preloader

Miami İçin Restoran Alternatifleri

23.11.2016
Miami İçin Restoran Alternatifleri

Yazı Boyutu:

Miami Art Basel ziyaretçileri için restoran alternatifleri…

En Hızlı

Halves & Wholes Klasik sandviçlere Miami ruhu katan restoranın adı, her şeyin yarım ve tam porsiyon sipariş verilebilmesinden geliyor. South Beach’teki konumu, sabah 5’e kadar açık olması ve sadece doğal malzemeler kullanılması, üç ay içinde Miami’nin en sevilen yerleri arasına girmesini sağlamış. Salata ve çorbalarında bulunduğu menüde en tercih edilenler arasında cheese steak ve yengeçli sandviçler bulunuyor. İnternet sitesinden sipariş vermek isteyenlere “hemen” ve “daha sonra” seçenekleri büyük kolaylık sunuyor.

En Lüks

Naoe Brickell Key’de bulunan restoran, Japon mutfağının mabedi sayılıyor ve pişirme suyu dahi Japonya’daki Kanazawa tepesinden geliyor. Şef Kevin Cory’nin günlük değiştirdiği “omakase“ menüsü olan restoranda, sadece sekiz masa var ve Japonya’ya birkaç saatlik gastronomi seyahati ile eş değer tutuluyor. Rezervasyonsuz yer bulmanın imkansız olduğunu hatırlamak faydalı olabilir.

En Yeni

Watr 1 Hotels & Homes’ın on sekizinci katında, havada uçan tropikal bahçe etkisi ile tercih edilen yeni yerler arasında. Polinezya mutfağından ilham alan menüsüne, kokteyl eşlemesi de yapmam mümkün. Yeni açılan ve şehir ile okyanus manzarasına sahip restoranın, gündüzleri havuzunda vakit geçirmek mümkün.

{77306}

En Enerji Veren

Panther Coffee Üç farklı lokasyonda sahip olan Panther’de, dünyanın farklı yerlerinden gelen çekirdekler kullanılıyor. Farklı kavurma ve filtreleme teknikleri ile yapılan kahvelerin yanında minik atıştırmalıklarda bulunuyor. Kahve servisinin yanısıra, çekilmiş kahve almakta mümkün.

En Klasik

Joe's Stone Crab Bir asırdır taş yengeçleri ile ünlü restoran, 450 kişilik olmasına rağmen rezervasyon almadığı için uzun süre beklememek için erken gitmekte fayda olabilir. Yengeçlere ilave, menüsünde herkesi mutlu edecek alternatiflerinde olduğu restoranın ayrıca kahvaltı servisi de bulunuyor. Müdavimlerin seyahatleri için “uçak kutusu” bile hazırlanıyor!

En Şımartıcı

MO Bar Mandarin Oriental’in içindeki bar, Miami’nin en zarif ve en popüler buluşma noktası olarak tanınıyor. Brickell’in inanılmaz panaromik manzarası, gustolu kokteylleri arasında, efsaneleşmiş Hemingway Daiquiri öneriliyor.

Bergin Azer
Bergin Azer Tüm Yazıları