preloader

Yüksek Zevkin Temel Parçaları: Terzihan

24.06.2021
Yüksek Zevkin Temel Parçaları: Terzihan

Yazı Boyutu:

Hayatın ve insanların farklı renklerine odaklanan mücevher markası Terzihan, 50 yıla yakın süredir alışılmışın dışında olmayı seven, yüksek zevk sahibi kişilere mücevherler tasarlıyor.

Klasik mücevherlerden farklı, cesur formlara yönelen Terzihan bizleri güçlü ve modern bir mücevher dünyasına çağırıyor. Neutra, Fizzy, Black Editions koleksiyonlarının altındaki modellerde bir araya getirdiği; farklı taş, kesim, desen ve renkteki mücevherlerle hayallerin ötesinde bir yolculuğa davetlisiniz.

Neutra

Yüksek Zevkin Temel Parçaları: Terzihan

Terzihan Neutra koleksiyonu sizi adeta doğanın içinde bir yolculuğa çıkarıyor. Buzullardan kızgın çöllere, yağmur ormanlarından göllere; yaşama dair ne varsa onun izini süren koleksiyon tüm çizgilerini, dokularını, hissini ve parıltısını doğanın ilhamıyla bir araya getirmekte.

Doğadan gelen bir lüks olarak oluşturulan Neutra koleksiyonu, şehirle iç içe geçmiş güçlü kadınları tabiatın hiç görmedikleri parıltılı yüzü ile tanışmaya çağırıyor. Ayrıca koleksiyonun genelinde kullanılan Malahit, Lapis Lazuli, Beyaz Akik, Siyah Oniks taşları Asya, Avrupa, Amerika ve Mezopotamya’nın her bir köşesinden ilham alınan Cairo, Balance, Aztec ve Dome formlarıyla bir araya getirilmekte.

Fizzy

Yüksek Zevkin Temel Parçaları: Terzihan

Işıltının en eğlenceli hali Terzihan’ın Fizzy koleksiyonunda. Yüksek mücevherler cesur oyun alanını oluştururken yepyeni renkleri de taşımaktan çekinmiyor. Her biri elde özenle boyanan özel mine renklerini, 3 farklı modelde sunan koleksiyon, zaman ve mekândan bağımsız tüm ilgiyi üzerinde topluyor.

Turkuaz, turuncu, yeşil, pembe ve mor gibi en canlı renklerle oluşturulan koleksiyon Tornado, Rebel ve Shield formlarını bir arada sunmakta. Kendine özgü yüzük, bileklik ve küpelerle zamansız eğlence anlayışını stilinize taşıyacağınız kesin. Tarzınıza dahil edeceğiniz Tornado her ana uyum sağlamanızı, Rebel içinizdeki isyanı dışa yansıtmanızı ve Shield ise koruyucu ruhu hep yanınızda taşımanızı sağlıyor.

Black Editions

Yüksek Zevkin Temel Parçaları: Terzihan

Terzihan, uyum sağlamak zorunda hissetmeyenler ve farklı olmaktan korkmayanlar için Black Editions Koleksiyonu’nu da oluşturdu. Bu zamana kadar yarattığı tüm koleksiyonları siyah pırlanta ve minelerle bir araya getirdi.

Black Editions Koleksiyonu’nda, Neutra’nın değerli taşları ve köşeli formları siyah bir gölgenin altına girerken, Fizzy’nin eğlenceli ve hareketli duruşu sakinleşip, koyulaşıyor.

Black Editions Koleksiyonu ile hem kadınlar, hem erkekler Terzihan’ın yüksek mücevher dünyasında.
Cinsiyet ayrımını önemsemeyen bir koleksiyon olan Black Editions, erkeklerin de ister özel saatleriyle ister diğer aksesuarlarıyla bir araya getirebileceği bir koleksiyon.

Terzihan’ın 45 yıl önce Kapalıçarşı’da başladığı yolculuğu bugün Londra, Mikonos, Lizbon, Dubai, Miami gibi yüksek modanın kalbinin attığı lokasyonlar başta olmak üzere dünyanın dört bir yanına taşıyor.

Terzihan’ın Neutra, Fizzy ve Black Editions koleksiyonlarını markanın Lizbon’daki butiğinde, Harrods, Frost of London, Madlords, Kessaris, Alfardan, Farfetch ve El Corte Ingles Lizbon ve Porto’da, İstanbul’da ise Fancy mağazalarında keşfedebilirsiniz.

Bu içerik Terzihan sponsorluğunda hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları