preloader

The North Face Yenilikçi Dizayna Sahip VECTIV Koleksiyonunu Sunar

15.04.2021
The North Face Yenilikçi Dizayna Sahip VECTIV Koleksiyonunu Sunar

Yazı Boyutu:

The North Face, ağırlığı azaltan ve enerjiyi en üst düzeye çıkarmak için tasarlanan yeni teknolojisi VECTIV’i, sekiz koşu ve yürüyüş ayakkabısıyla sevenlerine sunuyor

Sporu esas alan bu ayakkabı sistemi, araştırma ve geliştirmeyle yapılan iki yıllık bir yoğun yatırımın sonucunda ortaya çıktı. The North Face, 6000 milden fazla testin ve saha başarılarının ardından dağlık, koşu ve yürüyüş alanlarındaki ihtiyaçlara göre tasarlanmış ayakkabıların işlevselliğini kanıtlamakta.

Hafif, rahat ve koruyucu özellikleriyle ön plana çıkan VECTIV, ön kısmın altından konumlandırılan, taban, 3D VECTIV plakası, ince ayarlanmış bir VECTIV™ kavisli orta taban ve Surface CTRL alt tabandan oluşan bir dizayna sahip. Enerji verimliliğinin daimi olmasını hedefleyen yapı denge, kavrama ve şok emilim de sağlamakta.

Hızın daim olmasını isteyenlerin tercihi; Flight VECTIV. The North Face yeni teknolojisiyle her adıma itiş gücü sağlarken şok etkisini de % 10 azaltıyor. Mesafelere meydan okuyan ayakkabı, özel kumaşlarıyla dayanıklılığını koruyor ve örgü sayasıyla nefes aldırıyor. VECTIV Escape; kendini doğaya adamışlara göre tasarlandı. Dikişsiz örgü sayası esnekliği sağlarken ayağı da kavrayabiliyor. Yüksek tutuşlu tabanı ise engebeli zeminde sıkı durmaya yardımcı olmakta.VECTIV Hypnum ise kadınlar için özel olarak tasarlanıp, uzun süreli konforla daha uzakları keşfetmeye olanak sağlıyor. Nefes aldıran file, ince hatlı topuklar ve orta ayak desteğiyle kadınlara göre biçimlendirilmiş. Modern teknoloji ve retroyu bir arada barındıran VECTIV Taraval da zirveden asla kopamayanlar için tasarlandı. Sporcuların dağları en iyi şekilde tırmanabilmeleri için oluşturulan model,enerjiyi momentuma dönüştürerek onları daha ileriye taşıyor.

The North Face Yenilikçi Dizayna Sahip VECTIV Koleksiyonunu Sunar

The North Face’in koşucusu Kaytlyn Gerbin, “Flight VECTIV hızlı, hafif ve duyarlı. Plaka, ayakkabılara duyarlı ve yüksek performans getiriyor ve aerodinamik üst kısım, ayakkabının ayaklara uyumunu arttırırken, hafifliğini de koruyor. Kuzeybatı Pasifik’teki 93 millik Wonderland Trail’den 80 millik Transgrancanaria parkuruna kadar, beni desteklemesi için bu ayakkabılara güvendim” dedi.

The North Face Yenilikçi Dizayna Sahip VECTIV Koleksiyonunu Sunar

VECTIV çalışmalarından beri The North Face’in yanında olan ekibin sporcuları da başarılarına başarı katmaya devam ediyor. 14 sporcu dünya çapında 17 rekor kırmış durumda. The North Face koşucusu Pau Capell, “Flight VECTIV hızla en sevdiğim yarış ayakkabım haline geldi” dedi. Capell açıklamasının devamında “Hızlı hissettirirken aynı zamanda inişlerde gerçek bir denge ve kavrama sağlıyor. Bunlar gerçekten büyük fark yaratan özellikler” dedi.

Bu içerik The North Face sponsorluğunda hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları