preloader

Yelken ve Deniz Festivali The Bodrum Cup'ın Bu Yılki Rotası Yangın Bölgeleri

13.10.2021
Yelken ve Deniz Festivali The Bodrum Cup'ın Bu Yılki Rotası Yangın Bölgeleri

Yazı Boyutu:

Yılın The Bodrum Cup zamanı başlıyor! 33. yılında da mücadele dolu yarışlar, dostlukları pekiştiren konserler ve etkinliklerle 18 – 23 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek olan The Bodrum Cup’ın bu yılki rotası yangın bölgeleri.

Bodrum’un ve ülkemizin geleneksel değerlerinden birine dönüşen ve tüm dünyaya gururla tanıtılan uluslararası yelken ve deniz festivali American Hospital The Bodrum Cup için geri sayım başladı! Dünyanın dört bir yanındaki yelken sporcularını ve meraklılarını Bodrum’da bir araya getiren festival 33. yılında yelkenlerini yangın bölgelerinde açacak ve çeşitli etkinlikler ile bölgede ekonomik olarak zarar görmüş işletmelere destek olacak.

Yelken ve Deniz Festivali The Bodrum Cup'ın Bu Yılki Rotası Yangın Bölgeleri

Akdeniz’in en büyük yelken festivali olan The Bodrum Cup, American Hospital isim sponsorluğu, Bitci ana sponsorluğunda da 33. yılında da mücadele dolu yarışlar, dostlukları pekiştiren konserler ve etkinliklerle 18 – 23 Ekim 2021 tarihleri arasında yapılacak. Festivalin Platinum sponsoru Ağanlar, Mett Hotel and Beach Resort Bodrum, OPET iken Gold sponsorları da Anadolu Sigorta, Metro ve Hapimag Sea Garden Resort Bodrum oldu. Yarışlarda, yarışmacılar ve yelken meraklıları yangında zarar gören bölgelerden oluşturduğu rotasında çeşitli etkinlikler düzenleyerek yangınlardan olumsuz etkilenen işletmelere destek olacak; yangının söndürülmesinde emeği geçen kahramanlar için saygı gösterisinde bulunacak.

Yelken ve Deniz Festivali The Bodrum Cup'ın Bu Yılki Rotası Yangın Bölgeleri

Bitci’nin ana sponsorluğunda 33.’sü düzenlenen American Hospital The Bodrum Cup’ta 5 muhteşem yarış etabı ve çeşitli etkinlikler, 180’den fazla tekneyi, 1.500’den fazla denizciyi ve 10.000’in üzerinde katılımcıyı bekliyor. Konser etkinliklerine canlı performanslarla katılacak olan Kerem Görsev ve Teoman unutulmaz bir müzik şöleni sunacak.

{88270}

American Hospital The Bodrum Cup, bu yıl kazananına anlamlı bir ödül takdim edecek. Yarışların birincisi, İlhan Koman’ın Sonsuz Sütun heykelinden esinlenerek oluşturulan ödülün sahibi olacak.

American Hospital The Bodrum Cup, her yıl olduğu gibi sosyal sorumluluk çalışmalarına devam ediyor. Bodrum Sağlık Vakfı Begonvil Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim gören çocukların bayrak boyama etkinliğinde çocukların boyadıkları bayraklar yarış sırasında yatlara asılıyor ve yarış boyunca yatlarda dalgalandırılıyor. Öğrenciler aynı zamanda etkinlikte misafir edilerek yarış deneyimini yaşıyor.

Yelken ve Deniz Festivali The Bodrum Cup'ın Bu Yılki Rotası Yangın Bölgeleri

American Hospital The Bodrum Cup’ın bu seneki programı:

  • 18 Ekim 2021 Pazartesi, Bitci Yarış Brifingi ve Kampana Töreni İsola – Bardakçı Koyu

  • 19 Ekim 2021 Salı, Bodrum – Bodrum Denizciler Derneği 50. Yıl Etabı Mandalin Bar – Müjde Kızılkan + Denizciler Derneği 50. Yıl Kokteyli

  • 20 Ekim 2021 Çarşamba, Bodrum – Çökertme Anadolu Sigorta Etabı

  • 21 Ekim 2021 Perşembe, Çökertme – Çökertme Etabı Opet Etabı & Kerem Görsev Konseri #HepBeraber etkinliği

  • 22 Ekim 2021 Cuma, Çökertme- Kissebükü Metro Etabı

  • 23 Ekim 2021 Cumartesi, Kissebükü – Bodrum Erol Ağan Etabı Etabı & Ödül Töreni ve Teoman Konseri

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları