preloader

Swarovski’nin Yeni Koleksiyonu: Urban Romance

16.02.2017
Swarovski’nin Yeni Koleksiyonu: Urban Romance

Yazı Boyutu:

Estetiğin hemen her köşe başında bulunabileceğini fark eden Swarovski’nin kreatif direktörü Nathalie Colin, 2017 İlkbahar/Yaz koleksiyonunun ilhamını rahat, zahmetsiz ve modern bir yaklaşım için Paris ve Los Angeles’ın kentli mekanlarından aldı.

3

Colin, “Bu sezonki koleksiyonun adı Urban Romance. Bu koleksiyonun hazırlanmasına sevdiğim iki şehir, yaşadığım ve çalıştığım Paris ve ilham almak ve fotoğraf çekimleri için sık sık gittiğim Los Angeles’ın modernliğinden ve romantik yüzünden esinlendim. Paris’in romantik yanı taze ve çiçeksi renkler ve kadınsı tasarımlarda görülüyor, modern ve mimari yapılar ise daha grafik takılara ilham veriyor. Los Angeles ise akıcı, hippi stili siluetlere esin kaynağı oldu. Bu koleksiyonla her kadın kendi tarzını ve ruh halini ifade edebilir; takıları karıştırıp yakıştırarak, yığma ya da kat kat kullanarak tarzına kişisel ve şık bir vurgu katabilir. Bu ışıltılı görünmenin ve hissetmenin harika bir yolu!” diyor.

1

Urban Romance koleksiyonu, yeni nesil çiçek motifleriyle, çiçeklerin modadaki gücünü yeniden keşfetmenizi sağlıyor. Koleksiyondaki gül motiflerinde, grafik çizgilerle organik trendler bir araya geliyor. Ortancalara ise, pembe, zümrüt yeşili ve menekşe moru tonlarında çağdaş vurgular katıyor.

2

Şehrin temel geometrileriyle oynanan parçalar, aynı zamanda mimari vurgulara sahip olarak karşımıza çıkıyor. Pompido’nun kıvrımlı ve dolambaçlı mimarisiyle kontrast yaratan; hafif , metalik kolyeler ve bileklikler bu sezon sizlere belki de hiç görmediğiniz Eiffel Kulesi ve Louvre’deki piramidin efsaneleşmiş silüetlerini anımsattırıyor.

7

Bu konu da ilginizi çekebilir Kırmızı Halıda Mükemmel Görünmek İçin En Etkili 4 Güzellik Uygulaması

Gün içinde çok fazla aktiviteye katılan gezginlerin yeni kurtarıcısı çok amaçlı parçalardır. İlk defa bu sezon görücüye çıkacak olan Crystaldust koleksiyonu, üst kola takılabildiği gibi aynı zamanda hem tasma kolye hem de saç bandı olarak kullanılabiliyor.

4

Gün batımında yavaş yavaş kararmaya başlayan gökyüzünü hayal ettiğinizde, rahat ve kadınsı tarzı yeniden tanımlayan bu tasarımlarda, gün batımının altın tonları, kehribar rengi kristal tonlarıyla bir araya gelerek güneşin bronzlaştırdığı teninize farklı bir ışıltı kattığını göreceksiniz.

5
Özlem Güsar
Özlem Güsar Tüm Yazıları