Bursa Etkinlik Rehberi: Mayıs 2022

Bursa Etkinlik Rehberi: Mayıs 2022

Mayıs 2022 Bursa etkinlik takviminiz hazır! Bursa'da mayıs ayı boyunca düzenlenecek konserleri, sergileri, kültür-sanat etkinliklerini, çocuk aktivitelerini ve tiyatro oyunlarını OGGUSTO ile keşfedin.

Yeşil şehir Bursa, mayıs ayı boyunca, tiyatrodan konserlere, çocuk etkinliklerinden sergilere kadar son derece keyifli ve eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Özellikle bu ay açık hava konserleri ile yaz coşkusu Bursa’ya geliyor. Eğer sizler de “Bu ay ne yapsak?” diye düşünüyorsanız, sizin için derlediğimiz size mutluluk, huzur ve keyif verecek etkinliklere bir göz atın!

Tiyatro: Seninle Evlenir Miyim?

Baran ağzı laf yapan, mahalle kültürü ile yetişmiş biridir. Okumayı sevmez, kültürel etkinliklere ilgisi pek yoktur. Ama konu at yarışı olunca akan sular durur. Arabesk müziğe bayılır ve Fenerbahçelidir. Matbaada çalışan Baran, mesleğinde çok yeteneklidir. Bıraksalar kâğıttan adam bile yapabilir. Cansu ise okumayı ve kültürel etkinlikleri sever. Bir beyaz yakalıdır ve işinde başarılıdır. Son derece saf bir yapıya sahip olan Cansu Galatasaray taraftarıdır. Birbirlerine zıt karakterlere ve yaşam tarzlarına sahip olan Baran ve Cansu bir gün vapurda karşılaşırlar. Bu karşılaşmadan ikisi de farklı hisler ile ayrılır. Baran ilk görüşte âşık olmuş, Cansu da ilk bakışta nefretin ne olduğunu anlamıştır. Baran planlı bir şekilde yalanlar söyleyerek kendini bambaşka biri olarak tanıtır. Cansu bu yalanlara inanır ve yeni bir aşk başlar. Peki ya yalanlar ortaya çıkınca neler olur? Cevabı sahnede…

Yer: Nilüfer Belediyesi Uğur Mumcu Sahnesi

Tarih: 2 Mayıs 2022, 20:00

Bilet: Bubilet

Konser: Ayçin Asan

“Evet ne söylüyorduk” ile Ayçin Asan Bursa’da sevenleriyle buluşuyor.

Yer: Club Inferno Bursa

Tarih: 3 Mayıs 2022, 20:00

Bilet: Biletix

Konser: Merve Özbey

Merve Özbey sevilen şarkıları ile Bursa’ya müzik dolu bir gece yaşatacak.

Yer: Club Inferno Bursa

Tarih: 6 Mayıs 2022, 20:00

Bilet: Biletix

Konser: Kolpa

Kolpa sevenleri için Bursa’ya geliyor.

Yer: Bursa - Sendeyim Performance Hall

Tarih: 6 Mayıs 2022, 20:00

Bilet: Biletinial

Tek Kişilik Oyun: Sevgili Arsız Ölüm Dirmit

Köyden şehre göç eden kalabalık bir ailenin şehirle mücadelesini ailenin en küçük kızı Dirmit'in gözünden dinliyoruz. Sıkıştıkları tek odalı evde, şehre tutunma mücadelesinde hepsi kendilerince bir yol tutturuyor. Dirmit kız ise durmak bilmeyen merakı ve direnme gücü sayesinde karşısına çıkan zorluklarla baş etmenin türlü yollarını buluyor. Onu şehirden korumaya çalışan annesi Atiye, babası Huvat ve abileri Dirmit'in türlü yollarından huylanıyor, ona adet ve geleneklerin rehberliğinde türlü engeller koyuyorlar. Ama Dirmit durur mu, durmuyor!

Yer: Bursa Podyumpark Sanat Mahal

Tarih: 6 Mayıs 2022, 20:30

Bilet: Biletinial

Konser: Soner Sarıkabadayı

Soner Sarıkabadayı Bursa’ya sevilen şarkılarını söylemeye geliyor.

Yer: Jolly Joker Bursa

Tarih: 07 Mayıs 2022, 21:00

Bilet: Biletix

Tiyatro: Öl’ün Bizi Ayırana Dek

Hakan Yılmaz'ın yönettiği Öl’ün Bizi Ayırana Dek, tiyatro seyircisiyle buluşuyor.

İki perdelik kara komedi oyunun konsepti PuCCa’ya, senaryosu ‘Bir Kadın Bir Erkek’ dizisi senaristleri Murat Dişli, Alper Atalan ve Zeki Enes Akkan’a ait. Cansu ve Serdar, evlilik hayatı canlarına tak etmiş ve boşanmaya karar vermiş bir çifttir. Boşanmadan bir gece önce kendileri için düzenlenen bir kutlama partisine katılırlar. Ancak sabah aynı yatakta uyanırlar! Bir gece öncesine dair çok az şey hatırlayan Cansu ve Serdar’ı bekleyen asıl sürpriz, salondaki kanepede uzanmakta olan cesettir.

Katil Kim?
Ne yapacağını bilemeyen çiftimiz bir yandan “Hangimiz katil?” sorusuna yanıt ararken, bir yandan da ilişkilerini, evliliklerini, geçmişlerini, kendilerini bulundukları noktaya taşıyan olayları yeniden değerlendirecek ve karşılarına çıkacak bambaşka sürprizlerle mücadele etmeye çalışacaktır.

Yer: Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

Tarih: 9 Mayıs 2022, 20:30

Bilet: Passo

Tiyatro: İyi Kötü Çirkin

Eray Yasin Işık'ın kaleme aldığı, Ahmet Burak Bacinoğlu yönetiminde sahneye koyulan "İyi Kötü Çirkin" oyunu ile iyilik ve kötülük kavramı; trajik bir olay örgüsü içinde hiciv ve esprili bir dille anlatılıyor. Seyircinin televizyon ekranlarından ve beyaz perdelerden takip ettiği Ersin Korkut, Hakan Bulut, Erdem Baş ve Eray Yasin Işık; eğlence garantili "İyi Kötü Çirkin" oyununu sahneleyecekler.

