preloader

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Vichy Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum

14.04.2022
OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Vichy Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum

Yazı Boyutu:

OGGUSTO Beauty Club, cilt lekelerine karşı etkili ve kırışıklık karşıtı bakım sağlayan Vichy’nin 3 ürününü kullandı: Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum, Liftactiv Collagen Specialist Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi ve UV Age Daily Foto Yaşlanma Karşıtı Güneş Koruyucu – SPF 50+… 1 ayın sonundaki yorumlarımızı sizlerle paylaşıyoruz!

Kadınların en çok uğraştığı iki cilt problemi var; lekeler ve kırışıklıklar. UV ışınları, genetik yatkınlık, hormonal değişiklikler, tiroid hastalıkları, gebelik, doğum kontrol ilaçları gibi faktörler leke oluşumuna neden olabiliyor. Yaşın ilerlemesiyle de kolajen kaybı başlıyor, sarkmalar ve ince çizgiler oluşuyor. Ancak eşit bir cilt tonuna, sıkı ve kusursuz bir cilt görümüne kavuşmak mümkün. OGGUSTO Beauty Club olarak, bu iki soruna etkili çözüm sunan Vichy’nin 3 ürününü kullandık. 1 ayın sonundaki deneyimlerimizi paylaşıyoruz…

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Vichy Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum

Vichy’nin 1 ayda koyu leke görünümünde gözle görülür bir azalma sağlayan Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum’unu; Liftactiv Collagen Specialist Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi ve UV Age Daily Foto Yaşlanma Karşıtı Güneş Koruyucu – SPF 50+ ile kullanmanızı öneriyoruz.

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Vichy Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum

Seda Emirgan
PepsiCo – Digital Analyst

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Vichy Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum
Öncesi / Sonrası

Açık tenli olduğum için güneş görür görmez hemen çillenen, korumazsam lekelenen bir cildim var. Bunun için mutlaka yaz/kış güneş koruyucu krem kullanıyorum. Ancak bu kadar bilinçli davranmadığım dönemlerde yüzümde oluşmuş ve rengi koyulaşmış olan bazı lekelerim vardı. Bir aydır düzenli olarak Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum’u kullanıyorum ve lekelerimin ciddi anlamda açıldığına ve cilt tonumun eşitlendiğine şahit oldum. Serum ile birlikte kullandığım Liftactiv Collagen Specialist Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi’nin de seruma destek olduğunu düşünüyorum. Serum ve kremin düzenli kullanımı ile birlikte özellikle alın bölgemdeki derinleşmeye başlamış olan bazı kırışıklar bir ay öncesine oranla daha az belli oluyor. Serumu sürüp cildim serumu emdikten sonra bu kremi kullandım ve kremin cildime verdiği hissi ayrıca sevdim; cildime elastikiyet kazandırdığını ve cilt tonumu eşitlediğini gözlemledim. Mevcut lekelerin azalması ve yenilerinin oluşmaması için bu sürecin bir parçası olarak güneş kremi de benim için olmazsa olmazdı. UV Age Daily Foto Yaşlanma Karşıtı Güneş Koruyucu – SPF 50+, her ürünle kolay kolay anlaşamayan yağlı cildime çok iyi geldi. Daha önce günlük rutinime daha mat duran güneş kremlerini tercih ederken bu kremin verdiği hafif nemli görüntü çok hoşuma gitti ve herhangi bir sivilcelenme ve iritasyona sebep olmadı.

Bengü Erdenen
Ferrari & Maserati – Marketing Manager

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Vichy Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum
Öncesi / Sonrası

Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum: Dokusu kesinlikle çok güzel. Cildim hemen emdi ve aynı zamanda anlık bir canlılık hissettim. Çene bölgemde lazerden kalma biraz koyuluklar var ve onlarda da son birkaç gündür az da olsa bir farklılık gözlemliyorum. Bu arada bence uygulaması (aplikatörü) gayet kolay ve güzel.

Liftactiv Collagen Specialist Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi: Sürdüğüm anda bir canlılık ve kadifemsi doku sağladı. Vichy kremde sürdüğüm anda cildimde çok net bir sıkılaşma ve yumuşaklık fark ediyorum ama gün içinde cildimde nemlilik hissetmiyorum. Ayrıca ilk kullandığım birkaç gün cildim tam emmedi. Karma cildim olmasına rağmen, alın bölgemde biraz kuruluk yaptığını hissettim. Ancak devamında ciddi bir sıkılaşma hissettim ve memnun kaldım.

UV Age Daily Foto Yaşlanma Karşıtı Güneş Koruyucu – SPF 50+: Harika bir ürün. Yukarıda bahsettiğim sebepten dolayı güneş görür görmez alnımda oluşan derin kırışıklıklara karşı mutlaka SPF30+ ürünler kullanıyorum. Hissi, sürümü, emilimi ve koruyuculuğu harika. Asla beyaz veya koyu renk iz de bırakmıyor. Bu sebeple Vichy’den çok çok memnun kaldım. Bu sene kesinlikle en çok kullanacağım ürün olacak.

Ceren Carlı
Diş Hekimi

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Vichy Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum
Öncesi / Sonrası

Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum’unu ve Liftactiv Collagen Specialist Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi’ni 1 aydır kullanıyorum. İlk kullandığım gün bile cildimdeki canlanma ve verdiği his çok güzeldi. Yüzümde koyu leke olmamasına rağmen ton farklılıkları vardı. Bu sebeple en çok kullandığım ürün renkli nemlendiricilerdi. Vichy Liftactiv serisini 1 aylık kullanımımın ardından renkli nemlendiriciye olan ihtiyacım da azaldı.

Cemre Bosnalı
OGGUSTO – Kategori Yöneticisi

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Vichy Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum
Öncesi / Sonrası

Leke açısından çok sorunlu bir cildim yok ancak maalesef kırışıklar artık kalıcı hale gelmeye başladı. Özellikle alnımda oluşan ince çizgiler, kaz ayakları gülme çizgileri ve yanaklardaki ufak sarkmalar için artık daha yoğun bakımlar uygulamam gerekiyor. Bu noktada Vichy kurtarıcım oldu diyebilirim. 1 aydır Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum, Liftactiv Collagen Specialist Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi ve UV Age Daily Foto Yaşlanma Karşıtı Güneş Koruyucu – SPF 50+ kullanıyorum.

Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum, yalnızca lekeler değil kırışıklıklar için de çözüm sunuyor. 1 ayın sonunda alnımdaki ince çizgiler gözle görülür şekilde doldu. Gülme çizgilerinin olduğu bölgenin ufak ufak sarkmaya başlamasından şikayetçiydim. Sabah-akşam uyguladığım Liftactiv Collagen Specialist Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi, kolajen kaybından oluşan sarkmaları toparladı ve cildime pürüzsüz bir görünüm verdi. Güneşe çıksam da çıkmasam da her sabah UV Age Daily Foto Yaşlanma Karşıtı Güneş Koruyucu – SPF 50+ sürdüm. UV kaynaklı yaşlanma belirtilerine etki eden hafif dokulu kremi çok sevdim. Hem güneşten koruyor hem de anti-aging bakım sunuyor… Daha ne isteyebilirim? Sıcak yaz günlerinde ciltte ağırlık yapmayacak hafiflikte olması da harika bir özellik.

Elif Abidinoğlu
Ajans Mutfak – Kurucu

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Vichy Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum
Öncesi / Sonrası

Genel olarak kullandığım bakım ve makyaj ürünlerinde bugüne kadar beklentim hep cilt tonumu eşitlemeleri oldu. Çünkü belki bilinçsizce yanmaktan ya da cildimi güneşten yeterince koruyamamaktan alın bölgem yüzümün genel tonuna göre daha koyu. Dolayısıyla Vichy Liftactiv srrisinin de amacının cilt tonunu eşitlemek olduğunu öğrenince epey sevindim. 1 aylık süre içerisinde, genel anlamda ürünlerden memnun kaldım. Alın bölgemin biraz açılarak cilt tonumun eskisine oranla biraz daha eşitlendiğini hissettim. Nemlendiricinin dokusu çok tercih ettiğim bir doku değildiç Biraz fazla yağlı geldi bana. O yüzden onu az kullanmaya özen gösterdim. Gözle görülür olumsuz bir deneyim değili daha çok alıştığım ürün dokuları dolayısıla hissetiklerimdi.

Gökçe Gazel Eznakian

Senior Event Management Specialist

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Vichy Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum
Öncesi / Sonrası

Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum: Ürünün boyutunu değerlendirdiğimde 1 aydan daha uzun süreli tüketimi mümkün. Önerilen 4-5 damlanın üzerinden kullanmama rağmen ürün henüz bitmedi. İlk 15 gün içerisinde bir değişiklik görmedim ancak 15 günün devamında özellikle çenemde bulunan sivilce kaynaklı uzun süreli izlerin gözle görülür bir şekilde azaldığına şahit oldum. Daha uzun kullanımda etkisinin devam edeceğine de inanıyorum. Ürünün yapısı gereği kullanım esnasında hafif yapışkan bir dokusu var ancak bu hissiyat farklı markaların ürünlerine göre çok daha hızlı sürede yok oluyor ki bu güzel bir duygu. Ürünün koku duyusuna da katkı sağlaması güzel bir artı olabilirdi. Ürünü genel olarak beğendim, arkadaşlarıma mutlaka öneririm.

İrem Küçükkutlu
Inter Medya – Marketing and PR Executive

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Vichy Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum
Öncesi / Sonrası

Leke sorunu başımın en çok dertte olduğu problem olmamasına rağmen Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum’u kullandıkça cildimin aydınlanmaya ne kadar ihtiyacı olduğunu keşfettim. En başta akneye yatkın olan cildimde ufak bir sivilcelenme olsa da sonrasında bu sorun ortadan kalktı. Zamanla yüzümde gözle görülür bir aydınlanma ve ton eşitliği oluştu. Serumu sürdükten sonra ciltte bıraktığı yumuşak his ve rahatlama kullanım için vazgeçilmez bir ürün haline getirdi. Teşekkürler Vichy.

Meriç Baysal
Samsung – Event Manager

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Vichy Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum
Öncesi / Sonrası

Çok keyifle kullandım özellikle ilk 10 günden sonra cildimdeki değişimi öncelikle yakınlarımın fark etmesi çok güzel bir deneyim oldu. “Yüzüne ne kullanıyorsun?”, “Sen de bir değişiklik var”, “Yüzün pırıl pırıl!” yorumlarını aldım. Normalde yüzüme herhangi bir şey kullanmaya çekinirim çünkü genellikle tepki verir. Ürünü kullanırken cildim alışkın gibi hiç yadırgamadı. Yağlı bir his bırakmıyor. Aydınlanma veriyor ve cildimdeki sivilce lekelerini de belirgin şekilde açtı. Cildimdeki tonu dengelediğini görüyorum. Ferahlık hissi çok güzel, tavsiye ederim.

Neslişah Bayraktar Emiroğlu
Getir – Marketing Executive

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Vichy Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum
Öncesi / Sonrası

Öncelikle beni böyle güzel bir projeye dahil ettiğiniz için çok teşekkür ederim. OGGUSTO Beauty Club sayesinde 3 yeni ürünle tanıştım. Ürünleri ilk günden beri sabah akşam kullanmaya özen gösterdim. Genel olarak ürünlerin hafif yapıda olmasını çok beğendim, yüzüme canlılık kattı. Çok fazla leke sorunu yaşayan biri olmasam da minik lekelerim vardı ve onların tonunda açılma gözlemledim. Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum sayesinde artık daha eşit bir cilt tonuna sahip olduğumu söyleyebilirim. Migrenim olduğundan kokulara karşı çok hassas olurum, kremin kokusu hiç rahatsız etmedi. İki ürünün birlikte kullandığımda cildime yumuşaklık verdi. Güneş kreminin renksiz oluşu da kullanımı kolaylaştırdı. Genel olarak memnun kaldım.

Nil Özgür
Özülkü Ortak Avukatlık Bürosu – Ortak Avukat, L.L.M

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Vichy Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum
Öncesi / Sonrası

Ürünleri belirtildiği şekilde 1 ay boyunca düzenli kullandım. Karma ve hassas cilt yapıma gayet uygun ürünlerdi. Ara ara yüzümde meydana gelen kırmızılıklar oluşmamaya başladı. Mükemmel bir bakım seti. Cildimi daha gençleşmiş ve parlak hissediyorum, herkese tavsiye ediyorum.

Pelin Özak
LCW – Senior Designer

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Vichy Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum
Öncesi / Sonrası

1 ay boyunca kullanmış olduğum Vichy ürünlerinden çok memnun kaldım. Yüzümdeki kuruluk hissi kayboldu canlılık ve parlaklık sağladı. Bir de yumuşak bir his oluştu. Lekelerim de daha yoğunken daha da azaldı. Bu deneyim için sizlere çok teşekkür ederim.

Seda Şentunalı
Mercedes-Benz – Marketing İletişim Koordinatörü

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Vichy Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum
Öncesi / Sonrası

Benim cildim çok fazla lekeye sahip, sorunlu bir cilt değil. Dolayısıyla serumun bendeki etkisi cilt lekelerini eşitlemekten ziyade daha aydınlık bir görünüm ve nemlendirme oldu. Özellikle krem öncesi uygulamada cildimin kremi çok daha iyi kabul ettiğini söyleyebilirim. Bu açıdan serumu oldukça sevdim. Kremin yapısı belki karma ve yağlı ciltler için daha uygun olabilir. Özellikle kaloriferin düzenli yandığı aylarda benim cildim oldukça kuru bir yapıya sahip. Bu açıdan nemlendirme konusunda tam beklediğim etkiyi yaratmasa da gözeneklerimi sıkılaştırdığını ve ışıltı kattığını söylemem mümkün. UV Age Daily Foto Yaşlanma Karşıtı Güneş Koruyucu – SPF 50+ ise ürünler arasında sanırım favorim oldu. Ciltte beyazlık bırakmadan makyaj öncesi harika bir baz sağlıyor, cildi nemlendiriyor ve katmanlarca ürün sürülmüş hissiyatı kesinlikle bırakmıyor.

Sera Gökçay
Vestel – Strategic Planning and Business Development Specialist

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Vichy Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum
Öncesi / Sonrası

30 günlük kullanım sonucunda gözle görülen en büyük fark cildimdeki parlaklık oldu. Genel olarak akneli ve lekeli bir cilde sahip olmamakla birlikte cildim oldukça hassas, o yüzden yüzüme uyguladığım dermokozmetik ürünleri seçerken çok titiz davranıyorum. Ürün kullanımından önce yüzümde bulunan kırmızı izlerin renkleri ciddi oranda azaldı! Ürünün yapısı ve dokusu ciltte herhangi bir germe ya da yanma yapmıyor, bu benim için en önemli faktörlerden biri diyebilirim. Kesinlikle bakım rutinimde olmaya devam edecek! OGGUSTO Beauty Club sayesinde tanıştığım bu güzel ürünü herkese tavsiye edebilirim.

Zeynep Alp
Türkiye Petrolleri – Pazarlama Yöneticisi

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Vichy Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum
Öncesi / Sonrası

Ürünü 1 aydır kullanıyorum ve net olarak söyleyebilirim ki cildimin nem dengesi kendine geldi. En çok dikkatimi çeken şey ise cildimde bir gerginlik yarattığı, yani daha sağlıklı ve gergin bir cilt görünümüne ulaştım. Cildimin renk dengesi ise biraz daha iyileşti. Ürünü kullanmaya devam edeceğim, kokusu da harika.

*Bu içerik Vichy iş birliğinde hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları