preloader

Bvlgari ile Enerji Dolu Bir Stil

23.09.2020
Bvlgari ile Enerji Dolu Bir Stil

Yazı Boyutu:

Romalı mücevher sihirbazı Bvlgari, kadınları yaşam sevincini kucaklamaya ve mücevherleri bir arada kullanarak sıra dışı bir stili benimsemeye davet ediyor.

Romalı mücevher sihirbazı Bvlgari, her zaman İtalyan feminenliğini temsil etmiştir: sofistike ve rafine, iddialı ve renkli, cazibeli ve baştan çıkarıcı. Tüm bu özellikleri eşsiz bir zanaatkârlık ve mücevherciliğe yepyeni bir boyut kazandıran tasarım anlayışı ile birleştiren marka, kadınları yaşam sevincini kucaklamaya ve mücevherleri bir arada kullanarak sıra dışı bir stili benimsemeye davet ediyor.

Bvlgari ile Enerji Dolu Bir Stil

Bvlgari'nin en ikonik koleksiyonlarından biri olan Serpenti, iddialı tasarımıyla stilinizin başrolünü üstlenmeye aday. Kudretli yılan figürünü markanın alamet-i farikası renkli taşlarla ve kaboşon kesimlerle birleştirerek zamansız mücevherler sunuyor. Yüzyıllar boyunca yılan figürü efsanelere konu olmuş, farklı kültürlerin hikâyelerinde güçle, baştan çıkarıcılıkla, yeniden doğuşla anılmıştır. Bu figürü ilk 1960'lı yıllarda kolye ve saat tasarımlarına taşıyan Bvlgari, kısa sürede Serpenti koleksiyonu ile bir ikon yaratarak lüks tutkunlarının ve koleksiyonerlerin vazgeçilmezi oldu. O günden bugüne farklı teknikler ve temalar ile zenginleşen Serpenti ailesinin en yeni üyesi ise ikonik yılana farklı bir yorum getiren Viper koleksiyonu. İkonik Serpenti figürüne saygı duruşu niteliğinde olan koleksiyon, hem cazibe uyandırıcı hem de gizemli bir duruşa sahip. Geometrik trapezoid motifi ile yılanın derisini kaplayan kıvrımlı pulları hatırlatarak dikkat çeken Serpenti Viper, favori mücevheriniz olacak kadar göz alıcı; farklı mücevherlerle bir arada kullanıldığında ise cazibesini hissettirecek kadar iddialı.

{773229}

Mücevhercilikteki ustalığını İsviçre saatçiliğindeki uzmanlığıyla birleştiren Bvlgari, saat koleksiyonunun en yeni yıldızlarından Serpenti Seduttori saat ile bir ikonun yenilenmesini kutluyor. Damla şeklindeki kasası ve stilize altıgen bilezik bağlantılarıyla bileği akıcı bir şekilde saran koleksiyon zamanın değerli hissedilmesini sağlarken, en güzel anlara altın rengiyle ışık saçıyor. Gücü ve duygusallığı yayan aurası ile Serpenti Seduttori, mücevherlerinizin eşsiz tamamlayıcısı olmaya aday.

{773169}

Bvlgari'nin doğduğu şehir Roma’nın sınırsız enerjisini yansıttığı Fiorever koleksiyonundan parçalar ise çiçeklerin benzersiz güzelliğini pırlantalarla ölümsüzleştirerek Ebedi Şehrin kendisi kadar cüretkâr ve zamansız bir mücevher koleksiyonu sunuyor. Klasik ve çağdaş, romantik ve neşeli öğeleri harmanlayan koleksiyonun parçalarıyla stilinize göz alıcı son dokunuşu yapabilir, farklı mücevherlerinizi bir arada kullanarak sıra dışı tarzınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

Tek bir mücevher asla yetmez! Bvlgari koleksiyonları birlikte daha enerjik, içinizdeki gücü dışarıya yansıtma ve sofistike İtalyan stilini fısıldama konusunda daha iddialı.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları