23 Nisan Çocuk Etkinlikleri

23 Nisan Çocuk Etkinlikleri

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için plan yapmadan önce OGGUSTO olarak derlediğimiz 23 Nisan’a özel çocuk etkinlikleri listemize göz atın.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukların tüm günü keyifle geçirmesi ve çocukluklarının unutulmaz bir bayram yaşamasını isteyen ebeveynler için birbirinden keyifli etkinlikleri OGGUSTO olarak sizler için derledik.

 

Festival: Fişekhane Uçurtma Festivali

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, kültür ve sanatın yeni adresi Fişekhane’de Uçurtma Festivali ile kutlanacak! 

Gökyüzünü renklendirecek görsel şölenden önce 4 farklı atölye ile çocukların yaratıcılıkları ve el becerileri gelişecek. Uçurtma Yapım Atölyesi, Seramik Boyama Atölyesi, Tekstil Boyama Atölyesi ve Uçurtma Süsleme Atölyeleri ile kutlamaların keyfi başlayacak. Aynı zamanda gün boyunca mutluluklarına şahit olacağımız çocuklar, profesyonel tasarımlarıyla tanınan Mardinli uçurtma sanatçısı Zahit Mungan’dan uçurtma eğitimi alma fırsatına sahipler! Programın ilk bölümü olarak eğlenceli atölye çalışmaları tamamlandıktan sonra tasarlanan uçurtmalar 14.00 ve 17.00 saatleri arasında “Zahit Mungan’la Uçurtma Uçurma Etkinliği” ile gökyüzüyle kavuşacak! 

Rengarenk festivalin coşkusu için LÖSEV de Fişekhane’de olacak ve LSV Dükkan’dan alışveriş yapılabilecek. LÖSEV’li çocuklar atölyelere katılıp uçurtma uçurmanın keyfine varacaklar. 

Tarih: 23-24 Nisan 2022

Yer:  Fişekhane Ana Fuaye Alanı

Detaylı bilgi ve bilet: Biletix

Atölye: Kalyon Kültür ile Çocuk Atölyeleri

Kalyon Kültür, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu gün boyu sürecek etkinliklerle kutluyor. Çocuklara özgürce ve yaratıcı düşünerek farklı sanatsal, kültürel ve sosyal tecrübeler kazandırmayı amaçlayan PACE Çocuk Sanat Merkezi ile gün boyu gerçekleşecek renkli, eğlenceli ve yaratıcı atölyeler Kalyon Kültür’de çocuklarla buluşuyor.

PACE Çocuk Sanat Merkezi’nin gerçekleştireceği program kapsamında yer alan Küçültme Işınlı Takı ve Anahtarlık Atölyesi’nde kocaman bir resim minik bir kolye, anahtarlık veya çanta süsüne dönüşüyor; Pixel Heykeller Atölyesi rengârenk boncuklar çocukların hayalleri ile birleşerek muhteşem pixel heykeller oluyor; “İleri Dönüşüm” Oyuncak Heykeller Atölyesi çocuklara ileri dönüşümün ne olduğunu öğretirken farklı malzemelerle hayallerindeki heykele kavuşturuyor; Mini Mozaik Atölyesi hem eğlenceli hem de kullanışlı objelerin yapıldığı bir alan sunarken Mozaik Heykeller Atölyesi ise çocuklara “ekleyerek heykel” yapma yöntemini öğretiyor.

Tarih: 23 Nisan 2022

Yer: Kalyon Kültür

Detaylı bilgi: etkinlik@kalyonkultur.or

Festival: Çocukların Festivali

Türkiye’nin ilk “Çocuk Sanat, Bilim, Eğlence Festivali’’, bu yıl 3. kez Zorlu PSM’de gerçekleşiyor. Millî Eğitim Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kültür A.Ş, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Beşiktaş Belediyesi, Parıltı Görmeyen Çocuk Destek Derneği destekleri ve Zest Projects organizasyonu ile 22-23-24 Nisan tarihlerinde düzenlenecek olan festival, yenilenen kimliği ve “Çocukların Festivali” sloganıyla (0-3) -15 yaş arası tüm çocukları ve ebeveynleri hem eğlenceli hem de öğretici birçok sanat bilim ve eğlence aktivitesi ile buluşturmayı hedefliyor.

Çocukların keyifli vakit geçirebileceği birçok eğlenceli ve sanatsal etkinliği sunmasının yanı sıra katılım gösteren çocukların, kişisel becerilerini keşfedebilecekleri, bu becerileri fark edebilecekleri ve yeteneklerini ortaya çıkarabilecekleri deneyimsel aktiviteler sunacak olan festival, sanat, bilim, eğlence ile dolu dolu geçecek.

Festivalde resimden müziğe, mozaikten dramaya, animasyondan karikatüre, fotoğrafçılıktan sihirbazlık gösterilerine, dijital sanattan kodlamaya, danstan deneysel faaliyetlere kadar çok geniş bir aktivite yelpazesi ile çocukların hem bireysel hem de kollektif olarak dahil olabileceği eğitici ve öğretici atölye etkinlikleri gerçekleştirilerek çocuklara unutulmaz bir 3 günlük serüven yaşatılacak.

Tarih: 23 – 24- 24 Nisan 2022

Yer: Zorlu PSM

Detaylı bilgi: cocuklarinfestivali.com

Tiyatro: Bremen Mızıkacıları Ali Baba'nın Çiftliğinde

Sarıyer Sanat'ın uyarladığı "Ali Baba'nın Çiftliği" çocuklar ile buluşmaya devam ediyor.

Yolları Adalet ormanında kesişen müzisyen dört kafadarın eğlenceli mi eğlenceli komik mi komik hikayesi. Köpek Bastır, Eşek Fret, Kedi Guendillin ve Horoz Tortolini, Arı Maya’nın yardımıyla Ali Baba'nın Çiftliğini zalim barondan kurtarabilecek mi?

Tarih: 23 Nisan 2022

Saat: 13:00

Yer: Mall of İstanbul MOİ Sahne,

Bilet: Biletix

Okuma Etkinliği: Akasya ve Akbatı’dan Okuma Grubu Etkinliği

Çocukların geleceğine yönelik farklı projeler hayata geçiren Akasya ve Akbatı, 23 Nisan’da AÇEV iş birliği ile gerçekleştireceği “Okuyan Bir Gelecek” okuma grubu etkinliği kapsamında çocuklara ve ebeveynlere yönelik eğlenceli ve farkındalık yaratacak bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor. Okuyan Bir Gelecek Projesi kapsamında; 23 Nisan Cumartesi günü saat 14.00’te Akbatı’da yazar Gökçe Gökçeer “Pöti: Bir Barınak Köpeği’nin Öyküsü” kitabı ile minik kitapseverlerle buluşacak. Akasya’da ise yazar Özge Bahar Sunar ise “Kirpi ve Sergi” kitabını okuyacak. Akbatı ve Akasya’da çocukların, ebeveynleriyle katıldığı etkinlik, sanat etkinlikleri ile devam edecek.

Yaratıcı etkinliklerin yapılacağı gruplarda, Akasya ve Akbatı’da çocuklar ve ebeveynleri kitaplarla yeniden tanışmanın ve birlikte zaman geçirmenin keyfini yaşayacak. Etkinlik alanında bulunan AÇEV Mağaza stantlarından Okuyan Bir Gelecek Projesi için bağışta bulunmak ya da AÇEV Mağaza’dan alışveriş yaparak projeye katkı sağlamak da mümkün olacak.

Tarih: 23 Nisan 2022

Saat: 14:00

Yer: Akasya AVM

Detaylı bilgi: Akasya AVM

Tiyatro ve Gösteri: KidZania İstanbul ile 23 Nisan Kutlamaları

KidZania İstanbul, 23 Nisan’ı sanat dolu çok özel bir programla karşılıyor. Çocuklar KidZania İstanbul’da, 23 Nisan programı kapsamında; Hipp-Biraderler Yapım sponsorluğundaki doğaçlama çocuk tiyatrosunu, Doğa Koleji öğrencilerinin halk oyunları gösterisini, 1-4 yaş ziyaretçilere özel “Harikasın Çocuk” Youtube kanalının danslı-müzikli gösterisini ve Erbulak Evi Tiyatro oyuncularının “Sancho’nun Sabah Yürüyüşü” oyununu izleyebilecek. Ayrıca Vita’nın Botanik Bahçesi aktivite alanında tüm çocuklara kitap dağıtımı yapılacak ve Sushi dükkanında Japon Şef Yutaka Hoshino eşliğinde eğitici bir aktivite gerçekleştirecek. Saatler 15:00’ı gösterdiğinde Şehir Meydanı’nda geçit töreni gerçekleşecek. Danslarla renklenecek kutlamalardan sonra bando turu ile eğlencenin sesi KidZania’da yükselecek.

Tarih: 23 Nisan 2022

Saat: 11:00

Yer: KidZania İstanbul

Bilet: kidzaniabilet.com

Çocuk Şenliği: Gymy Kids Bahar Şenliği

Gymy Kids Bahar Şenliği, Gymy Kids in güzel dünyasında bulunan spor, sanat ve doğa sevgisini içeren çok sayıda etkinlikle baharı karşılayan bir çocuk şenliği. Bu çocuk şenliğinde ana sahnede spor ve müzik aktiviteleri, peşpeşe devam eden orman ve sanat atölyeleri ve çok sayıda sürpriz atölye ile karşılaşıp, hem sizin hem çocuklarınızın harika vakit geçireceğine eminiz.

Tarih: 22 – 23 – 24 Nisan 2022

Saat: 15:00

Yer: Üçüncü Mekan

Bilet: Passo

Tiyatro: Kırmızı Başlıklı Kaz

“Yıldızların dünyasında kendi masalını anlatmak isteyen Kırmızı Başlıklı Kaz…” Yılın en çok sevilen masal kahramanı yarışmasına hoş geldiniz! Sonucunu çocukların alkışlarıyla belirleyeceği bir yarışma bu. Masal dünyasının yıldızları yarışıyor, herkesin severek okuduğu, izlediği ünlü masalların kahramanları… Peki ya onlar kadar ünlü olmayanlar, yıldız olamayanlar? Bakalım Kırmızı Başlıklı Kaz bu yarışmada kendi masalını anlatabilecek mi? Zıplamalı, hoplamalı ve çok eğlenceli bir macera çocukları bekliyor.

Tarih: 23 Nisan 2022

Saat: 12:00

Yer: Sahne Cumhuriyet

Bilet: Biletix

Atölye ve Tiyatro: Çocuklar 23 Nisan’ı Feriye’de Coşku ile Kutluyor

İstanbul’un ikonik semtlerinden Ortaköy’de Boğaz’ı kucaklayan eşsiz manzarasıyla günün her saati deneyimleyebileceğiniz bir yaşam alanı sunan Feriye, 23 Nisan’a özel hazırladığı dopdolu programı ile çocuklara keyifli anlar yaşatacak. Eğlenceli Bilim Atölyesi, Neşeli Tabaklar Atölyesi, Diyetisyen Güneş Aksüs ile Sağlıklı Atıştırmalıklar Atölyesi ve Tabanları Yağlamak adlı müzikli tiyatro gösterisiyle çocuklara yaratıcılığın, eğlencenin ve lezzetin bir arada olduğu deneyimler kazandıracak. Katılımın biletli olduğu etkinliklerde kontenjan sınırı olduğunu da belirtelim.

Tarih: 23 Nisan 2022

Saat: 13:00 – 14:00 – 15:30 – 16:00

Yer: Feriye

Bilet: Biletinial

Konser: Çocuk Bayramı ve Ulusal Egemenlik Konseri

CRR Senfoni Orkestrası, günümüzün ve geçmişin çocukları ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı iki rotada kutluyor. Bu konser ile önce “Hayvanlar Karnavalı” ile keyifli bir “Çocuk Bayramı” kutlaması yaşayıp, ardından “Ulusal Egemenlik” kavramını hatırlatacaksınız. 95 yıl önce, İstanbul’a genç Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk Cumhurbaşkanı olarak Ertuğrul Yatı ile şehre yaklaşırken manzaraya dalan Ulu Önder ve arkadaşlarının sağladığı ulusal egemenliği... CRR Senfoni Orkestrası, yarının büyükleri çocukları ve içindeki çocuğu susturmayan büyükleri bekliyor.

Tarih: 23 Nisan 2022

Saat: 19:00

Yer: CRR Konser Salonu

Bilet: Biletix

İnteraktif Çocuk Oyunu: Aridu - Galaktik DJ - İnteraktif Çocuk Oyunu

ENKA Sanat, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çok özel bir çocuk oyunu ile kutluyor: Aridu- Galaktik DJ! Etkinliğin çocuklar için ücretsiz olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

Tarih: 23 Nisan 2022

Saat: 11:00

Yer: ENKA Eşref Denizhan Açık Hava Tiyatrosu

Bilet: Biletix

Doğaçlama Çocuk Oyunu: Sen Yaz Ben Oynarım

Bu oyunda hikayeyi çocuklar yazıyor. Bir saat süren doğaçlama gösteri, çocuklara hayallerini, fikirlerini, duygularını, seslerini kullandıracak.
Bu harika fikirleri de oyuncularımız o esnada gerçek bir tiyatro oyununa dönüştürecek. Eğlenceli, müzikli, renkli bir oyuna.
Uzaylılardan prenseslere, hayvanlardan meyvelere herkes kahramınımız olabilir. Çocuklar belirleyecek.