Tek suçu iyi bir insan (ERDEM BAŞ) olmak olan talihsiz bir adam, hayatı boyunca karşılaştığı kötülüklere (HAKAN BULUT) ve çirkinliklere (ERSİN KORKUT) rağmen vicdanının sesini dinleyerek ayakta durmaya çalışmıştır. Yaşadıkları acılara, zorluklara, aşağılanmalara karşı, o iyi olmaktan hiç vazgeçmemiştir. Kazık yemiş, yanlış anlaşılmış hatta başkalarının yaptıklarının ceremesini de çekmiştir. Ama vazgeçmemiştir. İyiler hep kazanır sözünü ispatlamaya çalışırken o hep kaybetmiştir. Ta ki bir gün değişmeye karar verene kadar..."

Yer: Nilüfer Belediyesi Nazım Hikmet Kültür Evi

Tarih: 10 Mayıs 2022, 20:30

Bilet: Biletix

Konser: Edis

Edis Bursa’da sevenleriyle buluşuyor.

Yer: Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

Tarih: 10 Mayıs 2022, 21:00

Bilet: Passo

Konser: Dolu Kadehi Ters Tut

Dolu Kadehi Ters Tut, 11 Mayıs 2022 akşamı Bursa Kültürpark Açıkhava sahnesinde sevenleri ile buluşuyor.

Yer: Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

Tarih: 11 Mayıs 2022, 21:00

Bilet: Passo

Tek Kişilik Oyun: Etik Alkol

Ömer Hayyam, Neyzen Tevfik, Can Yücel ve diğer ahlakı ile içenler.

Özenle seçilen kelimeler ile başlayan sohbet, “Dur öpücem!, Gel sarılıcam!”lara dönüşüyorsa orada araştırılacak bir şey vardır.

Araştırdık, bu alkol vücuda girdiğinde insana ne yapıyor da “Dün ile ilgili hiçbir şey hatırlamıyorum”  dedirtebiliyor. Nasıl oluyor da Ömer Hayyam’a kendisi ile ilgili övgüler yazdırabiliyor, Neyzen Tevfik’i komik hikâyelerin içine itiyor, Can Yücel’e arkadaşlık ediyor?

Aziz Nesin, Cemal Süreya, Edip Cansever, Orhan Veli, Özdemir Asaf, Rıfat Ilgaz, Sabahattin Ali hepsi bu oyun için bir sofrada buluşup anlatıyorlar anlatacaklarını.

Aydın Boysan da yalnız bırakmıyor onları, birinin “nasıl içilmesi gerektiğini” anlatması gerekiyor tabii.

Bu masada siz de yerinizi alın.

Yer: Nilüfer Belediyesi Uğur Mumcu Kültür Merkezi

Tarih: 12 Mayıs 2022, 20:00

Bilet: Passo

Konser: Sertab Erener

Sertab Erener güzel sesiyle Bursa’yı büyülemeye geliyor.

Yer: Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

Tarih: 12 Mayıs 2022, 21:00

Bilet: Passo

Tek Kişilik Oyun: Sanki Hiç Unutmayacakmış Gibi

"Ben bir şey yapmadım, yapamadım. Durdum. İçimdeki boşluk taştı, tutmadım, bıraktım taşsın. Bıraktım getsin gönlünün istediğince… Taştı, taştı, taştı… Yer sarsıldı. Duydum. Duydu herkes. Bütün köy nasıl küçüldüyse öyle bi anda büyüdü. Her şey büyüdü. Bi sen böyle kaldın. Birlikte, avcumuzda tuttuk seni. İkimiz öyle baktık sana. Sanki az evvel hiçbir şey olmamış gibi. Sanki bi masalın içindeymişik gibi. Bir var, bir yokmuşuk gibi…”

Berfu Aydoğan bu tek kişilik oyunda iç sesinize oynuyor.

Yer: Bursa Podyumpark Sanat Mahal

Tarih: 13 Mayıs 2022, 20:30

Bilet: Biletix

Konser: Sefo

Sefo, 13 Mayıs 2022 cuma akşamı Bursa Kültürpark Açıkhava sahnesinde sevenleri ile buluşuyor.

Yer: Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

Tarih: 13 Mayıs 2022, 21:00

Bilet: Passo

Tek Kişilik Oyun: Erkek Aklı Oksimoron

Erkek Aklı Oksimoron mu? Emre Karayel kadın erkek ilişkilerini masaya yatırıyor.

Sevgilisi tarafından 15 gün sonra arayacağım denilerek terk edilen bir adamın "Kadınlar ne ister?" sorgulamasına seyirci de katılırsa ne olur? Müthiş eğlenceli oyunda umudunuzun artacağı garanti...

Yer: BAOB (Bursa Akademik Odalar Birliği)

Tarih: 13 Mayıs 2022, 20:30

Bilet: Biletinial

Konser: Murat Boz

Murat Boz, 14 Mayıs 2022 Pazartesi akşamı Bursa Kültürpark Açıkhava sahnesinde sevenleri ile buluşuyor.

Yer: Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

Tarih: 14 Mayıs 2022, 21:00

Bilet: Passo

Tiyatro: Gabriel’in Düşü

Midilli Adası’nın Büyüleyici Atmosferinde Bir Göç Hikâyesi.

Berna ile Berk, on yıllık evliliklerinin kaderi üzerine birbirlerinden habersiz kararlar almış ve eyleme geçmek için karşı kıyı Midilli Adası’nı seçmiştir. Tatil için kiraladıkları evin sahipleri, Türkiye’nin yakın geçmişinde yaşanmış 6-7 Eylül Olayları sonrasında İstanbul’dan adaya göç etmiş bir ailenin fertleri olan Angeliki ve Angelos’tur.

Çift, ‘tuhaf’ ev sahiplerinin ‘tarih kokan’ evlerine yerleşirken; Suriye İç Savaşı’ndan Almanya’ya gitme umuduyla kaçıp, Midilli’deki Mora Kampı’nda sıkışıp kalmış Mirvan ve Yana, adadaki zorunlu misafirliklerini sonlandırmanın yollarını aramaktadır.

Midilli Adası, belki de tarihinin en kaotik dönemini yaşarken, adayı tepeden izleyen gizemli manastırın merhum Aziz’i Gabriel; birbirlerinden hem uzak hem de çok yakın üç ailenin kadınları için kurtuluş umuduna dönüşür.

Göçün toplumsal bellek üzerindeki etkileri ve insan doğası üzerinde yaptığı tahribatı üç farklı toplumun fertleri üzerinden anlatan Gabriel’in Düşü, göç edene beslenen merhamet ve nefret duygularının bıçak sırtı mücadelesine Midilli Adası’nın büyüleyici atmosferinde ışık tutuyor.

Oyunun öne çıkan özelliklerinden biri de özel olarak bestelenmiş ve bir albümde toplanmış müziklere sahip olması.

Yer: Bursa Podyumpark Sanat Mahal

Tarih: 14 Mayıs 2022, 20:30

Bilet: Biletinial

Tiyatro: Kuyunun Dibindeki Taş

Nazım Hikmet’in Talihsiz Yusuf şiirinden yola çıkarak hazırlanan, "insan olma" ve "yolculuk hikâyesi".  Bağımsız bir uyarlama, müzikleri, animasyonları, tasarımları ile yeni ve özgün bir eser. Nazım Ustaya 120. doğum günü armağanı. 

Yer: Ahmet Vefik Paşa Bursa Devlet Tiyatrosu

Tarih: 14 Mayıs 2022, 20:00

Bilet: Biletinial

Konser: Ogün Sanlısoy

Ogün Sanlısoy, 14 Mayıs'ta Bursa Deli Sahne'de hayranları ile buluşuyor.

Yer: Deli Sahne Bursa

Tarih: 14 Mayıs 2022, 21:30

Bilet: Biletix

Konser: Berkay

Berkay, 15 Mayıs 2022 pazar akşamı Bursa Kültürpark Açıkhava sahnesinde sevenleri ile buluşuyor.

Yer: Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

Tarih: 15 Mayıs 2022, 21:00

Bilet: Passo

Tiyatro: Freud’un İnsanları

Bi seks duydum sanki!

Sigmond Freud’un Psikoseksüel Gelişim Teorisi esprili bir şekilde sahneye taşınıyor.

Mizahın gücü bilimin ışığı ve cinselliğin ilgi çekiciliği ile bir araya geliyor.

Freud, hayatın gerilim ve zevk kavramları etrafında kurulu olduğuna ve biriken gerilimin birçok çatışmaya neden olabileceğine inanmıştır. Gerilim birikimi libido kavramından kaynaklanır. Libido akıl mekanizmalarının doğal enerji kaynağıdır. Bu enerji sıkıştığında ya da saplandığında uzun süreli etkileri olabilir.

Freud’un İnsanları alışılmadık tarzı, bolca esprisi, iç gıcıklayan ve gıdıklayan hali ile sahnede.

Yer: Nilüfer Belediyesi Uğur Mumcu Sahnesi

Tarih: 16 Mayıs 2022, 20:00

Bilet: Bubilet

Tek Kişilik Oyun: Darbeli Çocuklar

Oyunun kahramanı Deniz, çocukluğu ile yetişkinliği arasında yaşadıklarını anlatırken olayları yeniden yaşar. Hayatın adaletsiz olduğunu ve herkese eşit davranmadığını kabullense de bir insanın tüm yaşamı boyunca kaç darbeye karşı sağlam kalabileceğini sorgular. Hikayesinin baş kahramanı babasıdır ama çocukluk arkadaşı başına gelen son darbe olmuştur.

Tek kişilik bir oyuncu performansına dayalı olan hikâyede sahnede onlarca kişiyi göreceğiz. Ülkenin gerçekleriyle yüzleşirken masumiyet yerini öfkeye bırakacak.

Yer: Ahmet Vefik Paşa Bursa Devlet Tiyatrosu

Tarih: 16 Mayıs 2022, 20:00

Bilet: Biletinial

Müzikal: Notre Dame'ın Kamburu

Victor Hugo’nun ölümsüz eseri; Notre Dame'ın Kamburu Müzikali, izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

Oyunda, çirkin ve kambur Kilise zangocu Quasimodo ile Fransa’nın ruhani ve dini lideri Claude Frollo’nun ve Kral'a bağlı komutan Phoebus'un semtte yaşayan çingene Kızı Esmeralda’ya olan aşklarını, Zangoç ile Papaz’ın ruhlarında oluşan ikilemleri ve tepkileri romantik yaklaşımla ele alan danslarıyla göz dolduran Türkçe müzikal… 

Quasimodo; çirkinliğiyle alay eden ondan korkan halkın içine karışmayan, insanların söylediklerini alay veya lanet saymayan, insanlara duyduğu kini her gün büyüyen biridir. Bir gün Esmeralda ile tanışır ve ona âşık olur. 

Yer: Bursa Tayyare Kültür Merkezi

Tarih: 16 Mayıs 2022, 20:30

Bilet: Biletix

Konser: Göksel

Göksel, 16 Mayıs 2022 Pazartesi akşamı Bursa Kültürpark Açıkhava sahnesinde sevenleri ile buluşuyor.

Yer: Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

Tarih: 16 Mayıs 2022, 21:00

Bilet: Passo

Konser: Tan Taşçı

Son dönemde şarkıları dillerden düşmeyen Tan Taşçı Bursa’ya geliyor.

Yer: Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

Tarih: 17 Mayıs 2022, 21:00

Bilet: Passo

Tek Kişilik Gösteri: Münaşaka - Yılmaz Erdoğan

Yılmaz Erdoğan, tek kişilik fenomen gösterisi “Münaşaka” ile 3 yıl aradan sonra yeniden sahnede! Yılmaz Erdoğan’ın her biri birbirinden keyifli yeni anektodlarla zenginleşen gösterisini hala izlemediyseniz “Münaşaka”yı kaçırmayın.

Yer: Atatürk Kongre Kültür Merkezi Osmangazi Salonu

Tarih: 17 Mayıs 2022, 20:30

Bilet: Passo

Konser: Gülşen

Gülşen yeni ve eski şarkılarını hep bir ağızdan sevenleriyle söylemek için Bursa’ya geliyor.

Yer: Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

Tarih: 18 Mayıs 2022, 21:00

Bilet: Passo

Tiyatro: Samanyolu'nu Bilir Misiniz? 

Bir yerlerde her zaman bir savaş vardır! İşte o savaşlardan birinde kimliğini yitirmiş bir adamla, aktörlükle başlayan hikâyesini asabiyeci olarak sürdüren doktorun, kendi yıldızlarına doğru yolculuğudur bu. Buluşma yerlerinin adıdır Samanyolu. “Yıldızlarımız ancak biz onları fark ettiğimizde parlar.” İki özgür ruhun zamansız masalına tanıklık edeceksiniz. Kim bilir belki siz de yıldızlarınızı fark eder ve Samanyolu’na doğru yola koyulursunuz.

Yer: BAOB (Bursa Akademik Odalar Birliği)

Tarih: 19 Mayıs 2022, 20:30

Bilet: Biletix

Konser: Ajda Pekkan

Ajda Pekkan dilimizden düşmeyen şarkıları Bursa için söyleyecek.

Yer: Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

Tarih: 19 Mayıs 2022, 21:00

Bilet: Passo

Tiyatro: Birazdan Gideriz Şimdi Yağmur Yağıyor

Bir evin içinde, adeta birbirlerine mahkûm edilmiş gibi yaşayan; bir kadın, bir erkek ve hasta bir babanın hikâyesi... Kendi varoluş buhranlarına sıkışıp kalmış orta yaşın eşiğindeki karakterler, sürekli bir rutin içinde birbirilerini suçlar dururlar; sorunlarına çözüm aramadıklarından, zaman aksa da değişim asla mümkün olmaz... Aslı Ceren Bozatlı’nın kaleme aldığı, absürt klasiklere güncel bir selam yollayan Birazdan Gideriz Şimdi Yağmur Yağıyor; bizi bir sarmalın içinde dönüp duran iki günümüz insanının çıkışsız ve eylemsiz dünyasına davet ediyor.

Kadınla erkeğin üst üste binen gündelik akışı, “yaşadıkları” koltuğun kısıtlı alanında ritmik bir performansa dönüşürken, oyun; hepimizin içine sıkıştığı rutin yanı sıra kendi ikiyüzlülüğümüzü, aile ve ikili ilişkiler bağlamında sorguluyor. Birazdan Gideriz Şimdi Yağmur Yağıyor, tekrar tekrar başa dönen bir döngü içindeki iki kişinin hayatına yoğunlaşarak, asıl meselenin varoluşumuzda gizli olduğunun altını çiziyor.

Yer: Bursa Podyumpark Sanat Mahal

Tarih: 20 Mayıs 2022, 20:30

Bilet: Biletix

Tiyatro: Süt Kardeşler

Türk Tiyatrosu’nun duayeni Nejat Uygur tarafından uyarlanarak, önce tiyatro oyunu olarak sergilendikten sonra sinemaya aktarılan oyun, Süheyl & Behzat Uygur Tiyatrosu tarafından günümüz yorumuyla Süt Kardeşler adıyla sahneleniyor.

Bahriyeli iki askerin bilerek izin kağıtlarını değiştirmesi sonucu ortaya çıkan karışıklık, Bahriyeli Komutan Gazanfer sayesinde sonuca kavuşturuluyor. Geleneksel Türk Tiyatrosundan örnekler sunan oyun, sahne, dekor ve kostümleriyle oyunu izleyenleri 1950’li yıllara götürüyor.

Yer: BAOB (Bursa Akademik Odalar Birliği)

Tarih: 20 Mayıs 2022, 20:30

Bilet: Biletix

Konser: Güneş

2021 yılında ‘En İyi Çıkış Yapan Sanatçı’ olarak Türkiye'nin en prestijli radyo ödülünü alan, 8 farklı ülkede 100 milyon dinleyiciye ulaşan Güneş, 2022 yılında 13 şarkıdan oluşan ‘ATLANTİS’ adlı yeni albümü ile Türkiye turnesine çıkıyor. ‘ATLANTIS TOUR 2022’ kapsamındaki sıradaki durağı Hayal Kahvesi-Bursa olacak olan Güneş, ''Su Altı'' ve ''Kara'' şeklinde 2 part olarak yayınlanan yeni albümü ile birlikte dinleyicileriyle buluşacak.

Yer: Hayal Kahvesi Bursa

Tarih: 21 Mayıs 2022, 21:00

Bilet: Passo

Tiyatro: Umut- Salçalı Makarna

Baba ne demek? Omuzuna yaslandığımız, dert ortağımız, hayallerimizin prensini şekillendiren adam mıydı? Yoksa; Korktuğumuz, çekindiğimiz, sırlarımızı sakladığımız, utandığımız bir yabancı mı? Baba her şeyimiz olamaz mı?

Bu soruların cevabını oyunda hep beraber arayacağız.

Yer: Bursa Kafa Sahne

Tarih: 21 Mayıs 2022, 20:30

Bilet: Biletinial

Konser: Bursa Devlet Klasik Türk Müziği Korosu

Yer: Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi Salonu

Tarih: 21 Mayıs 2022, 20:00

Bilet: Biletinial

Konser: Bir Arabesk Müzikali – AFARA- Uğur Aslan

Başrolünde başarılı oyuncu Uğur Aslan’ın oynadığı, bir döneme damga vurmuş arabesk şarkıları, kendi hayat hikayesiyle harmanlayarak söylediği Bir Arabesk Müzikali seyirciyle buluşmaya devam ediyor. Şirin Aktemur’un yazıp yönettiği “Afara-Bir Arabesk Müzikali”, seyirciyi mekana girdiği andan itibaren bir döneme götürüp, o dönemin değerleriyle buluşturuyor.

Uğur Aslan, 8 kişilik arabesk orkestra eşliğinde canlı olarak arabesk şarkılar söylüyor. Uzun da olsa yakalarımızın bir araya gelemediği, gizli sevdalara tutulduğumuz, yokluğun içinde doyduğumuz, mutlu olmak için bolluğa ihtiyaç duymadığımız, hayatı ıskalamadığımız, hayatın geniş paçalarına tutunduğumuz bir dönemi anlatıyor. Bugün artık Afara olan arabesk, Afara kalan ahlak, Afara kalan gazino kültürü, Afara kalmış bir döneme selam çakıyor.

Uğur Aslan “Afara” performansı boyunca sahnede güçlü bir orkestrayla, onlarca arabesk şarkı söyleyip hem oyuncu hem müzisyen olarak seyirciyi büyülüyor ve bir çok sürprizle buluşturuyor. Sahnede örneğine az rastlanır olan bu tür, seyirciyi “gerçeğin kendisiyle” buluşturup, derinden etkiliyor.

Yer: Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

Tarih: 22 Mayıs 2022, 21:00

Bilet: Biletix

Tiyatro: Baş Belası

Rauf orta yaşlı, evli ve işkolik bir adamdır. Karısı Jülide ile yaşadıkları ufak tefek problemlerle yüzleşmek üzereyken, hayatlarına ormanda arabası bozulan Hulusi düşer. Evet, düşmek tam da Hulusi’yi tanımlayan bir eylemdir. Hayat üniversitesinde doktorasını kadınlar üzerine yapmış olan Hulusi, bir tesadüf sonucu aynı gecede hem Jülide’nin hem de Rauf’un yatağında yakalanmıştır. Bakalım bu karmaşadan kurtulmaya çalışan Hulusi, dolayısıyla Rauf ile Jülide çiftinin başına neler gelecek?

Yer: Bursa Nilüfer Nazım Hikmet Kültür Merkezi

Tarih: 23 Mayıs 2022, 20:30

Bilet: Biletinial

Konser: Teoman

Kendine has tarzı ve yorumuyla Teoman Bursa’ya geliyor.

Yer: Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

Tarih: 23 Mayıs 2022, 21:00

Bilet: Passo

Tiyatro: Aşk Bu Mu?

Başrollerinde Paşhan Yılmazel ve Yasemin Öztürk’ün yer aldığı ‘Aşk Bu Mu?’ iki saat boyunca seyirciye harika vakit geçirme fırsatı sunuyor. Aşk her zaman çözülemeyen bir denklem olmuştur. Hayatın içinden her ilişkinin içerisinde yer alan ama bizim yaşarken ıskaladığımız her şeyi görme fırsatı sağlayan bu oyun için otoriteler, evlenmeden önce izlenmesi gereken ilk oyun yorumunu yapıyor. Kadınlar ve erkekler yüzyıllar boyunca farklı düşündüler, farklı hissettiler, farklı yaşadılar, günümüzden yüzyıllar geçtikten sonra da bu değişmeyecek ama bu oyun ile bu farkları canlı gözle görme şansı edinmek bizim için büyük bir fırsat olacak.  

Yer: Nilüfer Belediyesi Uğur Mumcu Kültür Merkezi

Tarih: 24 Mayıs 2022, 20:30

Bilet: Biletix

Tek Kişilik Oyun: Müfit Can Saçıntı- İtiraz Ediyorum

Mandıra Filozofu filmleriyle tanınan Müfit Can Saçıntı, İtiraz Ediyorum isimli canlı müzikli tek kişilik güldürüsünde, güldürürken düşündürmekle kalmıyor, eğlendirirken de düşündürüyor. Filmlerindeki eğlenceli kapitalist sistem eleştirisini gösterisinde de sürdüren Müfit Can Saçıntı, gösterinin isminden de anlaşılacağı gibi çeşitli konularda itirazlarını eğlenceli bir şekilde dile getiriyor.

Evlilikten, eğitim sistemine, çalışma hayatından reklamlara kadar, pek çok konuda düşündürürken güldürmeyi başarıyor. Oyunun canlı müziklerini ise, dünyada ender bulunan kontrtenor bir sese sahip Ateş Arya yapıyor. Oyunda kantodan Rap’e kadar pek çok eğlenceli şarkı yer alıyor.

Yer: Bursa Nilüfer Bel Nazım Hikmet Kültür Evi

Tarih: 24 Mayıs 2022, 20:30

Bilet: Biletinial

Konser: Kıraç

Kıraç dillerden düşmeyen şarkıları ile Bursa’ya sevenleriyle buluşmaya geliyor.

Yer: Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

Tarih: 24 Mayıs, 21:00

Bilet: Biletix

Tiyatro: On Kişiydiler

Agatha Christie’nin ölümsüz eseri "On Kişiydiler" Türkiye prömiyerini yaparken, Yeşilçam’ın unutulmaz aktörü Ediz Hun ilk kez tiyatro sahnesinde seyirciyle buluşuyor.

Birbirini tanımayan 10 kişi Zenci adasında verilecek bir partiye davet edilir. Farklı mesleklere ve apayrı kişiliklere sahip bu on kişi aslında neden orada olduklarını öğrendiğinde artık herkes için çok geçtir. Kafanız karışacak, nefesiniz kesilecek, içinizdeki dedektif canlanacak ve tek bir soru soracaksınız bu adada gerçekten sadece 10 kişi mi var? 

Yer: Bursa Tayyare Kültür Merkezi

Tarih: 25 Mayıs 2022, 20:30

Bilet: Biletix

Tek Kişilik Oyun: Dublörün Hikâyesi

Kendisiyle, başına gelenlerle ve hatta hayalleriyle bile dalga geçmekten imtina etmeyen Kemal’in nasıl oyuncu olamadığının, dolayısıyla nasıl dublör olduğunun eğlenceli, bir o kadar da hüzünlü hikâyesi.

Yer: Bursa Podyumpark Sanat Mahal

Tarih: 25 Mayıs 2022, 20:30

Bilet: Biletinial

Konser: Zuhal Olcay- Nazım’ın Şarkıları

İçinden şarkı geçen kentlere şiirden bir iz bırakmış şairler vardır. Büyüklükleri, o izlerin derin ve kalıcı olmasındandır. “Nâzım” denilince, akan suların durmaması, tam tersine daha da coşkuyla akması da bundandır.

Nâzım’ın şiirden bir iz bıraktığı kentlerde gece olunca gökyüzünün kararması bile, “Mavi Gözlü Dev”in masmavi umutlar dağıtmasına engel değildir. Kimi zaman dize dize gelir bir eve, kimi zaman destan destan… Kimi zaman adı yeter gülümsetmeye; kimi zaman özlem olur, hüzünler doğurur.

Değerli Sanatçı Zuhal Olcay’a Ferhat Livaneli Orkestrası; Zuhal Olcay’ın söylediği “NÂZIM’IN ŞARKILARI”na ise, tiyatro sanatçısı Utku Erişik, Nâzım’dan anı ve şiirler ile eşlik ediyor.

Şarkılar şiirlere dönerken, arkada siyah beyaz anılar bugünlere taşınıyor. Ortaya çıkan bu eşsiz sesler ile, fotoğraflar renkleniyor; Nâzım da dünden gelerek, izleyicilerin arasına oturuyor, sahneye çıkıyor.

Yer: Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

Tarih: 26 Mayıs 2022, 21:15

Bilet: Biletix

Tiyatro: Aşk Grevi

Binlerce yıl önce Anadolu’da yine bir savaş olmuş ve bu savaşı kadınlar sona erdirmiş. “Kadınlar Savaşı Kahramanlarının Parodisi”, “Olympos Tanrılarının Anadolu Yansımaları” sizi kahkahaya boğacak.

Yer: Ahmet Vefik Paşa Bursa Devlet Tiyatrosu

Tarih: 27 Mayıs 2022, 20:00

Bilet: Biletinial

Tek Kişilik Oyun: Demiryolu Hikâyecileri

Oğuz Atay’ın “Korkuyu Beklerken” adlı eserindeki “Demiryolu Hikâyecileri”, “Unutulan” ve “Beyaz Mantolu Adam” hikâyelerini, Yiğit Sertdemir sahneye uyarladı ve yönetti. Terk edilmiş bir demiryolu istasyonunda, seyyar hikâye satıcılığı yapan üç kişinin hikâyesini; geriye kalan son kişi seyirciye aktarıyor. Unutulan ve Beyaz Mantolu adam hikâyeleri ise, kalan son kişinin hikâyesine eşlik ediyor.

Oğuz Atay'ın; edebi zekâsı ve ironik dili aracılığıyla okuyucusu ile kurduğu yalın ilişkiyi; sahne üzerinde koruyarak, aynı izlekle hikâyeleri seyirciyle paylaşacağımız bir yolculuğa çıkarıyor.

Yer: Bursa Podyumpark Sanat Mahal

Tarih: 27 Mayıs 2022, 20:30

Bilet: Biletinial

Konser: Candan Erçetin

Candan Erçetin güçlü yorumuyla Bursa’ya geliyor.

Yer: Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

Tarih: 27 Mayıs 2022, 21:15

Bilet: Biletix

Tek Kişilik Oyun: Düğün Şarkıcısı

2000’li yılların başında katıldığı BBG yarışmasında popüler olan ve sonrasında hızla popülerliğini kaybeden bir jazz şarkıcısının (Şahnaz), düğün şarkıcısı olma hikâyesi.

Şahnaz'ın çalıştığı Urban Jazz Bar da değişen Türkiye'yle birlikte dönüşüme uğrar. Mekan önce bir masaj salonu, ardından düğün salonu olur. İşini kaybeden Şahnaz, İstanbul'un çeşitli mekanlarında sahne almak için her yolu dener, sonrasında ülke ve işsizlik gerçeğiyle yüzleşiyor; en nihayetinde de 'eski' adıyla Urban Jazz Bar – yeni adıyla Şanzelize Wedding House'da düğün şarkıcılığı pozisyonuna talip olur.

Yeni işine adapte olmakta güçlük çeken Şahnaz, bu yeni müzik kariyerinde toplumunun 'etnik' ve 'zengin' müzik türlerini öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda yaşadığı toplumun halkını da tanıma fırsatı bulacaktır. Şarkıcılık yaptığı düğünlerden birinde, maganda kurşununa kurban giden iki yakını için bir televizyon programına katılarak 'sesini' duyurmaya çalışacaktır.

Yer: Bursa Podyumpark Sanat Mahal

Tarih: 28 Mayıs 2022, 20:30

Bilet: Biletinial

Tiyatro: Kürk Mantolu Madonna

Bazen hayatın içinde gözümüzün önündeki insanlara olan önyargılarımız bize onları gerçekten tanımaya fırsat vermeyebilir, göremediğimiz ya da yanlış baktığımız fikirler yaratabiliriz, yazar da romanında bizlere insanların aslında birbirlerine besledikleri önyargının aslında birer zaaf olduğunu ispatlarcasına yüzümüze vuruyor. ''İlk defa aldığımız bir peynirin cinsi hakkında yorum yapmaya çekinirken, yeni tanıdığımız bir insan hakkında neden bu kadar kolayca hüküm verebiliyoruz” ve '' Muhakkak bütün insanların birer ruhu vardı ama birçoğu bunun farkında değildi ve gene farkında olmadan geldikleri yere gideceklerdi. Bir ruh ancak bir benzerini bulduğu zaman ve bize bizim aklımıza, hesaplarımıza danışmaya lüzum bile duymadan meydana çıkabiliyordu. Biz ancak o zaman sahiden yaşamaya, ruhumuzla yaşamaya başlıyorduk.”

Yer: Bursa Tayyare Kültür Merkezi

Tarih: 29 Mayıs 2022, 19:30

Bilet: Biletix

Tek Kişilik Oyun: Ben Anadolu

“Ana Tanrıça Kibele doğdu ilk önce ve ondan doğan kızları nesilden nesile çoğaldılar, beslediler, öğrettiler, yönettiler Anadolu'yu.”

İlmek ilmek örüyor yazar bu kadınların öykülerini, anlatıyor bize belki de hiç bilmediğimiz hikayelerini… Nihayet “Ben Anadolu” oluyor. Türk Tiyatrosu’nun en kıymetli yazarlarından biri olan Güngör Dilmen’in kaleminden dökülüyor.

Kimi zaman içimizi parçalıyor yaşamları, bazen de kocaman bir gülümseme yayılıyor yüzümüze farklı sınıflardan ama aynı topraklardan gelen bu kadınların hayatları…

Doğuran, üreten, direnen, kaybeden, kazanan, acı çeken, hüzünlü, umutlu, neşeli... Belki de tek ortak özellikleri var; hepsi de  bu dünyaya söyleyecek sözleri olan kadınlar…

Kimisi esir olarak geliyor bu topraklara, kimi zaten esir doğuyor… Kimi aşkı uğruna canını veriyor kimi de ömrünce o aşkı arıyor. Tüccar, terzi, kapıcı, sultan, hemşire, dansöz, evlat… başka başka kimliklerde çıkıyorlar karşımıza… 

Tutkuları, vicdanları, aşkları, hatta kimlikleri arasında seçim yapmak zorunda bırakılıyor çoğu… Üzülüyorlar, ağlıyorlar, isyan ediyorlar, haykırıyorlar, nefes alamıyorlar ama çok kez gülüp hayata tutunmaya devam ediyorlar… Tıpkı bugün olduğu gibi…

“Yıldız Kenter” ile bütünleşmiş bu şahane oyun, şimdi öğrencisi “Ayça Bingöl” ün muhteşem yorumuyla sahnelerde.

Yer: Bursa Nilüfer Nazım Hikmet Kültür Evi

Tarih: 29 Mayıs 2022, 19:00

Bilet: Biletinial

Konser: Mem Ararat

Geleneksel Kürt müziğini modern dokunuşlar ile icra eden Ararat ayrıca kendi yazdığı ve bestelediği şarkılarla dikkatleri üzerinde topluyor.

Yer: Atatürk Kongre Kültür Merkezi Osmangazi Salonu

Tarih: 29 Mayıs 2022, 20.30

Bilet: Passo

Tek Kişilik Oyun: Piraye

Türk dilinin en büyük şairi Nazım Hikmet, karısı Piraye’ye 1933’ten 1950’ye kadar, aralıklı olarak hapishanede geçirdiği 17 yıl boyunca yüzlerce mektup yazdı. Bu mektuplar aracılığıyla aşkını, kavgasını, hasretini en duru haliyle Piraye ile paylaştı. Piraye, bu mektupları Nazım’ın Çankırı Hapishanesi’nde kendi elleriyle yaptığı tahta bir bavulda, yıllar boyu sakladı. Nazım’ın zorlu tutsaklık yıllarında hayata tutunmasını sağlayan şey aşkın, kavganın ve hasretin yüreğinde bir bütün halindeki varlığıydı. Usta şair Nazım Hikmet’in yüreğinin bütün gücüyle yazdığı mektup ve şiirlerden oluşan, onun iç dünyasına yapılan bu yolculukta, aşkın, şiirin, müziğin evrensel ve ölümsüz yönüyle tanışmaya ve yüreğinizin kapılarını açmaya hazırlanın.

Yer: Ahmet Vefik Paşa Bursa Devlet Tiyatrosu

Tarih: 29 Mayıs 2022, 20:00

Bilet: Biletix

Dans Gösterisi: Kardeşlik Destanı

Alagöz Kültür Sanat’ın hazırladığı Kardeşlik Destanı Tiyatral Dans Gösterisi, sanatseverleri Nuh Tufanı’ndan Nevruz’a, destanlardan kahramanlara, ozanlardan şairlere, acılardan zaferlere uzanan görkemli bir yolculuğa çıkarıyor.

Dede Korkut’un gözünden, Nuh Tufanı, Nevruz, Boğaçhan Destanı, Tomris Hatun (Kadın Kaan), Alpaslan, Cevanşir, Çanakkale Destanı, Kafkas İslam Ordusu, Mehmet Akif Ersoy, Ahmet Cevad, Aşık Veysel, Şehriyar Hare Bülbül, Karabağ’ın tekrar Türk yurduna kazandırılması konuları büyük bir titizlikle işlenmiştir.

Türk topluluklarının kültürel zenginlikleri ile değerlerini sanatın birçok unsuruyla bir araya getirerek seyirciyle buluşturmayı hedefleyen Kardeşlik Destanı, aynı zamanda uluslararası normlardaki sanatçı kadrosu ile turizm değerlerini destekleyen nitelik ve yeterliliğe sahip bir görsel dans şölenidir.

Yer: Atatürk Kongre Kültür Merkezi Osmangazi Salonu

Tarih: 30 Mayıs 2022, 20:30

Bilet: Passo

Konser: Bursa Devlet Klasik Türk Müziği Korosu

Yer: Ahmet Vefik Paşa Dede Efendi Konser Salonu

Tarih: 30 Mayıs 2022, 20:00

Bilet: Biletinial

Tiyatro: Mahşer-i Cümbüş

Doğaçlama tiyatronun yeni nesil öncüsü Mahşeri Cümbüş için şimdiden yerinizi alın.

Yer: Atatürk Kongre Kültür Merkezi Orhangazi Salonu

Tarih: 30 Mayıs 2022, 20:30

Bilet: Biletix

Konser: Aynur Doğan

Uluslararası Dünya Müzik Fuarı Womex 2021 Sanatçı Ödülü'nü kazanan Aynur Doğan, yoğun istek üzerine mayıs ayında Türkiye turnesi ile sevenleriyle buluşuyor.

Yer: Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

Tarih: 31 Mayıs 2022, 21:00

Bilet: Passo

Tiyatro: İte Kaka

15 yıllık sahne geçmişlerinde yaşadıkları gerçek hikayeleri ile turne maceralarını eğlenceli bir dille anlatan ve tiyatro oyunlarından kesitler sunan, seyircisi ile o an gerçekleştirdikleri skeçlerde oynayan Tuğçe Karabayır ve Erkan Karadeniz, kahkaha dolu İki Kişilik İnteraktif Sahne Gösterisi 'İte Kaka' ile karşınızda.

Yer: Nilüfer Belediyesi Uğur Mumcu Kültür Merkezi

Tarih: 31 Mayıs 2022, 20:00

Bilet: Biletix

 

Bursa’da Mayıs Ayı Boyunca Katılabileceğiniz Çocuk Etkinlikleri

Tiyatro: Karagöz'ün Altınları

Somut olmayan kültürel mirasımız Karagöz'ün ihya dolabından çıkıp Hacivat ile yaşadıkları maceraları, hayal perdesinden yansıyan suretleriyle Karagöz Müzesi'nde sizlerle… 5 yaş ve üzeri için uygundur.

Yer: Bursa Karagöz Müzesi

Tarih: 10 Mayıs 2022, 14:00 – 15:00

Bilet: Biletinial

Çocuk Oyunu: Maşa İle Koca Ayı

Heyecan dolu içeriği, eğlenceli gösteri kadrosu ve interaktif diyaloglarıyla, dans müzik ve eğlenceyi bir araya getiren bir gösteri. Bugüne kadar milyonlarca hayranı ile buluşan dünyaca ünlü Maşa ile Koca Ayı’nın muhteşem sahne şovunu siz de kaçırmayın!

Yer: Nilüfer Belediyesi Uğur Mumcu Kültür Merkezi

Tarih: 14 Mayıs 2022, 12:00 – 14: 00 – 16:00

Bilet: Biletix

Çocuk Oyunu: Küçük Prens

Kendi küçük gezegeninde tek bir gül ile yaşayan Küçük Prens diğer gezegenlere seyahat etmeye karar verir. Sahra çölünde karşılaştığı Pilot'a kendi gezegeninden bahseden Küçük Prens'in aradığı cevap evcilleştirdiği tilki de gizlidir.

"Gerçeğin Mayası Göze Görünmez, İnsan Ancak Yüreğinin Gözüyle Baktığı Zaman Gerçeği Görebilir.”

Yer: Podyumpark Sanat Mahal

Tarih: 15 Mayıs 2022, 13:00 – 15:00

Bilet: Biletinial

Çocuk Oyunu: Haylaz, Kahraman Yahut Kral Çiko

Ferhan diyarının Şensoy krallığında işler epey karışıktır. Çiko ise haylazlığın gölgesinde istemeden büyük bir kahramanlık gösterir. Modern bir Meddahın, geleneksel bir formla anlatacağı bir masal.

‘Haylaz, Kahraman yahut Kral Çiko’ çocuklarla birlikte yetişkinlerinde izlemekten son derece keyif alacağı bir oyun.

Yer: Çeksanat Görükle Kültür Merkezi

Tarih: 14 Mayıs 2022, 14:00; 15 Mayıs 2022, 14:00

Bilet: Biletinial

Çocuk Oyunu: Karlar Ülkesi 2 – Mavi Şato

Çocukların bu “Karlar Ülkesi” yolculuğunda alacakları mesaj; sporun ve sağlıklı yaşamın önemi, sosyal duyarlılıklarını artması, hayal güçlerini zenginleşmesi, insanların öfkeden uzak durmaları gerektiği ve sevgi ile her şeyin üstesinden gelinebileceğidir.

Yer: Bursa Nilüfer Belediyesi Uğur Mumcu Sahnesi

Tarih: 15 Mayıs 2022, 13:00 – 14:30 – 16:00

Bilet: Biletinial

Gölge Oyunu: Karagöz Hasta Bulamadı Usta

Somut olmayan kültürel mirasımız Karagöz'ün ihya dolabından çıkıp Hacivat ile yaşadıkları maceraları, hayal perdesinden yansıyan suretleriyle Karagöz Müzesi'nde sizlerle… 5 yaş ve üzeri için uygundur.

Yer: Bursa Karagöz Müzesi

Tarih: 31 Mayıs 2022, 10:00 – 11:00

Bilet: Biletinial

Bursa’da Mayıs Ayı Boyunca Ziyaret Edebileceğiniz Sergiler

İMALAT-HANE – Ali Kazma, “Zaman Zaman”

Ali Kazma’nın zaman ve zaman içinde oluşan ritimlerin ve bu ritimlerin içinden çıkan videolarının oluşturduğu yeni kişisel sergisi “Zaman Zaman”, 14 Mayıs günü İMALAT-HANE’de açılıyor. İnsanın dünyayı algılama, şekil verme, değiştirme ve yeniden yaratma yöntem ve imkânları üzerine eğilen sanatçı, zamanın farklı bölünmüşlüklerine, mekân ile kurduğu diyaloğa, tanım, kişilik, kimlik olarak ifadesine alternatif perspektiflerden yaklaşıyor.

Kazma’nın uzun zamandır pratiğini şekillendiren zaman ve üretim, zaman ve değişim ve zamanın mekâna yansıyan izleri ile hafıza arasındaki ilişkiler bu sergide de sıklıkla karşımıza çıkıyor. Sanatçının ilk kez aynı mekân içinde birleşen 8 çalışmasıyla, çok ekranlı ve büyük boyutlu sergileme biçimiyle karşılaşacağımız seçki, işlerin kendi içindeki etkileşimi, ilişkisi ve kuracağı alternatif diyaloglarla adeta büyük boyutlu bir enstalasyonun parçalarını oluşturuyor.

Yer: İMALAT-HANE

Tarih: 14 Mayıs – 14 Ağustos 2022

Nilüfer Belediyesi – Karma Sergi, “Yukarı Bak, Sınırlı Coğrafyanın Yıldızlı Ufukları”

Nilüfer Belediyesi, 14 Mayıs – 31 Temmuz tarihleri arasında, Nilüfer ilçesinde yer alan 6 farklı mekânda, 27 sanatçının çalışmalarına yer veren “Yukarı Bak, Sınırlı Coğrafyanın Yıldızlı Ufukları” adlı sergiyi ağırlıyor. Yekhan Pınarlıgil küratörlüğünde gerçekleşecek olan sergi, politik konulara umut dolu, pozitif bir perspektiften yaklaşıyor.

Her mekânın kendi içinde bir sergi olarak kurgulandığı "Yukarı Bak, Sınırlı Coğrafyanın Yıldızlı Ufukları”, şehrin kültürel kimliği, tarihi, dönüşümü ve geleceği ile diyaloğa geçen lokasyonlarda mekân ve sanat arasında güçlü ilişkiler kuruyor. Kahkaha atarak, renkleri, dansı ve ritmi kullanarak içine sıkıştırıldığımız kalıpları kıran, bizleri kontrol altında tutmak için yapılanmış iktidarları sorgulayan ve bizlere özgürlük alanları açan yaşamsal stratejileri deneyimleyen sanat eserlerini bir araya getiriyor.

Yer: Bursa’nın farklı mekanları

Tarih: 14 Mayıs – 31 Temmuz 2022

Dünyadan en yeni haberleri ilk bilen olmak için OGGUSTO’nun haftalık e-bültenine kaydolun.

SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.

SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.