologne Intense, abartılı çiçeklerden ilham aldı ve kadifemsi iris ile güçlendirildi. Arpa ve tonka fasulyesinin tatlı bir derinlik kattığı bu iştah açıcı koku, egzotik kişiliklerin imzası niteliğinde.

Zerafetiyle Büyüleyenlere…

Zarif insanlar sahip oldukları naiflik, hoşgörü ve nezaketleriyle karşısındakileri büyülüyor. Duruşları, tavırları, diksiyonları ve her daim hoş görüntüleriyle yaydıkları pozitif enerjiye ise kapılmamak imkansız. Yalnızca giyimleriyle değil, aynı zamanda temiz ve bakımlı görüntüleriyle de dikkat çekenlere özel Jo Malone London Tuberose Angelica; anjelika çiçeğinin yeşil baharatlılığı ve amber ağacının cazibesiyle buluşarak, sizin cazibenizin bir parçası olacak.

{35294}

Işıl Işıl Enerji Saçan Neşelilere…

Pozitif enerjileri, iyimserlikleri ve hayata karşı olan tutumlarıyla neşeli insanlar, girdikleri her ortamı varlıklarıyla aydınlatıyorlar! Hayattan zevk almasını bilen, yalnızca büyük mutlulukların değil küçücük ayrıntıların da peşinde koşan ve duygularını özgürce yaşayan neşeli insanlar, bu enerjilerini çevresindekilerle paylaşmaktan da çekinmiyorlar. Büyülü özelliklere sahip olduğuna ve ruhu iyileştirmeye, depresyona, olumsuz düşünceleri kovalamaya ve bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olduğuna inanılan Tonka fasülyesinin sıcak badem ve vanilya notalarının, Namibya Mer ağacının özüyle birleşiminden ortaya çıkan Jo Malone London Myrrh Tonka Cologne Intense eşsiz kişiliğinize kendi enerjisini de katacak. Sadece kendisinin değil, bulunduğu ortamın enerjisini de ışıl ışıl parlatmak isteyenlere ise Jo Malone London Myrrh & Tonka Mum eşlik edecek.

Çalışkanlığıyla Bilinen İşkoliklere…

Kontrolcü, düzenli ve mükemmelliyetçi; kuşkusuz işkolik denince akla ilk gelen özelliklerin başında bunlar geliyor. Durdurulamaz bir çalışma azmine sahip olan işkolikler aynı zamanda tutku, hırs ve bağlılığı da temsil ederken Jo Malone London Oud & Bergamot Cologne Intense kokusu da onları temsil ediyor. Orta Doğu parfüm geleneklerinin merkezindeki saygıdeğer odun, gizemli ve dumanlı karakteri, bergamotun canlı enerjisi ve portakalın berraklığıyla ortaya çıkan bu hipnotize edici ve çekici koku; mükemmelliyetçi kişilikler için eşsiz bir birleşim. Ayrıca, hem çalıştığı ortama kendinden bir şey eklemek hem de çalışırken rahatlamak isteyenlere ise Jo Malone London Oud & Bergamot mum eşlik edecek.

Enerjisi Hiç Bitmeyen Sportiflere…

Aktif, hareketli ve sağlıklı bir yaşam, kuşkusuz herkesin hayali. Kimi yalnızca yattığı yerden bu hayali kurarken, gerçek sportifler aksiyon alıyor ve hareketi hayatının merkezi yapıyor. Hareketli ve düzenli yaşamlarıyla dikkat çeken sportiflerin hiç bitmeyen enerjisi, yalnızca beden sağlıklarında değil ruhsal sağlıklarında da öne çıkıyor. Her zaman sağlıklı, zinde, enerjik ve mutlu olan sportif insanların iyi gözükmeleri de artısı! İlhamını Madagaskar’ın yemyeşil çimleri, orkide dolu ormanları ve vanilyalı kıyı şeridinden alan Jo Malone London Vetiver & Golden Vanilla Cologne Intense, bu lezzetli ve baş döndürücü kokusunu greyfurtlu buzlu çayla harmanlıyor ve bitmeyen enerjinize taze bir dokunuş katıyor.

Baş Döndürmeyi Seven Çekicilere…

Girdiği her ortamda parlayan, karşı konulmaz davranışlarıyla her zaman gözde ve göz kamaştırıcı… Doğuştan gelen cazibeleri ve kendilerine özgü havalarıyla, çekici insanlar bulundukları ortamı da enerjileriyle değiştiriyor. Olmazsa olmaz güçleri ise kendinden söz ettiren imza kokuları. Arap yasemini, canlı kadife çiçeği ve egzotik Ylang Ylang’ın baştan çıkarıcı birleşimine eşlik eden benzoin reçinesi, vanilya ve kehribarın sıcak dokunuşuyla birleşerek Jo Malone London Jasmine Sambac & Marigold Cologne Intense‘i oluşturuyor, zengin ve baştan çıkarıcı kokusuyla hem size hem de çevrenizdekilere bağımlılık yapacak.

{84226}

*Bu içerik Jo Malone London iş birliğinde hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları