preloader

Nespresso’nun Eşsiz Kahve Deneyimi ile Milano Yolcuğuna Hazır mısınız?

27.01.2023
Nespresso’nun Eşsiz Kahve Deneyimi ile Milano Yolcuğuna Hazır mısınız?

Yazı Boyutu:

Nespresso ve Chiara Ferragni işbirliği ile Milano’nun sanatsal misarı, lüks yaşam tarzı ve zamansız zarafetinden ilham alınarak üretilen sınırlı sayıdaki Milano Intenso ile unutulmaz bir kahve deneyimine davetlisiniz.

Kahvenin ilhamı;

Ispirazione Italiana Milano Intenso, capcanlı bir İtalyan şehri olan Milano’nun bir yansıması. Çoğunlukla Latin Amerika çekirdeklerinden oluşan bu orta-koyu kavrulmuş kahve, koyu kakao ve kavrulmuş mısır gevreği notalarını ortaya çıkarıyor. Reçelli ve meyvemsi notalar baharat ışıltısıyla mükemmel bir ahenkle birleşiyor. Bu sınırlı sayıda üretilen koleksiyonunun tasarımı Chiara Ferragni’nin gözünden Milano şehrinin sanatsal mirasın, lüks yaşam tarzının ve zamansız zarafetin vazgeçilmez bir şehri olarak görme vizyonunu temsil ediyor.

Ispiraziona Italiana ve Milano Intenso’nun Hikayesi

Espresso’nun anavatanı olan İtalya’da kahvenin hasadından bardağa gelişine kadar geçen tüm süreç kendine has tekniklerle öne çıkıyor. Kahvenin kavurma tekniği de bu detaylar arasında kahvenin tadını en çok etkileyenle faktörlerden birisi. Tarihsel olarak, Kuzey İtalya’nın usta kavurucuları, kaşiflerin Cenova limanına getirdikleri hazinelere güveniyordu. Geleneğe sadık kalan Ispirazione Italiana Milano, bu şehrin kahve mirasına saygı duruşunda bulunan orta-koyu kavrulmuş Latin Amerika Arabikalarından harmanlanıp sizlere sunuluyor.

Nespresso’nun Eşsiz Kahve Deneyimi ile Milano Yolcuğuna Hazır mısınız?

Milano’nun Ruhunu Yansıtan Bir Kahve

Gücünü zarif Latin Amerika aromasından alan bu lezzetli espresso, reçelli meyve notasıyla, dengeyi bulan kakao ve kavrulmuş mısır gevreği notalarıyla sizleri kendine çekiyor. Sınırlı sayıda üretilen kahvenin, canlı ve yaşayan bir şehir olan Milano’nun kentsel havası ve çağdaş temposu baharat ışıltısıyla bir araya getirilip sizlere enfes bir lezzet sunuluyor. İsmini Milano şehrinin ilhamından alan koleksiyon İtalya’nın güney bölgesinde bulabileceğimiz hafif gövdeli bir espresso olmasına rağmen oldukça yoğun ve belirgin aromasıyla damaklarınızı şaşırtacak.

*Bu içerik Nespresso iş birliği ile hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları