preloader

Antreler İçin Dekorasyon Fikirleri 

29.01.2021
Antreler İçin Dekorasyon Fikirleri 

Yazı Boyutu:

Evinizin girişi sizinle ilgili ilk ipuçlarını verir. Antrenizin dekorasyonunu kurgularken ilham alabileceğiniz fikirleri sizin için bir araya getirdik.

Antreler çoğu zaman pek üzerinde durmadığımız oysa evimize girerken ilk adımı attığımız yerler olarak dekorasyon açısından oldukça önemlidir. Kapıyı açar açmaz karşınıza çıkan dekorasyon kurgusunda stil sahibi bir karşılama senaryosu hem size hem de evinize gelen misafirlerinize iyi hissettirecektir. Bu alanlarda yapabileceğiniz davetkar düzenleme fikirleri için okumaya devam edin!

Duvarınızı kişiselleştirin

Antreler İçin Dekorasyon Fikirleri

GAN

Antreniz evinizin pasaportu gibidir. Sizin karakterinizle ilgili ipuçları verirken evinizin genel bütününe dair stil ve renk şifreleri de barındırır. Kapıyı açtığınızda karşınıza çıkan duvarı kişisel seçimlerinizle şekillendirebilir, çerçevelettiğiniz fotoğraflarınız veya seyahatlerinizden topladığınız kartpostallarınızla burada öznel bir kompozisyon yaratabilirsiniz. Çerçevelerin arasına yerleştireceğiniz aile yadigarı bir ayna kişisellik dozunu artırırken zemin için tercih edeceğiniz yuvarlak formlu bir halı dinamizm hissini pekiştirecektir.

Cumba Selection Salamanque

Satın Al

Vakko

Satın Al

Cansu Şimşek

Satın Al

Karmaşadan uzak durun

Antreler İçin Dekorasyon Fikirleri

Garden Trading

Antreleri sürekli dertli toplu tutmak zor zanaattır. Kapıdan içeri girince üstünüzden çıkanları ve elinizdekileri bulduğunuz yere atmamakla işe başlayabilirsiniz. Kalabalık bir görüntü yaratmamak için sadece ihtiyacınız olanlara yer verin. Bir askılık, ayakkabılarınızı giyerken oturabileceğiniz bir puf veya bank, şemsiyelik ve paspas küçük metrekareli antreleri olanlar için yeterli olacaktır. Askılıkta ve ayakkabılıkta sadece her gün giydiğiniz ayakkabı ve ceketlere yer verin. Görsel karmaşanın önüne geçmek için diğer tüm manto ve ayakkabılarınızı kapalı dolaplara kaldırın.

Studio Kali

Satın Al

Hamm

Satın Al

La Moneta

Satın Al

{772511}

Merdiven altlarını değerlendirin

Antreler İçin Dekorasyon Fikirleri

Dunelm

Dubleks bir evde oturan eşyası çok ama yeri az olanlar için ideal kullanım alanlarından biri merdiven altlarıdır. Evinizin antresinde bulunan merdiven altlarında fazlalıklarınızı depolayabileceğiniz gibi dekoratif köşeler de yaratabilirsiniz. Buraya özel yaptırabileceğiniz bir palto dolabı veya ayakkabılık mantıklı bir çözüm olabilir. Veya dilerseniz burayı kapatmadan bisikletinizi ve ayaklı askılığınızı yerleştireceğiniz daha ferah görünümlü bir kurgu da planlayabilirsiniz.

Hamm

Satın Al

Cumba Selection

Satın Al

Mono

Satın Al

Canlı çiçeklerin gücünden yararlanın

Antreler İçin Dekorasyon Fikirleri

Hübsch

Feng Shui uzmanı Anita Rosenberg şöyle diyor: “Kapı girişinde ve antrenizde her zaman enerjiyi ve eve gelen misafirlerinizi karşılayacak zarif detaylar olmalı. Burası Feng Shui’ye göre chi’nin yani yaşam enerjisinin eve giriş yaptığı yerdir. Eğer evinizin enerjisini doğru yönlendirmek istiyorsanız, chi’yi cezbedecek davetkar bir giriş hazırlamalısınız.” Güzel bir vazo içerisine yerleştireceğiniz canlı çiçekler, mumlar ve kokulu çubuklar yararlanabileceğiniz zarif detayların başında geliyor.

Q.od Etna

Satın Al

Zara Home

Satın Al

Mediterra Botanic

Satın Al

Zanaatkar objelere yer verin

Antreler İçin Dekorasyon Fikirleri

Bloomingville

Tasarım trendlerinde doğal, sürdürülebilir ve etik temelli ürünlerin yükselişine tanık olmaya devam ediyoruz. El örgüsü sepetler, ahşap oyması kutular, dövme işçiliğiyle yapılmış tepsiler, makrome duvar süsleri gibi zanaatkar aksesuarlarla antrenize çekici bir görünüm katabilirsiniz. Büyük seramik bir vazo içerisine yerleştirilmiş pampas veya kuru çiçekler, şemsiyelik olarak kullanabileceğiniz derin bir sepet, anahtarlarınızı ve bozuk paralarınızı üzerine bırakabileceğiniz şık bir tepsi antrenizin stil sahibi elemanları olarak öne çıkacaktır.

Yargıcı Homeworks

Satın Al

Vakko

Satın Al

Ivy Dizayn Mimoza

Satın Al

Naz Gürlek
Naz Gürlek Tüm Yazıları