Tarih: 23 Nisan 2022

Saat: 14:00

Yer: Profilo Kültür Merkezi Batı Alternatif Sahne

Bilet: Biletix

Gastronomi: Minik Eller Pizza Pişiriyor

Geleceğin minik şef adayları bu eğlenceli mutfak atölyesiyle “Pizza margherita & Calzone con nutella” yapıyor.

Tarih: 23 Nisan 2022

Saat: 13:00

Yer: Eataly Mutfak Atölyesi

Bilet: Biletix

Gezi: 23 Nisan Doğada Çocuk Ve Aile Etkinliği

Şehrin merkezinde doğa ile iç içe, karmaşadan uzak bir eğlence dünyası Kidsland’ta minikleri bekliyor. Ormanın içinde macera, eğlence, keşif, etkinlik ve eğitim hepsi bir arada. Çocuk ve yetişkin alanları, hayvanat bahçesi, piknik alanları, macera ve oyun alanlarıyla aile ve grup aktiviteleri KidslandPark Dünyası’nda minik misafirlerine kapılarını açıyor.

Tarih: 23 Nisan 2022

Saat: 09:00

Yer: Beykoz Kidslandpark

Bilet: Mobilet

Festival: AKM Çocuk Sanat Festivali

AKM Çocuk Sanat Festivali başlıyor. Birbirinden eğlenceli ve sanat dolu atölyeler, oyunlar, filmler, etkinlik alanları ve çok daha fazla etkinlik 18 – 23 Nisan tarihleri arasında AKM Çocuk Sanat Festivali’nde çocuklarla buluşuyor.

Tarih: 18 – 23 Nisan 2022

Saat: 12:30

Yer: AKM

Bilet: akmistanbul.gov.tr

Tiyatro: Peter Pan ve Varolmayan Ülke

Akbank Çocuk Tiyatrosu 50. yılına özel Zorlu PSM iş birliğiyle Peter Pan ve Varolmayan tiyatro severler için perdelerini aralıyor.

Metin ve söz yazarlığını Mehmet Ergen’in üstlendiği müzikalin müziklerini Tuluğ Tırpan bestelerken koreografisini Beyhan Murphy üstleniyor.

Wendy her akşam kardeşlerine masallar anlatıp yataklarına yatırır. Ancak bu gece, farklı bir gecedir. Masalların büyümeyen çocuğu Peter Pan, koruyucu perisi Tinkerbell ile çıkagelir. Kahramanlarımız, peri tozunun da yardımıyla Varolmayan Ülke adında bir adaya yolculuğa çıkar. Adada korsanlar ve deniz kızlarıyla yaşadıkları maceralar, Kayıp Çocukların yaşamını değiştirecektir.

Tarih: 23 – 24 Nisan 2022

Saat: 15:00

Yer: Zorlu PSM

Bilet: Passo

Festival: “World Çocuk Festivali” 23- 24 Nisan’da Yapı Kredi bomontiada’da

Yapı Kredi bomontiada, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı 23 – 24 Nisan’da “World Çocuk Festivali” ile kutluyor. Yapı Kredi World ana sponsorluğunda ve United Colors of Benetton’un desteği ile gerçekleşecek festival, iki gün boyunca çocuklara ve ailelerine keyifli dakikalar yaşatacak.

Uçurtma sevdası, düzenlediği uçurtma festivalleri ve özgün uçurtma tasarımları ile tanınan Zahit Mungan’ın uçurtmaları World Çocuk Festivali’nde olacak. Çocuklar festivalde uçurtma atölyesine katılarak, kendi uçurtmalarını tasarlayıp uçurabilecek. Ayrıca “Çak Bi Pati” derneğine bağış için Uçurtma Anahtarlık Atölyesi’ne katılabilecek.

Festival boyunca sürecek etkinler kapsamında çocuklar Yapı Kredi bomontiada’yı boyayabilecek, renkli saç örgüleri yapabilecek veya bahçede dev Scrabble ile oynayabilecek. Aileler ise çocukları ile birlikte “Yetişkin Çocuk Bağ Kurma Atölyesi”ne katılabilecekler.

Tümü ücretsiz olarak düzenlenecek etkinliklere, 23 ve 24 Nisan günü Yapı Kredi bomontiada’da kayıt olmak yeterli.

Tarih: 23 – 24 Nisan 2022

Yer: Yapı Kredi bomontiada

Bilet: Ücretsiz

Tiyatro: Arı Maya

Çocukların sevgilisi “Arı Maya” miniklerle buluşuyor. Maya ve Willy okullarından yeni mezun olmuş minik arılardır. Ancak onların büyüdüğüne kimse inanmamaktadır. İki kafadar herkesin büyüdüklerine inanması için plan yapar. Amazon’a gidip yıllardır kimsenin görmediği Beyaz İnci’yi kendi ormanlarına getirirlerse herkes artık onların büyüdüğüne inanacaktır. Amazon’a giden yolda türlü zorluklarla mücadele eden Maya ve Willy için asıl tehlike pek yakındadır. Beyaz İnci’yi ormanların en güçlü ve en tehlikelisi canlısı Örümcek Toyo korumaktadır.

Tarih: 24 Nisan 2022

Saat: 13:00

Yer: Halis Kurtça Çocuk Kültür Merkezi

Bilet: Biletix

Tiyatro: Peter Pan

Dünyamıza uzak ve masalsı bir diyardan gelen iki afacan ziyaretçi, tesadüfen girdikleri evde yaşayan küçük bir kızınhayatına dokunmak üzeredir. Yaramaz kahramanlardan biri, Peter Pan adında, periler ve deniz kızlarıyla yaşayan ve kanatlarıolmadan uçabilen sevimli bir çocuktur.Yetişkin olmayı arkadaşlarından ayrılmamak için reddeden Peter, on üç yaşındansonra büyümeyi bırakmış, günlerini oyun ve macerayla geçirmeyi seçmiştir. Bunda da oldukça başarılıdır! İşte bugünlerdenbirinde, en yakın arkadaşı, küçük bir peri olan Tinkerbell ile oynarlarken, Wendy adında hayalperest bir kızla yolları kesişir.

Wendy için epeyce korkutucu olan bu ilk karşılaşma, yerini once şaşkınlığa, sonra da coşku ve hayranlığa bırakacaktır.Enbüyük hayalinin gerçekleşebileceğini öğrenen Wendy, kendisini hiç beklemediği bir serüveninin içinde bulur.Ama buserüvende, işler beklendiği gibi kusursuz gitmeyecektir.Tinkerbell’in Wendy ile Peter Pan’ınarkadaşlığını kıskanması ve buhuzursuzluğunu Wendy’ye yansıtması, Peter Pan’ın öfkesini üzerine çekecektir.Kendini dışlanmış ve haksızlığa uğramışhisseden Tinkerbell, üçünü de tehlikeye atma pahasına, diyarda Peter Pan’ın tek düşmanı olan KaptanKanca ile işbirliğinegider.Kahramanlarımız kendilerini bu durumdan kurtarabilecekmidir? Yara alan arkadaşlıklarını tekraronarabileceklermidir? Fantastik bir macerayı anlatan bu hikayede, birbirimize karşı daha anlayışlı olabilmeyi, affedebilmeyive dostluğun değerini öğrenecek, hayallerimizden vazgeçmediğimizde, eninde sonunda gerçeğe dönüşeceklerini göreceğiz.

Tarih: 24 Nisan 2022

Saat: 13:00 – 15:00

Yer: Bakırköy Sahne 74

Bilet: Biletix

Tiyatro: Seksen Günde Dünya Turu

Phileas Fogg dünya turunu tamamlayan kişinin çok önemli bir bilgi öğreneceğini bilir. Bir gün bu bilgiyi öğrenmek için uşağı Passeportaut ile dünya turuna çıkar. Yolculuk sırasında tren yolculuklarından gemi seferlerine, vahşi hayvanlardan vahşi insanlara ve hatta sirke bile dahil olan Fogg ve Passeportaut büyük bir maceraya atılır. Bu serüvende dostluğu, sevgiyi, birlikte olmayı, başarmak için mücadele etmeyi ve birçok kazanımlar elde ederler.

