preloader

Ütü Yapmak İçin İhtiyacınız Olan Tek Şey: Tefal IXEO Power

22.09.2020
Ütü Yapmak İçin İhtiyacınız Olan Tek Şey: Tefal IXEO Power

Yazı Boyutu:

Ütü yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! TEFAL’in üst düzey konfor, teknoloji ve işlevselliği bir arada sunan ütüsü IXEO POWER ile uzun ütüleme seansları da son dakika düzeltmeleri de sorun olmaktan çıkıyor. Bu devrim niteliğindeki ürüne dair bilmeniz gereken her şeyi keşfedin.

Türkiye genelinde 150'yi aşkın mağazası ile küçük ev aletleri sektörünün lider markalarından olan TEFAL, kurulduğu ilk günden beri tüketicilerin hayatını kolaylaştırma misyonunu taşıyor. Uzun yıllardır bu anlayışla hizmet veren markanın öncelikli hedefi, her daim tüketici memnuniyeti olmuştur.

Müşterilerinin hayatları, alışkanlıkları ve karşılaştıkları sorunlara dair derin bir anlayış geliştiren TEFAL, bu sayede her ihtiyaca ve soruna yönelik ustalıklı çözümler sunabiliyor ve böylece tüketicilerin günlük hayatlarının vazgeçilmez bir parçası haline geliyor. Üretimden satışa her alanda üst düzey kalite standartlarından ödün vermemek için çalışan Tefal’in bu misyon ile üretip müşterilerle buluşturduğu ürünlerden biri ise TEFAL IXEO POWER.

Smart Protect Teknolojisi

Ütü Yapmak İçin İhtiyacınız Olan Tek Şey: Tefal IXEO Power

Markanın tüm ürünleri gibi TEFAL IXEO POWER da; konfor, işlevsellik ve teknolojiyi bir arada sunuyor. Her detayı kullanıcılara maksimum kolaylık sağlamak için tasarlanan TEFAL IXEO POWER, sahip olduğu yüksek basınçlı buhar teknolojisi sayesinde her zaman kusursuz görünmenizi sağlıyor. Smart Protect teknolojisi sayesinde de ekstra sıcaklık ayarına ihtiyaç duymuyor ve her türlü kumaşta verimli ve güvenli kullanım imkanı sağlıyor.

Ergonomik Tasarım

Ütü Yapmak İçin İhtiyacınız Olan Tek Şey: Tefal IXEO Power

Dikey kullanım ve dikey ütüleme, yatay kullanımda uzun süreli ütüleme seansı ve 30 derece akıllı konumda pratik ve hızlı ütüleme olmak üzere 3 farklı pozisyonda kullanılabilen akıllı ütü masası ise her türlü ihtiyaca karşılık veriyor. Bu sayede uzun ütüleme seansları da son dakika düzeltmeleri de sorun olmaktan çıkıyor ve kullanıcılara bolca vakit kazandırıyor.

Yüksek Performans

5.8 bar, 200 gr şok buhar ve 90 gr/dk sürekli buharı ile mükemmel bir performans sergileyen TEFAL IXEO POWER’ın ütülemede bir devrim niteliği taşıyan teknolojisi ve ergonomik tasarımının yanı sıra, kullanım özellikleri de dikkat çekiyor. Ürünün sadece 70 saniye olan ısınma süresi, kırışıklıkları son dakikada açmak için bile en uygun çözümü sunuyor.

Fonksiyonel Tasarım

Ütü Yapmak İçin İhtiyacınız Olan Tek Şey: Tefal IXEO Power

Son derece kısa sürede kullanıma hazır hale gelen TEFAL IXEO POWER’ın ultra hafif ütü başlığı ürünün kullanım kolaylığını daha da artırıyor. Sivri taban ucu ise ulaşılması en güç alanlarda bile tam performans göstermesine imkan sağlıyor. Buhar nüfuz edişini arttıran fırça başlık ve çıkarılabilir dikey ütüleme askısı gibi ek aksesuarlar da TEFAL IXEO POWER’ın kalın kumaşlarda bile mükemmel sonuca ulaşmasına yardımcı oluyor.

Kolay Taşınabilirlik

Tekerlekli tasarımı sayesinde ev içerisinde her yere kolayca taşınabilen TEFAL IXEO POWER’ın hareket özgürlüğü, çıkarılabilir kazan özelliği ile de destekleniyor. Bu sayede ütü rahatça evin her noktasında kullanılabiliyor ve perdeden çarşaflara her şey kolayca ütülenebiliyor. 1,1 LT çıkarılabilir su haznesi ise, kullanıcıların ütüleme sırasında hızlıca su haznesini yeniden doldurabilmelerine fırsat veriyor.

Sterilizasyon Özelliği

Ütü Yapmak İçin İhtiyacınız Olan Tek Şey: Tefal IXEO Power

Kolay onarılacak şekilde tasarlanan TEFAL IXEO POWER’ın en önemli özelliklerinden biri, hiç kuşkusuz sahip olduğu sterilizasyon sistemi. Şok buharı sayesinde bakterileri %99,99'a kadar öldüren ütü, kullanıcıların hijyen sağlamada en büyük yardımcısı haline geliyor. Uzun süreli buhar performansı sağlarken, kireç avcısı ile de kireci önlüyor.

Üst Düzey Müşteri Memnuniyeti

TEFAL ekibi, 2 yıl boyunca üründe herhangi bir sorun olması durumunda ütüyü evden alıp yetkili servise ulaştırıyor. Gerekli bakım yapıldıktan sonra da tekrar eve teslim ediyor. Müşteri temsilcileri ise tüm sorulara yanıt vermek ve olası tüm problemlere hızlı çözümler üretmek için kusursuz bir hizmet sunuyor.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları