preloader

Kahvesiz Asla Diyenlerin Takip Edebileceği 10 Instagram Hesabı

Kahvesiz Asla Diyenlerin Takip Edebileceği 10 Instagram Hesabı

Yazı Boyutu:

Buram buram kahve kokan Instagram hesaplarıyla ufkunuzu geliştirmeye ne dersiniz? İlham alıp yeni bilgiler edinebileceğiniz 10 Instagram hesabını takip listenize alın.

Yaptıkları paylaşımlar ile adeta kahve kokusunu burnunuza getiren hesapları takip ederek, kendi Instagram hesabınız için ilham alabilir ya da kahveyle ilgili bilmediklerinizi öğrenebilirsiniz. Alternatif demleme yöntemleri, latte art teknikleri, eğlenceli kahve paketleme sistemleri, kahveye uygun kombin önerileri gibi pek çok alanda paylaşım yapan hesapları takibe alın!

Alternative Brewing

Avustralya menşeili olan hesapta kahve sanatı ile ilgili pek çok bilgiye ulaşmanın yanı sıra alternatif demleme teknikleri konusunda da ufuk açıcı yöntemleri izleyebiliyorsunuz. Ayrıca kendine ait bir satış sayfası da olan hesapta hem öğretici hem de eğlendirici videolar bulmak mümkün.

Takip etmek için tıklayın.

The Trendy Barista

Farklı latte art teknikleriyle kahvede trendi olmak isteyenlerin tercihi olan hesapta zaman zaman kahvenin matematiği ile ilgili bilgiler de paylaşılıyor. Ayrıca eğer kendinize özgü kahve sunumlarınıza güveniyorsanız #thetrendybarista etiketiyle paylaştığınızda sayfalarına yükleme ihtimalleri olabiliyor.

Takip etmek için tıklayın.

Latte Art Tutorials

Çiçekten yunusa, kaplandan balerine kadar pek çok farklı resmi kahve fincanınızın üzerinde görmek istiyorsanız bu hesap tam size göre. Videolarla hazırladıkları sunumları izlerken hayran kalacak, eğer çok ilginiz varsa hemen denemek isteyeceksiniz.

Takip etmek için tıklayın.

Coffeenclothes

Kahvenin de modası olur mu demeyin. Her kahveye uyumlu kombinler tam olarak bu sayfada gözlerinizi kamaştıracak.

Takip etmek için tıklayın.

{774349}

Coffee Cups of The World

Dünyanın farklı yerlerindeki coffee shopların al-götür hizmetinde nasıl bir paketleme sitemi kullandıklarına dair hem eğlenceli hem de orijinal bir sayfa arıyorsanız yeriniz tam olarak burası.

Takip etmek için tıklayın.

Coffeetablemags

Coffeetablemags; kitap, çiçek ve kahve üçlemesini en güzel şekilde paylaşıyor. İlham veren kitaplarla kahvelerin eşleşmesine bayılacaksınız!

Takip etmek için tıklayın.

DCILY

Brew: Better Coffee At Home kitabının yazarı Brian W. Jones’un kuruculuğunu üstlendiği hesabın açılımı: Dear Coffee, I Love You. Sırf ismi için bile insanı takip edesi geliyor bence. Kahve ile ilgili her konuda tasarımsal çalışmalar ve fotoğraflara rastlayacağınız hesaptaki her fotoğraf büyük bir titizlikle hazırlanmış.

Takip etmek için tıklayın.

İstanbul Coffee Festival

Senelerdir tüm kahve firmalarını bir araya getirip tadımlar ve atölyeler düzenleyerek hepimizin ufkunu açan ve çeşitli konserlerle de eğlenmemizi sağlayan İstanbul Coffee festival ile ilgili tüm bilgiler için sayfayı takip edebilirsiniz.

Takip etmek için tıklayın.

{773587}

Baristart

Michael Breach isimli bir baristanın hesabı, kahve sanatının hakkını veriyor. Aklınıza gelebilecek her şeyi sanatına dökebilen barista, ufkunuzu geliştirecek türden.

Takip etmek için tıklayın.

Junichi_yamaguchi

Bir baristanın hesabı olan junichi_yamaguchi ise kahveyi sunuş şekilleriyle içinizi açıyor. Sade ve stil sahibi olan bu hesap, bizim favorilerimizden.

Takip etmek için tıklayın.

OGGUSTO Bodrum Editörü Efe Metin Çakıroğlu’nun diğer yazılarını okumak için tıklayın.

Dünyadan en yeni haberleri ilk bilen olmak için OGGUSTO’nun haftalık e-bültenine kaydolun.

Efe Metin Çakıroğlu
Efe Metin Çakıroğlu Tüm Yazıları