Jules Verne’in ölümsüz eseri tiyatro sever çocukları eşsiz bir maceraya davet ediyor.

Tarih: 24 Nisan 2022

Saat: 13:00 ve 15:00

Yer: Caddebostan Kültür Merkezi B Salonu

Bilet: Biletinial

Tiyatro: Uyku Nereye Kaçar?

Ayrı zamanlarda yaşayıp, aynı uykuya dalmanın hayalini kuran Pelin ve Berçem’in uykusu kaçmıştır… İyi de nereye? Bir uyku nereye kaçar ki? Oyun boyunca her yerde arayacaklar. Bakalım nerden çıkacak uykuları. Sahi ya, uyku nereye kaçar?

DasDas Çocuk, “Uyku Nereye Kaçar” ile ebeveynleri ve çocukları kaçan uykularını aramaya davet ediyor.

Tarih: 24 Nisan 2022

Saat: 16:00

Yer: DasDas – Ataşehir

Bilet: Mobilet

Tiyatro: Çocuk Kalbi

Edmondo de Amicis’in dünyada  eğitmenler tarafından en çok tavsiye edilip, en faydalı kitap olarak kabul edilen Çocuk Kalbi kitabını uyarlayıp oyunlaştıran Kumbara Çocuk Tiyatrosu Türkiye’de ilk defa sergilenecek olan “Çocuk Kalbi” tiyatro oyununu çocuklarla  buluşturuyor. Sadece çocukların değil, yetişkinlerin de keyifle izleyip, önemli mesajlar alabileceği tiyatro oyunu, aynı zamanda bir aile tiyatrosu olarak da geçiyor.

Tarih: 24 Nisan 2022

Saat: 13:00

Yer: Trump Sahne

Bilet: Biletix

Müzikal: Çizmeli Kedi Müzikali

Çizmeli Kedi, Altonok Tiyatrosu ile sahnelere taşınıyor. Geçmiş zamanda ülkenin birinde bir değirmenci ve üç oğlu yaşar. Değirmenci büyük oğluna değirmeni, ortanca oğluna eşeği, küçük oğluna da kedisini miras bırakır. Küçük oğlu kendisine bir kedinin miras kalmasından pek memnun olmaz. Kedi bunu duyar ve hemen sahibinden bir çift çizme ister. Zekasını kullanan kedi sahibine hiç de değersiz bir miras olmadığını kanıtlamak için zorlu bir göreve hazırdır. Genç delikanlıyı zengin yapmak. Bunun için büyük bir yarışmada kötülüklerle dolu Albazar’a karşı amansız bir mücadelede bulur kendini. Delikanlı ise haberi olmadan zeki kedisi tarafından bu maceralı oyunun içine sürüklenmiştir. Delikanlının parada zenginlikte gözü yoktur. Ama sevgi dolu yüreği ve dürüstlüğü genç adama hayal  edemeyeceği zenginlikler sunar. Gerçek zenginliğin sevgi ve paylaşmak olduğunu herkese kanıtlar.

Tarih: 24 Nisan 2022

Saat: 13:00

Yer: Fişekhane İkinci Sahne

Bilet: Biletix

Tiyatro: Küçük Kara Balık

Samed Behrengi'nin unutulmaz eseri çocuklarla buluşuyor. Oyunda, "Küçük Kara Balık"ın karşılaştığı yanlışları doğruya, kötüyü iyiye çevirmeye çalışan sürprizlerle dolu, heyecanlı hikayesini çocuklar ilgiyle izliyor. Dünyayı görmeye meraklı küçük bir balığın özgürlüğe uzanan yolculuğunun anlatıldığı oyun; adalet, eşitlik, öz güven, cesaret ve benzeri kavramları çocuksu bir bakış açısı ile ele alıyor.

Tarih: 24 Nisan 2022

Saat: 12:00

Yer: KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi

Bilet: Biletix

Workshop: Küçük Gurme 1 Aşçılık

5 – 9 yaş arası çocuklar için hazırlanan bu workshop, evinizin küçük şefi için çok güzel bir 23 Nisan hediyesi olacak. Siz de evinizin küçük şefiyle el ele verin ve ona birlikte vakit geçirebileceğiniz keyif dolu bir workshop hediye edin.

Tarih: 24 Nisan 2022

Saat: 14:00

Yer: Mutfak Sanatları Akademiz

Bilet: Biletix

Popüler Yazılar

SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.

SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.